Půjčka ihned

Potřebujete prostředky opravdu velice rychle? Není problém! S půjčkou ihned můžete získat peníze do několika minut. Nejdelší dobu tak bude trvat vyplnění formuláře, díky němuž si uděláme představu o vaší situaci a zhodnotíme vaše možnosti. Samotné schvalování půjčky a výplata prostředků je poté již záležitostí několika minut, maximálně hodin. Neztrácejte čas a vyplňte formulář ještě dnes, ať si můžete za půjčené prostředky užít vše, co potřebujete. Život nepočká.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka ihned

15.7.2021

Půjčka ihned pomůže, vyvede-li vás z rovnováhy nenadálá událost

Je jedno, zda potřebujete peníze, protože jste pracovali v některém z odvětví, které zasáhl koronavirus, anebo váš dům zasáhl přírodní živel a vy nemáte finance na jeho opravu. Někdy zkrátka nastanou situace, kdy jsou peníze potřeba opravdu rychle a více než kdy jindy platí přísloví, že kdo rychle dává, dvakrát dává.

Půjčku ihned si zřídíte velice snadno, zažádat o ni můžete prostřednictvím internetu tak, že vyplníte jednoduchý formulář. Pak počkáte několik minut, kdy umělá inteligence zpracuje a posoudí vaše data. Následně se dozvíte výsledek a bude-li kladný, což znamená, že vaší žádosti o peníze bude vyhověno, můžete se ještě týž den těšit na to, že tolik potřebné peníze přistanou na vašem účtu anebo si je vyzvednete v síti některého z partnerů poskytovatele úvěru.

V případě rychlé půjčky se obvykle jedná o půjčku bez doložení příjmů, protože samotný proces dokladování trvá jen několik minut. Během této doby by pak nebylo možné vůbec oslovit zaměstnavatele a nechat si vystavit doklad o příjmech anebo banku požádat o výpis z účtu. Tato varianta půjčování je tak dostupná všem, včetně těch, kteří jsou momentálně nezaměstnaní, maminek na mateřské dovolené anebo studentů či důchodců.

Oč snazší jsou pravidla pro získání půjčky ihned, o to by ale měli být obezřetnější ti, kteří o ni chtějí požádat. Jelikož je posuzování bonity žadatele poměrně benevolentní, měl by sám zájemce o úvěr objektivně posoudit svoji situaci a rozhodnout, zda mu v pravidelných příjmech ještě zbude skulina na placení pravidelných splátek.

Některé typy půjček ihned ale umožňují pozdější prodloužení doby splatnosti či snížení či dočasné pozastavení splátek. O tom, jak flexibilní je půjčka, kterou si hodláte vzít, se zajímejte ještě předtím, než podepíšete úvěrovou smlouvu. V tomto smyslu se vyplatí číst i drobná slova pod čarou a především se ptát, pokud něčemu nerozumíte.

3.5.2021

Výhodná půjčka ihned vám může změnit život

Potřebujete peníze opravdu rychle? Bez průtahů a bez čekání? Pak se zaměřte na půjčku ihned, která také znamená peníze ihned. Hlavní prioritou tohoto typu půjček je totiž rychlost, proto je i proces posuzování bonity klienta zrychlený a všechny kroky spojené se zřízením úvěru jsou maximálně zjednodušeny, aby netrvaly zbytečně dlouho.

Posouzení vaší žádosti o úvěr, tak může být zpracováno během několika málo minut. Jak je to možné? Klíčem k takové rychlosti je využití umělé inteligence a počítačového zpracování dat. Dobře nastavený výpočetní systém umožňuje analýzu dat klienta bez lidského zásahu, to znamená, že jsou i lépe chráněny citlivé údaje žadatele. Teprve poté, kdy je analýza zpracována, přebírá svoji úlohu člověk obvykle v podobě soukromého finančního poradce a představí klientovi nabídku.

