Půjčka ihned

Potřebujete prostředky opravdu velice rychle? Není problém! S půjčkou ihned můžete získat peníze do několika minut. Nejdelší dobu tak bude trvat vyplnění formuláře, díky němuž si uděláme představu o vaší situaci a zhodnotíme vaše možnosti. Samotné schvalování půjčky a výplata prostředků je poté již záležitostí několika minut, maximálně hodin. Neztrácejte čas a vyplňte formulář ještě dnes, ať si můžete za půjčené prostředky užít vše, co potřebujete. Život nepočká.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka ihned

18.8.2020

 

Jak vybrat půjčku, která vám poskytne peníze ihned, nechcete-li splácet více, než je nutné?

 

V případě, že potřebujete peníze, hraje obvykle rychlost jejich výplaty poměrně důležitou roli.  Jestliže nemáte zápis v registru dlužníků či jste schopni dokladovat své příjmy, je bankovní půjčka ihned s výplatou přímo na účet prakticky jistotou. Požádat můžete klidně i o vyšší částky a splátek se nemusíte obávat. Nejsnazší způsob, jak požádat o bankovní půjčku ihned je prostřednictvím internetového bankovnictví, kam vám váš ústav sám pravidelně jistě posílá nabídky.

 

I bez doložení příjmů a se záznamem v rejstříku seženete výhodnou půjčku ihned. Hledat ale musíte mezi poskytovateli nebankovních půjček a počítat s mírně vyššími poplatky. V případě, že si budete chtít půjčit tímto způsobem, ohlídejte si celkové náklady na půjčku, které je každý poskytovatel povinen zveřejnit v ukazateli RPSN (Roční procentuelní sazba nákladů). Budete-li obezřetní, můžete si výhodně půjčit i v případě, kdy máte na krku několik exekucí, a banka vám veškeré příjmy zabaví. Nechte si prostředky vyplatit v hotovosti a vyzvedněte si svoje peníze v síti některého ze smluvních partnerů poskytovatele nebankovního úvěru.

 

Svoji půjčku vybírejte pečlivě. Čas vložený do porovnání několika nabídek se vám bohatě vrátí v ušetřených prostředcích. Při výběru půjčky ihned se řiďte především její cenou, tedy náklady, které budete muset zaplatit, abyste půjčku vůbec získali. Pod nimi mohou být ukryty jak úroky, tak poplatky za zprostředkování a další. Před finální volbou té správné půjčky ihned, která bude šitá jako na míru právě vám, si pečlivě prostudujte také podmínky na webu samotného poskytovatele a předem zjistěte, jaké vám hrozí sankce, jestliže se opozdíte se splátkou. Nebojte se srovnat více nabídek a použít úvěrovou kalkulačku, která vám pomůže je efektivně porovnat. Máte-li pochyby, zjistěte si o vybraném poskytovateli co nejvíce informací na internetu a hledejte zejména, jaké zkušenosti s ním mají lidé, kteří si u něho již půjčku v minulosti sjednali.

 

12.7.2020

 

S půjčkou ihned získáte finanční prostředky rychlostí blesku

 

S půjčkou ihned můžete mít své prostředky na bankovním účtu či v hotovosti v řádu několika minut.

 

Nebankovní půjčka ihned vás na holičkách nenechá

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje peníze opravdu rychle. Proces získání půjčky u banky je zdlouhavý a i přestože máte reálnou šanci na to půjčku získat, rychle to rozhodně nebude. Naštěstí již dnes je na tento segment zájemců o půjčku zaměřen trh s nebankovními finančními produkty, který je schopen celý proces žádosti a schválení půjčky vyřídit během několika minut.

 

Jaké předpoklady musíte splňovat, aby vám byla schválena půjčka ihned?

 

Základem je samozřejmě věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a platný občanský průkaz. Pro to, abyste o půjčku mohli zažádat a komunikovat ohledně převodu prostředků, je potřeba vlastnit mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu. Poté si stačí již jen vybrat, zda chcete prostředky vyplatit v hotovosti nebo převodem na bankovní účet a těšit se na příchod financí.

 

Může o půjčku ihned zažádat opravdu každý?

