Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Jak vyjít s penězi do výplaty: stále oblíbenější je nebankovní půjčka na ruku, která Vám pomůže vyřešit Vaše potíže s penězi.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Podle průzkumů mezi obyvateli České republiky je poměrně běžné, že velké procento z nich má opravdu problém vyjít s penězi do výplaty. Přitom jim často chybí malé částky, většinou do 3 000 Kč. Avšak i tak malá částka může v důsledku rozhodnout, jestli budete mít příští měsíc ještě kde bydlet. Zaplatit totiž nájem, energie, jídlo a podobně, je nevyhnutelné. Nejoblíbenějším řešením, jak takové období překlenout, je nebankovní půjčka do výplaty, a to především díky tomu, že na ni dosáhne skutečně téměř každý.

 

„V případě nebankovní půjčky totiž nemusíte často čekat jako v případě bank, u kterých trvá schválení a vyplacení i několik dnů. My vám peníze po schválení ihned vyplatíme, můžete je tak mít ještě dnes. Půjčit si můžete libovolnou částku, maximálně však 100 000 Kč, stačí jen vyplnit online formulář.“ Ano, skutečně je to tak jednoduché. Nemusíte tak čekat, než vám začnou chodit upomínky, vyplnit žádost o půjčku na ruku vám zabere maximálně 5 minut. Obětujete 5 minut svého času, abyste se vyhnuli dalšímu stresu, než vám přijde výplata? Tento způsob řešení si oblíbila velká část našich klientů, kteří půjčky do výplaty opakovaně využívají, nejčastěji si půjčují v průměru od 3000 do 8000 Kč.


Bankovní instituce se stále ještě tomuto segmentu trhu z větší části vyhýbají, může za to jednak neatraktivita a také nedůvěra. Zůstává tak i nadále spíše segmentem nebankovním, což ale není na škodu. Doby, kdy banky poskytovaly svým klientům výhodnější podmínky, než nebankovní věřitelé, jsou dávno pryč. Dnes jsou nebankovní půjčky většinou dokonce výhodnější, protože konkurenční boj je obrovský. V každém případě však oceníte flexibilitu nebankovních půjček. Zatímco v bance žadateli trvá vyřídit půjčku zhruba několik dnů, v případě nebankovní půjčky dojde k posouzení žádosti do 5 minut, následně už míří peníze na váš učet nebo přímo do ruky.


Myslíte, že by to mohlo být ještě jednodušší? V tomto srovnání nejsou banky schopny konkurovat, a do jisté míry jsou nekonkurenceschopné také v dalších oblastích. Dokazují to také statistiky, které jasně říkají, že nebankovní půjčky jsou rok od roku oblíbenější. Nebankovní půjčky do výplaty jsou tak nejlepším možným způsobem, jak překlenout složité období, než vám přijde další výplata. Lidé tuto situaci řeší různě, často si například půjčují od známých. Nicméně pokud se nechcete zbytečně ztrapňovat, využijte raději naší diskrétní půjčky.


Půjčit si můžete na libovolně dlouhou dobu, nabízíme dokonce půjčky na 84 měsíců. Zažádejte si tak o naši nebankovní půjčku do výplaty ještě dnes a nechte si peníze vyplatit jednoduše na ruku v hotovosti. S naším řešením budete mít vždy bezpečně peníze do konce měsíce a zaplaceny všechny důležité účty. Vyhnete se tak nadměrnému stresu, který je v důsledku naprosto zbytečný, protože celá situace má překvapivě jednoduché řešení. A proč využít právě našich služeb? Zakládáme si totiž na klientském přístupu, víme, jak moc je důležitá vzájemná důvěra.


Navíc v případě, že nebudete schopni své závazky splácet, vám oddálíme splátky až o 4 měsíce, abyste měli dostatek času svou nepříznivou situaci pohodlně vyřešit. Všechny naše půjčky jsou bez skrytých poplatků, vždy jednáme maximálně férově. Velkou výhodou oproti konkurenci také je, že celou částku můžete kdykoli libovolně splatit, a to bez jakýchkoli sankcí. Je skutečně jednoznačné, že naše nebankovní půjčka do výplaty je bezkonkurenční.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.