Půjčka 60 000 Kč na cokoli

Půjčte si až 100 000 na cokoli, naše rychlé online půjčky může využít skutečně každý, vyplňte online formulář s žádostí o půjčku, my vše posoudíme a odešleme půjčku ihned na váš účet. Nemusíte přitom dokládat výši příjmů nebo zaměstnání, naše půjčky bez papírů jsou skutečně pro každého. Stejně tak nemusíte ničím ručit.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 60 000 Kč na cokoli

 

Plánujete luxusní dovolenou, ale chybí vám na ni peníze? Nebo naopak potřebujete nutně opravit byt? Ať už chcete peníze na cokoli, s námi máte jistotu výhodné půjčky bez registru. Nebankovní půjčky jsou dnes stále více oblíbené, není se čemu divit, protože nabízejí lepší podmínky než klasické banky. My vám schválíme půjčku kdykoli, nezáleží na tom, zda je noc, víkend nebo třeba svátek – s naší nonstop půjčkou máte jistotu schválení půjčky do 15 minut.

 

Proč se vyplatí půjčit si u nás? V případě, že si půjčujete poprvé, máme pro vás skvělou nabídku první půjčky zdarma – neplatíte tak absolutně žádné poplatky, díky tomu můžete využít bezkonkurenčně výhodnou půjčku. Ovšem poplatky u nás nečekejte, neúčtujeme vám poplatky za poskytnutí půjčky, ani za její předčasné splacení a podobně. Poplatky jsou pro nás tabu. Snažíme se půjčovat opravdu výhodné půjčky tak, aby byli naši klienti vždy spokojeni. Pro nás nejste totiž jen dlužníkem, ale klientem, na kterém nám skutečně záleží.

 

Vyplatí se půjčit si vysokou nebankovní půjčku?

 

To záleží na více faktorech. Podle nedávného průzkumu nebankovního finančního trhu se ukazuje, že půjčky jsou většinou srovnatelné s těmi klasickými bankovními. Samozřejmě můžete najít podstatně méně výhodné půjčky, ovšem pozor – podstatná část nebankovních půjček byla dokonce výhodnější než klasické půjčky od banky. Je tak potřeba si důkladně číst podmínky a hledat nejvýhodnější půjčky, na kterých nezaplatíte více než musíte.

 

U dlouhodobých půjček, jako třeba půjčka 60 000 Kč je důležitý zejména úrok, ale i poplatky. Půjčenou částku se nevyplatí rozkládat na příliš dlouhé splátkové období, protože pak zbytečně více přeplatíte. Snažte se ji vždy splatit co nejdříve. Vyhledávejte půjčky bez poplatků, abyste v případě potřeby mohli půjčku předčasně splatit bez postihu. Půjčky bez poplatků jsou výhodné, i když mohou mít o něco vyšší úrok, ve výsledku však na poplatcích zaplatíte skutečně značnou částku.

 

Dále určitě dbejte na podmínky. Férové půjčky jsou v rámci dlouhodobých půjček důležité. Především proto, kdybyste náhodou nebili schopni půjčku bez problémů splácet. Je důležité půjčit si tam, kde si můžete oddálit splátky v případě potíží, stejně tak se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři. Výhodné nebankovní půjčky tedy nejsou jen o úrocích, ale také o celkových podmínkách půjčky.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.