 

Některé skupiny žadatelů o půjčku mají v bance problém. Patří totiž mezi rizikové klienty, kteří by mohli mít se splácením potíže. Jde především o studenty, důchodce, maminky na mateřské či zaměstnance ve zkušební době. Právě pro ně je tu nebankovní finanční sektor, který půjčku zprostředkuje i klientům v rizikovější životní situaci. Potřebujete-li peníze ihned a ocitli-li jste se v některé z výše zmíněných životních situacích, rozhodně nevěště hlavu. Zažádejte o půjčku ještě dnes a zjistěte, jakou maximální částku můžete dostat.

 

Jak probíhá sjednání půjčky ihned?

 

Drtivá většina nebankovních půjček ihned je založena na rychlosti. Té lze dosahovat výhradně prostřednictvím sjednání online s případným potvrzením údajů přes telefon. Stačí tedy vyplnit formulář na webu poskytovatele a počkat až se vám společnost ozve s finálním verdiktem. Jestliže půjčku získáte, nemusíte navštěvovat pobočku, veškeré dokumenty lze vyfotit a poslat online. Záleží tedy jen na vás, jak rychle budete mít finanční prostředky k dispozici. Budete-li spolupracovat, můžete svoji půjčku získat ještě dnes.

 

 

Jaké jsou výhody půjčky ihned?

 

Především rychlost. Díky ní se z půjčky ihned stává dokonalý produkt řešící nedostatek finančních prostředků například před výplatou nebo v případě potřeby pokrýt nenadálý výdaj. Díky tomu, že tento typ úvěru vyřešíte rychle přes internet a sami si můžete určit výši svých splátek a půjčenou částku, je půjčka ihned velice flexibilním pomocníkem, který nevyžaduje příliš času. Při výběru způsobu vyplacení prostředků si můžete zvolit ze zaslání peněz na účet nebo jejich položení na ruku. Obě varianty mají svá pro a proti. Je-li vaší prioritou rychlost, volte vyplacení v hotovosti. V rámci něho totiž nebudete limitování dobou mezibankovního převodu z účtu na účet, která vás a vaše prostředky od sebe může oddělovat minimálně o den déle.

Dalším benefitem je jednoduchost. Po vyplnění formuláře a schválení půjčky, stačí svoji totožnost ověřit zasláním skenu nebo fotografie vašeho občanského nebo řidičského průkazu. Stejným způsobem lze zaslat také případný doklad o potvrzení výše příjmů, který získáte od banky nebo zaměstnavatele. Ten si ale dopředu nepřipravujte, v některých případech totiž není vůbec potřeba. Svěřte se nám se svými potřebami a my vás celým procesem získání půjčky provedeme.

 

Jak poznáte opravdu dobrou nabídku půjčky?

 Samozřejmě podle přijatelného RPSN, ale také podle toho, že poskytovatel je schopen vám prostředky půjčit opravdu rychle. Samozřejmostí by také měla být možnost prodloužení splatnosti nebo odložení splátek a flexibilní volba půjčované částky. Poskytovatel půjčky by po vás neměl chtít nesmyslné doklady a házet vám tak klacky pod nohy. Chcete-li si požádat o půjčku ihned, vybírejte si vždy spolehlivého partnera, který vás provede všemi úskalími finančního světa a na něhož se budete moci spolehnout.

 

Kolik si mohu půjčit?

V rámci půjčky ihned nabízíme spotřebitelské úvěry v rozmezí od 1.000 Kč do 100.000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců. Dostanete-li se do finanční tísně, můžete si u nás splátky odložit až o 4 měsíce. V případě, že se naopak dostanete k volným prostředkům, nabízíme vám možnost předčasného splacení vašeho úvěru bez jakýchkoliv sankcí.

 

Je možné půjčit si opravdu na cokoliv?

ANO. S rychlou půjčkou ihned získáte prostředky na cokoliv, co zrovna potřebujete. Nebudeme se vás ptát, kam chcete půjčené finance investovat. Rozbila se vám pračka? Vypovědělo službu auto? Potřebujete překlenout období do další výplaty? K tomu všemu je rychlá půjčka ihned jako stvořená. Potřebné finance s ní může získat opravdu kdokoliv. Studenty, seniory, nezaměstnané a ženy na mateřské nevyjímaje. Zafinancujete s ní dokonce i rozjezd vašeho podnikání. Nečekejte, až vám příležitosti protečou mezi prsty a zažádejte o vaši rychlou půjčku ihned ještě dnes. Rádi vám vyjdeme vstříc. Co s vašimi prostředky uděláte, už bude ale čistě na vás.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.