Jaké jsou výhody půjčky ihned? Především již zmiňovaná rychlost a pak také snadná dostupnost bez sáhodlouhého papírování a nahlížení do registru. Půjčka ihned je obvykle dostupná online pro každého zájemce staršího 18 let. Při kladném vyřízení jsou peníze ihned převedeny na účet klienta nebo je možné si je vyzvednout v hotovosti.

Ve srovnání s běžnou nebankovní půjčkou online bývají v rámci půjčky ihned poskytovány zájemcům nižší finanční částky. Je to dáno i tím, že se většinou jedná o akutní řešení přechodného stavu nedostatku finančních prostředků. Zároveň u tohoto typu půjčky zájemce o ni předpokládá, že ji bude schopen splatit velice rychle, proto mu nevznikne dlouhodobý závazek.

S ohledem na krátkou dobu splácení a nízkou finanční částku se půjčka ihned často označuje také jako expres půjčka, blesková půjčka anebo jednoduše rychlá půjčka. Její částky se ve většině případů pohybují v rámci jednotek až desítek tisíc korun a sjednat si ji může téměř každý, i ten, kdo má již záznam v registru dlužníků.

28.1.2021

Půjčka nemusí být jen nedosažitelným snem

Získejte své peníze ještě dnes s opravdu rychlou půjčkou, o kterou zažádáte online a během několika minut zjistíte, zda prostředky opravdu dostanete. Půjčka ihned je ideální pro všechny, kteří potřebují získat peníze okamžitě a nechtějí se jejich splácením zaobírat příliš dlouho. Rychlé půjčky mají totiž obvykle krátkou dobu splatnosti, zaplatit je tak můžete již z další výplaty. Díky tomu se rychle zbavíte nechtěných finančních závazků.

Většině lidí pomůže z akutně nepříznivé finanční situace krátkodobá půjčka 5 000 Kč, díky které získají prostředky pro zajištění svých potřeb, a zároveň jejich dluh nebude dosahovat částek, které by nebyli schopni splatit.

Rychlou nebankovní půjčku získáte i o víkendu a dokonce s negativním záznamem v registru dlužníků. Nemusíte dokládat výši svých příjmů, ani shánět ručitele či dávat do zástavy nemovitost. Půjčka ihned má totiž tak krátkou dobu splatnosti a její výše je obvykle zároveň tak nízká, že nebankovní poskytovatelé těchto typů úvěrů jsou při jejich zprostředkování velmi benevolentní. Právě toho můžete využít ve svůj prospěch.

Dejte si ale pozor, abyste výhod bleskové půjčky opravdu využili, ale nezneužili. Snadné získání peněz svádí k tomu brát si další a další rychlé půjčky, které vás poté v součtu vyjdou dráž než jedna větší. Víte-li již dopředu, že budete potřebovat vyšší sumu peněz, vyplatí se sjednat si rovnou půjčku 60 000 Kč na cokoliv. Ta pokryje nejen běžné výdaje, na které pár dní před výplatou nezbývá, ale také se postará o zajištění finančních prostředků například na opravu auta či výměnu domácího spotřebiče. Bezúčelová půjčka umožňuje utratit peníze, za cokoliv potřebujete, není nutné nikomu dokladovat, co si za ní pořídíte, ani nic zdlouhavě vysvětlovat. Jednoduše si půjčíte, finance využijete a poté je splácíte. Snazší a rychlejší už to být nemůže.

3.11.2020

S půjčkou ihned můžete mít peníze na ruku ještě dnes

Ať již potřebujete půjčku do výplaty anebo rychlou krátkodobou půjčku, můžete se bez obav obrátit na některého z nebankovních poskytovatelů tohoto typu úvěrů, který se k vám rozhodně neotočí zády jako většina bank, jež nejprve zdlouhavě prověřují vaši bonitu či schopnost splácet.

