Výhodná nebankovní půjčka pro důchodce

Na první pohled by se mohlo zdát, že lidé v důchodovém věku nemohou být bonitní – ano, banky, které vše měří bonitou klientů, většinou půjčku důchodcům neposkytnou. Na druhou stranu existují i nebankovní půjčky pro důchodce, které jsou mnohem benevolentnější, nemají problém půjčit ani lidem v důchodovém věku, protože si jsou jisti tím, že i důchodci dokáží půjčku splatit. Podle průzkumů jsou půjčky pro důchodce velmi oblíbené.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Výhodná nebankovní půjčka pro důchodce

Potřebujete finance do dalšího důchodu? Nemusíte se stydět za to, že z důchodu nevyjdete, jak se ukazuje, nejste zdaleka jedinými – půjčky pro důchodce jsou velmi oblíbené a jejich popularita roste. Stále více lidem totiž v důchodovém věku nezbývají finance po zaplacení všech účtů, mnohdy ani nemají dostatek peněz na to, aby všechny účty zaplatili. Právě tito lidé hojně využívají rychlé úvěry pro důchodce.

 

Nebankovní půjčky pro důchodce jsou vhodným a rychlým řešením

 

Využijte výhodnou půjčku pro důchodce u nás a nemusíte už nikdy řešit finanční situaci ve svém důchodu. Půjčku totiž můžete využívat opakovaně, takže není problém si půjčit vždy před důchodem a následně vše zase splatit. Navíc s pravidelným příjmem máte jistotu, že budete mít vždy z čeho půjčku splatit. Avšak myslíme i na to, kdybyste se dostali do neschopnosti splácet – jsme připraveni vám posunout splátky nebo je snížit.

 

Stačí vyplnit online žádost a peníze mohou být už dnes na vašem účtu. Žádosti schvalujeme ihned a peníze posíláme během pár minut. Právě to je naše velká výhoda před konkurencí – rychlost, flexibilita a klientský přístup. Každého klienta vnímáme individuálně a stejně tak posuzujeme jeho žádost o půjčku. Navíc nám nemusíte dokládat žádné dokumenty o příjmu, nepotřebujeme výpisy z trestního rejstříku a další ověření.

 

Objevte nebankovní půjčky pro podnikatele. Pomůžeme vám investovat do rozvoje vašeho byznysu.

 

Malá půjčka pro důchodce

 

Půjčka pro důchodce je populární spíše v posledních letech, ostatně není tomu ani tak dlouho, co je na trhu. Nabízí ji převážně jen nebankovní společnosti, které nemají problém s tím, půjčit lidem v neproduktivním věku. Stejně tak půjčují lidem bez práce, ale nabízí i půjčky na vyplacení exekuce a podobně. Jedná se o poměrně malý segment úvěrového trhu, ale jeho popularita stále roste. Podle průzkumu využilo půjčku pro důchodce alespoň jednou až 40 % z nich.

 

Podíl úvěrového trhu, který zaujímají půjčky pro důchodce je opravdu malý, ale stále se rozrůstá. Výhodná půjčka pro důchodce je prakticky srovnatelná například s půjčkou pro studenty, nebo půjčkou před výplatou. Ve všech těchto případech se jedná o krátkodobé malé půjčky, většinou v řádech několika tisíc, které potom klienti splatí naráz, ale není problém si půjčky rozložit do splátek, podle toho, jak to klientům vyhovuje.

 

Půjčky pro důchodce nabízejí nebankovní poskytovatelé půjček, což ale není na škodu. Dnes dávno neplatí, že nebankovní půjčky jsou nevýhodné. Naopak se za posledních několik let trh výrazně změnil k lepšímu. Dnes už nejsou možné žádné skryté poplatky a další neférové jednání, zákony to neumožňují a tvrdě trestají. Naopak nebankovní poskytovatelé dnes mohou být dokonce výhodnější než banky, umožňuje jim to jejich flexibilita a rychlost jednání včetně individuálních nabídek.

 

Vyzkoušejte ještě dnes naší bezpečnou půjčku pro důchodce a nenechte se napálit jinými, méně výhodnými nabídkami. S námi máte jistotu férového přístupu a bezpečné půjčky. Poskytneme vám peníze před výplatou, do důchodu, ale i malou studentskou půjčku. Nemusíte vůbec nic dokládat, stačí odeslat online žádost a do pár minut můžete využít půjčené peníze podle vlastního uvážení. Naše půjčky na cokoli a pro všechny jsou snadno dostupné a opravdu výhodné, přesvědčte se o tom i vy a zařaďte se mezi naše spokojené klienty, kteří našich služeb rádi opakovaně využívají.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.