Půjčka 60 000 Kč na cokoli

Půjčte si až 100 000 na cokoli, naše rychlé online půjčky může využít skutečně každý, vyplňte online formulář s žádostí o půjčku, my vše posoudíme a odešleme půjčku ihned na váš účet. Nemusíte přitom dokládat výši příjmů nebo zaměstnání, naše půjčky bez papírů jsou skutečně pro každého. Stejně tak nemusíte ničím ručit.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka 60 000 Kč na cokoli

 

Plánujete luxusní dovolenou, ale chybí vám na ni peníze? Nebo naopak potřebujete nutně opravit byt? Ať už chcete peníze na cokoli, s námi máte jistotu výhodné půjčky bez registru. Nebankovní půjčky jsou dnes stále více oblíbené, není se čemu divit, protože nabízejí lepší podmínky než klasické banky. My vám schválíme půjčku kdykoli, nezáleží na tom, zda je noc, víkend nebo třeba svátek – s naší nonstop půjčkou máte jistotu schválení půjčky do 15 minut.

 

Proč se vyplatí půjčit si u nás? V případě, že si půjčujete poprvé, máme pro vás skvělou nabídku první půjčky zdarma – neplatíte tak absolutně žádné poplatky, díky tomu můžete využít bezkonkurenčně výhodnou půjčku. Ovšem poplatky u nás nečekejte, neúčtujeme vám poplatky za poskytnutí půjčky, ani za její předčasné splacení a podobně. Poplatky jsou pro nás tabu. Snažíme se půjčovat opravdu výhodné půjčky tak, aby byli naši klienti vždy spokojeni. Pro nás nejste totiž jen dlužníkem, ale klientem, na kterém nám skutečně záleží.

 

Vyplatí se půjčit si vysokou nebankovní půjčku?

 

To záleží na více faktorech. Podle nedávného průzkumu nebankovního finančního trhu se ukazuje, že půjčky jsou většinou srovnatelné s těmi klasickými bankovními. Samozřejmě můžete najít podstatně méně výhodné půjčky, ovšem pozor – podstatná část nebankovních půjček byla dokonce výhodnější než klasické půjčky od banky. Je tak potřeba si důkladně číst podmínky a hledat nejvýhodnější půjčky, na kterých nezaplatíte více než musíte.

 

U dlouhodobých půjček, jako třeba půjčka 60 000 Kč je důležitý zejména úrok, ale i poplatky. Půjčenou částku se nevyplatí rozkládat na příliš dlouhé splátkové období, protože pak zbytečně více přeplatíte. Snažte se ji vždy splatit co nejdříve. Vyhledávejte půjčky bez poplatků, abyste v případě potřeby mohli půjčku předčasně splatit bez postihu. Půjčky bez poplatků jsou výhodné, i když mohou mít o něco vyšší úrok, ve výsledku však na poplatcích zaplatíte skutečně značnou částku.

 

Dále určitě dbejte na podmínky. Férové půjčky jsou v rámci dlouhodobých půjček důležité. Především proto, kdybyste náhodou nebili schopni půjčku bez problémů splácet. Je důležité půjčit si tam, kde si můžete oddálit splátky v případě potíží, stejně tak se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři. Výhodné nebankovní půjčky tedy nejsou jen o úrocích, ale také o celkových podmínkách půjčky.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.