Výhodná nebankovní půjčka pro důchodce

Nemusíte být zrovna zaměstnanci nadnárodní společnosti, abyste si mohli půjčit peníze. Půjčku mohou potřebovat i lidé v důchodovém věku. I v případě, že je starobní či invalidní důchod vaším jediným zdrojem příjmů, můžete požádat o půjčku, jejíž dobu splatnosti a výši splátek si flexibilně nastavíte na míru výši vašeho příjmu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Výhodná nebankovní půjčka pro důchodce

Výhodná nebankovní půjčka pro důchodce

Důchodce, jehož jediným zdrojem příjmů je starobní či invalidní důchod, se ani na cestu do banky pro půjčku vydávat nemusí. Je jasné, že ji nedostane. Banky zkrátka klientům, kteří nemají pravidelný příjem ze zaměstnání, nepůjčí. A mohou být klidně i více bonitní než průměrný zaměstnanec. Řešením je nebankovní půjčka pro důchodce, která se může stát zdrojem potřebných financí pro všechny zájemce bez věkového omezení.

Nevyjdete s důchodem?

Vůbec se za to nemusíte stydět. Nejste sami. V podobné situaci se každý měsíc ocitají stovky českých důchodců. Stále více lidem totiž v důchodovém věku nezbývají finance. Po zaplacení všech účtů, mnohdy ani nemají dostatek peněz na to, aby si pořídili, po čem už dlouho touží. Právě tito lidé hojně využívají rychlé úvěry pro důchodce. Ve srovnání se západními zeměmi jsou důchody v Čechách opravdu nízké a opravdu dobře vyžít z nich zvládne málokdo. Díky tomu roste popularita půjček pro důchodce a jejích podmínky jsou stále výhodnější. Půjčit si můžete i Vy. Stačí vyplnit online formulář a po kliknutí na tlačítko „Odeslat“ již jen trpělivě čekat, až dostanete vyrozumění o tom, zda půjčku obdržíte. Nebojte se, nebudete čekat dlouho. Posouzení půjčky může díky využití moderních technologií trvat i jen několik minut.

Půjčka pro důchodce vás zbaví vrásek na čele

Přemýšlíte každý měsíc, nad tím, jak zaplatíte všechny závazky a ještě si dáte stranou třeba na dovolenou u moře, kterou si po všech životních peripetiích rozhodně zasloužíte? Zbavte se svých obav a začněte konečně žít. Využijte výhodnou půjčku pro důchodce a už nikdy nebudete muset řešit finanční situaci, ani nedostatek peněz bezprostředně předtím, než má přijít důchod. Půjčku totiž můžete využívat opakovaně, takže není problém si půjčit vždy před důchodem a následně vše zase splatit. Navíc s pravidelným příjmem máte jistotu, že budete mít vždy z čeho půjčku splatit. V případě, že se však dostanete do platební neschopnosti, můžete si splátky flexibilně odložit anebo upravit tak, aby vyhovovaly vaší aktuální situaci. Nebankovní půjčka v hotovosti či na ruku je totiž velice flexibilní a připravená přizpůsobit se všem vašim požadavkům.

Důchodci potřebují málo

Půjčka pro důchodce je populární především v posledních letech. Ostatně není tomu ani tak dlouho, co je na trhu. Nabízí ji převážně jen nebankovní společnosti, které nemají problém s tím, půjčit lidem v neproduktivním věku. Stejně tak půjčují lidem bez práce, ale nabízí i půjčky na vyplacení exekuce a podobně. Jedná se o poměrně malý segment úvěrového trhu, ale jeho popularita stále roste. Podle průzkumu využilo půjčku pro důchodce alespoň jednou až 40 % seniorů. Většina důchodců si pak potřebuje půjčit spíše nižší finanční částky a plánuje je splatit v horizontu několika dní, ideálně z příštího důchodu.

Půjčka pro důchodce má podobné parametry jako jiné typy půjček

Podíl úvěrového trhu, který zaujímají půjčky pro důchodce je opravdu malý, ale stále se rozrůstá. Výhodná půjčka pro důchodce je prakticky srovnatelná například s půjčkou pro studenty anebo půjčkou před výplatou. Ve všech těchto případech se jedná o krátkodobé malé půjčky, většinou v řádech několika tisíc, které potom klienti splatí naráz, ale není problém si půjčky rozložit do splátek, podle toho, jak to klientům vyhovuje.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.