Spotřebitelský úvěr - půjčka bez zástavy

Hlavním účelem spotřebitelského úvěru je především zajištění finančních prostředků na běžné či nenadálé výdaje domácnosti. Spotřebitelským úvěrem můžete hradit nákup nové pračky, sporáku anebo lednice, ale i opravu auta. Zjistěte, jakými parametry by se měl vyznačovat kvalitní spotřebitelský úvěr.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Spotřebitelský úvěr - půjčka bez zástavy

Spotřebitelský úvěr - půjčka bez zástavy

V současné době si můžete půjčit na cokoliv, aniž byste museli svoji půjčku zajišťovat nemovitostí anebo mít ručitele. Půjčit si bez zástavy je možné i v rámci spotřebitelského úvěru, což je hlavní typ půjčky, která je určena pro pokrytí běžných výdajů domácnosti. Spotřebitelský úvěr je obvykle využíván k získání nižších finančních částek v řádech tisíců korun. Půjčit si ale můžete i desetitisíce. Z tohoto hlediska je spotřebitelský úvěr poměrně flexibilní. Chcete-li zjistit, kolik v rámci spotřebitelského úvěru můžete získat peněz, vyplňte online formulář, a během několika minut se to dozvíte.

Výhody spotřebitelského úvěru

V rámci půjčky bez zástavy si můžete sami určit výši splátek, ale i dobu splácení. Vše si tak můžete snadno přizpůsobit na míru svým finančním možnostem. A to je opravdu výhodné. Kromě toho je samozřejmostí také sjednání úvěru zcela zdarma. Tedy bez všech nesmyslných poplatků za zřízení či vedení úvěru. V případě vaší nespokojenosti pak můžete úvěr do 14 dnů vrátit a vše se anuluje. To je opravdu férová nabídka. Půjčku bez zástavy můžete získat, aniž byste museli žádat zaměstnavatele o doložení výše vašeho příjmu. Svoji bonitu můžete prokázat úplně jiným způsobem. Stačí i výpis z účtu anebo tři poslední výplatní pásky. Spotřebitelský úvěr je tak rychlou možností, jak může získat peníze prakticky kdokoliv.

Půjčit si můžete opravdu na cokoliv

Nezáleží na tom, zda potřebujete peníze na nájem, luxusní dovolenou anebo nový či ojetý automobil. Dopřát si můžete vše, co budete chtít. Počítat ale musíte s tím, že bude potřeba vaše závazky splatit. Proto berte ohled na svoje příjmy a půjčte si opravdu jen tolik, kolik zvládnete uhradit. Získat půjčku ještě dnes je opravdu snadné. Kompletní vyřízení žádosti online a opravdu bleskové posouzení žádosti činí ze spotřebitelského úvěru flexibilní produkt, který je k dispozici v době, kdy je nejvíce potřeba. Peníze se na vašem účtu mohou objevit ještě týž den, který jste o ně požádali.

Na co si dát pozor při výběru poskytovatele spotřebitelského úvěru?

Ve srovnání s bankami jsou nebankovní poskytovatelé spotřebitelských úvěrů mnohem flexibilnější. Nebankovní společnosti jsou schopny se mnohem lépe přizpůsobit požadavkům svých zákazníků. Při výběru kvalitního poskytovatele půjček dbejte především na to, aby úvěrová smlouva obsahovala vše podstatné a rozuměli jste i jejím detailům. Rozhodně se neobávejte na cokoli zeptat a požadujte jasné vysvětlení všech detailů. I podle ochoty, se kterou vám poskytovatel bude s to detaily úvěru vysvětlit, můžete posuzovat jeho solventnost. Spotřebitelský úvěr na míru je půjčkou, kterou si můžete brát opakovaně. Pokud tedy najdete skutečně kvalitní úvěr, který plně vyhovuje vašim potřebám a jehož podmínky jsou opravdu výhodné, nemusíte hledat jiný finanční produkt a v případě potřeby jej můžete znovu využít.

Nebankovní půjčka na míru vašim potřebám a představám rozhodně nemusí být nesplnitelným snem. Zažádejte o ni ještě dnes a nechte si díky ní pomoci z nepříznivé finanční situace.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.