Půjčka 60 000 Kč na cokoli

Hodilo by se vám 60 000 Kč? Komu ne! Vy si je ale můžete půjčit. Je to tak jednoduché. Není nutné ničím ručit, ani žádat o schválení zaměstnavatele. Jednoduše vše vyřešíte online a peníze můžete mít na účtu ještě dnes.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 60 000 Kč na cokoli

Představte si svět, ve kterém si můžete dovolit cokoliv. Klidně si odleťte na luxusní dovolenou s celou rodinou, zaplaťte dětem školní lyžařský zájezd, na který jste nikdy neměli, pořiďte si novou lednici, která bude mít nižší spotřebu než ta stará a pomůže vám ušetřit za energie. Vložte své peníze, do čeho jen vy sami budete chtít. Nikdo vás nebude omezovat, ptát se vás, co potřebujete zaplatit anebo vás kárat za to, že si užíváte až příliš. Půjčka 60 000 Kč už je dostatečná na to, aby vám pomohla vyřešit, vše, co potřebujete jedním tahem. Jak ji získat? Vyplňte online formulář a postupujte podle pokynů. Jen na vás záleží, jak rychle budete mít peníze na účtu. Anebo si je necháte vyplatit raději v hotovosti?

Proč se vyplatí vysoká nebankovní půjčka?

Většina nebankovních půjček je co do parametrů srovnatelná s těmi bankovními. Mají však něco navíc. Tím něčím je ohromná flexibilita, díky které si může sám klient rozhodnout o tom, jak dlouhou bude splácet a jaká bude výše jeho splátky. Nikdo vám nebude nic diktovat. Jen na vás záleží, zda si s nastavenou výší splátek každý měsíc poradíte. A pokud ne, není nic jednoduššího než si je rozložit do delšího období a snížit jejich výši. Některé nebankovní půjčky dokonce nabízí i možnost dočasného odložení splácení, pokud například klient přijde o práci anebo má momentálně jiné nenadálé výdaje, jež mu znemožňují půjčku splácet. Nebankovní půjčky se tak dostávají stále více do popředí a jsou oblíbenější a oblíbenější, protože svým klientům vychází maximálně vstříc.

Nebankovní půjčku si sjednáte kdykoliv

Býváte v práci dlouho do noci anebo pracujete na směny a obáváte se, že návštěvu kamenné pobočky nezvládnete? O další důvod víc proto obrátit se na nebankovní půjčku. Kompletně ji totiž můžete vyřídit online a to prakticky kdykoliv, ve všední den i ve svátek. O non-stop půjčku můžete zažádat klidně i o půlnoci. I tak bude vaše žádost posouzena do několika minut. Jak je to možné? Nebankovní poskytovatelé využívají ke zjednodušení a zrychlení celého úvěrového procesu umělou inteligenci, která nedělá chyby a funguje bleskově. Pak záleží již jen na vás, jak rychle pošlete sken či fotografii svých dokladů a podepsanou úvěrovou smlouvu. Délku doby, za kterou budete mít peníze na účtu, máte ve svých rukách výhradně vy sami.

Na co se zaměřit u nebankovní půjčky 60 000 Kč na cokoli?

U dlouhodobých půjček, jako třeba půjčka 60 000 Kč je důležitý zejména úrok, ale i poplatky. Půjčenou částku se nevyplatí rozkládat na příliš dlouhé splátkové období, protože pak zbytečně více přeplatíte. Snažte se ji vždy splatit co nejdříve. Vyhledávejte půjčky bez poplatků, abyste v případě potřeby mohli půjčku předčasně splatit bez postihu. Půjčky bez poplatků jsou výhodné, i když mohou mít o něco vyšší úrok než ty s poplatky. V absolutní hodnotě je ale výhodnější vyšší úrok a absence poplatků než opak.Na poplatcích lze opravdu ušetřit značnou finanční částku. Někteří poskytovatelé dokonce nabízí první půjčku zdarma. Tato půjčka je nejen osvobozena od všech poplatků, ale při splnění všech podmínek má dokonce nulový úrok. To znamená, že si půjčíte úplně zadarmo. Výhodné nebankovní půjčky jsou ty férové. Zajímejte se dopředu o podmínky své půjčky, a pokud něčemu nerozumíte, nebojte se na to zeptat. Férový poskytovatel nebankovních půjček vám vždy vyjde vstříc.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.