Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Nevystačíte s penězi do výplaty? Anebo byste si rádi pořídili konečně pořádné auto, myčku nádobí anebo pračku a z vašich běžných příjmů nedokážete našetřit? Je zrovna vaše vysněná dovolená nabízena v cenově výhodné akci a vám chybí k její koupi pár tisícikorun? Všechny tyto situace dokáže vyřešit nebankovní půjčka do výplaty na ruku.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku

Podle posledních průzkumů realizovaných mezi obyvateli České republiky je poměrně běžné, že velké procento lidí má opravdu problém vyjít s penězi do výplaty. Přitom často chybí jen malé částky, většinou do 3 000 Kč. Avšak i tak malá částka může v důsledku rozhodnout o tom, jestli budete mít příští měsíc ještě kde bydlet. Zaplatit totiž nájem, energie, jídlo a podobně, je nevyhnutelné. Pokud se navíc vyskytne i nějaký nenadálý výdaj, je obvykle měsíční rozpočet narušen. Cestou k jeho narovnání je nebankovní půjčka do výplaty, kterou si díky jejím výhodným podmínkám může sjednat téměř každý. Výhodná nebankovní půjčka vám může pomoci se zaplacením nájmu, ale i nezbytných výdajů pro děti při nástupu do školy anebo si díky ní můžete jen dopřát něco, po čem už dlouho toužíte. Díky půjčce do výplaty překlenete finančně náročné období a získáte čas na to se znovu nadechnout.

Na rychlosti záleží

Nebankovní půjčku do výplaty na ruku můžete získat opravdu rychle. Stačí vyplnit online formulář a výhodná půjčka může být vaše. Právě ne rychlosti a jednoduchosti záleží totiž nejvíce. Čekat několik dní na vyjádření banky a půjčovat si desítky tisíc, když nutně potřebujete třeba 5 000 Kč, nechce opravdu nikdo. Navíc při takto nízkých částkách obvykle platí více než u jiných, že čas jsou peníze. Vyplnit a podat žádost o výhodnou nebankovní půjčku do výplaty vám přitom zabere jen pár minut. Díky tomu se vykoupíte ze zbytečného stresu, neklidných nocí a počítání dní zbývajících do výplaty. K tomu, aby mohli zase klidně spát, potřebují klienti nebankovních společností využívající půjčku do výplaty na ruku nejčastěji částku od 3 000 Kč do 8 000 Kč. Takto nízké částky je navíc možno si půjčovat opakovaně každý měsíc, pokud víte, že na jeho konci půjčku z výplaty bezpečně splatíte.

Flexibilita a peníze na ruku

Banky se půjčkám nižších finančních částek velmi často spíše vyhýbají. Nevyplatí se jim je zkrátka vůbec řešit. Pokud budete chtít získat půjčku do výplaty od banky, musíte počítat s tím, že vás budou nutit k tomu, abyste si půjčili více, než potřebujete. V oblasti úvěrů mají totiž banky nastavenu minimální částku. U nebankovních poskytovatelů to tak není, a proto je může oslovit každý. Peníze navíc dostanete převodem i na ruku. Půjčka v hotovosti je výhodná zejména potřebujete-li peníze ihned a je víkend anebo svátek. To znamená, že v případě bankovního převodu byste museli čekat na další pracovní den. Díky flexibilitě nebankovních půjček můžete mít i ve svátek peníze extrémně rychle, tedy právě tehdy, když je nejvíce potřebujete.

Online a kdykoliv

Výhodou nebankovních půjček do výplaty na ruku je možnost jejich získání online a opravdu kdykoliv. Jednodušší už to být nemůže. Navíc jde o velmi diskrétní typ půjčky, kterému banky nemohou konkurovat, protože vás při půjčování nikdo nebude zpovídat z toho, na co a proč si půjčujete. Půjčit si navíc můžete na tak dlouhou, jak potřebujete. Doba splatnosti půjčky je omezena pouze shora intervalem 84 měsíců. V rámci něho si lze splatnost nastavit individuálně s ohledem na výši splátek, která je pro vás přijatelná. Díky individuálnímu nastavení budete mít šanci svoji půjčku splatit a nedostat se tak do dluhové pasti.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.