Spotřebitelský úvěr - půjčka bez zástavy

Pokud hledáte spotřebitelský úvěr, jste tu správně. Půjčka bez registru a zástavy ještě dnes pro vás.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Spotřebitelský úvěr - půjčka bez zástavy

Myslíte si, že je nemožné půjčit si prakticky na cokoliv, aniž byste museli dokládat příjem? Dovolte nám, abychom vás přesvědčili, že půjčka bez registru a zástavy může být na vašem účtě ještě dnes. Naše půjčky jsou férové a nabízíme je za velmi flexibilních podmínek, je proto jenom na vás, jak vysoké splátky si budete přát, jestli je budete chtít oddálit nebo půjčku dokonce splatit naráz. Námi nabízený spotřebitelský úvěr je zkrátka bez rizika a dostupný skutečně pro každého. Není nic snadnějšího než vyplnit online žádost a získat ho hned teď.

 

„Naše půjčka je nastavena tak, aby na ni mohl dosáhnout skutečně každý. Nájem, nové auto či snad zasloužená luxusní dovolená? S námi si můžete dopřát vše, co budete chtít. Můžete si být jistí, že naše nabídka je bezpečná a férová.“

 

Pro vás, naše klienty, jsme připravili řadu výhod, díky kterým se naše nabídka stává prakticky neodolatelnou. Určitě budete nadšeni z toho, že sjednání půjčky u nás budete mít zcela zdarma. To je skvělá zpráva, že ano? Půjčku bez registru a zástavy můžete získat ještě dnes. Navíc pro vás máme další skvělý návrh – jak by se vám líbila možnost částku během prvních 14 dní vrátit, když s našimi službami nebudete spokojeni? U nás má totiž tento nárok každý zákazník. To z nás činí zcela jedinečného poskytovatele nebankovních spotřebitelských úvěrů.

 

Námi poskytnutou půjčku ještě dnes můžete využít prakticky na cokoliv. Naší velkou předností je rychlost, se kterou se peníze objeví na vašem účtě. Komplikované věci přece nikdo nemá rád – proto je to jediné, co musíte udělat, vyplnění online žádosti. O zbytek se už postaráme my. Žádost vám rádi vyřídíme a schválíme během pouhých 15 minut. Potom se už peníze bez žádných zbytečných průtahů objeví na vašem účtě.

 

Jistě oceníte, že nebankovní instituce pro poskytnutí spotřebitelského úvěru málokdy vyžadují doložení příjmů. Stejně tak nebankovní společnosti nezajímá, zda máte zápis v registru dlužníků. Půjčka bez registru a zástavy je pro banky riskantní, my v ní naopak spatřujeme skvělou příležitost. Nebudeme vás zatěžovat zbytečnou administrativou a peníze vám dodáme co nejrychleji. Nebankovní společnosti si samy určují, zda má klient nárok na poskytnutí půjčky ještě dnes. Podmínky jsou přitom nastaveny velmi mírně, takže je splní prakticky každý, kdo o úvěr požádá.

 

Jak je vám možná známo, registrů dlužníků existuje několik. My však nepoužíváme ani jeden z nich. Naší ideou jsou rovné podmínky pro každého. Věříme, že zápis v rejstříku ještě z našeho zákazníka nedělá neplatiče. Do finančních potíží se přeci může dostat každý a my nechceme dělit lidi na základě toho, jak moc velké štěstí nebo smůlu v životě mají. Naším posláním je naopak pomoci každému. U bank byste se dočkali sáhodlouhého a ponižujícího prověřování, které by stejně skončilo odmítnutím. S námi se vám nic takového nestane.  Využijte nabídky naší půjčky ještě dnes bez zbytečných komplikací i vy.

 

Pamatujte na to, že oproti bankám jsou poskytovatelé nebankovních půjček daleko více flexibilnější. Nebankovní instituce se snadno přizpůsobí vašim potřebám, na druhou stranu si pochopitelně musíte dát pozor na to, abyste si vybrali solidní společnost. Zaručujeme vám, že s námi zklamaní nebudete. Neváhejte a pořiďte si spotřebitelský úvěr na míru vašim individuálním potřebám ještě dnes. Dostat se z finančních problémů a zařídit kvalitní život pro vás i vaše blízké nikdy nebylo snadnější.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.