Rychlou půjčku si obvykle sjednáte online a vybrat si můžete mezi vyplacením prostředků na ruku nebo převodem na bankovní účet. Půjčka v hotovosti je výhodným řešením především v případech, kdy jste již vyhlásili osobní bankrot a banka vám veškeré prostředky, které vám přijdou na účet, zabaví. Abyste nebankovní půjčku bez doložení příjmů získali, postačí pouze, vyplníte-li online formulář a odešlete-li vaši žádost. Její posouzení obvykle trvá několik minut a poté již jen stačí naskenovat či vyfotit váš občanský průkaz či jiný doklad prokazující vaši totožnost a od peněz vás bude dělit pouze cesta do sjednaného výdejního místa.

Rychlé peníze mohou v některých případech opravdu zachránit na poslední chvíli to, co se ještě zachránit dá. I v případě, že máte zájem o půjčku ihned, musíte se ale chovat odpovědně a posoudit realisticky svoji schopnost splácet. Jestliže si totiž půjčíte bezhlavě, můžete se dostat do ještě větší dluhové pasti, než ve které se již nacházíte.

Rychlá půjčka ihned svádí k tomu brát si další a další úvěry a nepřemýšlet nad tím, zda je budete schopni splatit. Jestliže vám počet vašich úvěrů již přerůstá přes hlavu a potřebujete snížit výši měsíční splátky, zkuste začít uvažovat o konsolidaci půjček, která může často pomoci předejít nechtěné exekuci.

I v případě, že máte zájem o půjčku ihned a potřebujete peníze opravdu rychle, se vyplatí si vyhradit čas na důkladné porovnání nabídek několika poskytovatelů, k němuž můžete využít například úvěrovou kalkulačku a vybrat tak pro sebe tu absolutně nejvýhodnější půjčku. Pár minut navíc může i v tomto případě znamenat poměrně zajímavou úsporu.

18.8.2020

Jak vybrat půjčku, která vám poskytne peníze ihned, nechcete-li splácet více, než je nutné?

V případě, že potřebujete peníze, hraje obvykle rychlost jejich výplaty poměrně důležitou roli. Jestliže nemáte zápis v registru dlužníků či jste schopni dokladovat své příjmy, je bankovní půjčka ihned s výplatou přímo na účet prakticky jistotou. Požádat můžete klidně i o vyšší částky a splátek se nemusíte obávat. Nejsnazší způsob, jak požádat o bankovní půjčku ihned je prostřednictvím internetového bankovnictví, kam vám váš ústav sám pravidelně jistě posílá nabídky.

I bez doložení příjmů a se záznamem v rejstříku seženete výhodnou půjčku ihned. Hledat ale musíte mezi poskytovateli nebankovních půjček a počítat s mírně vyššími poplatky. V případě, že si budete chtít půjčit tímto způsobem, ohlídejte si celkové náklady na půjčku, které je každý poskytovatel povinen zveřejnit v ukazateli RPSN (Roční procentuelní sazba nákladů). Budete-li obezřetní, můžete si výhodně půjčit i v případě, kdy máte na krku několik exekucí, a banka vám veškeré příjmy zabaví. Nechte si prostředky vyplatit v hotovosti a vyzvedněte si svoje peníze v síti některého ze smluvních partnerů poskytovatele nebankovního úvěru.

Svoji půjčku vybírejte pečlivě. Čas vložený do porovnání několika nabídek se vám bohatě vrátí v ušetřených prostředcích. Při výběru půjčky ihned se řiďte především její cenou, tedy náklady, které budete muset zaplatit, abyste půjčku vůbec získali. Pod nimi mohou být ukryty jak úroky, tak poplatky za zprostředkování a další. Před finální volbou té správné půjčky ihned, která bude šitá jako na míru právě vám, si pečlivě prostudujte také podmínky na webu samotného poskytovatele a předem zjistěte, jaké vám hrozí sankce, jestliže se opozdíte se splátkou. Nebojte se srovnat více nabídek a použít úvěrovou kalkulačku, která vám pomůže je efektivně porovnat. Máte-li pochyby, zjistěte si o vybraném poskytovateli co nejvíce informací na internetu a hledejte zejména, jaké zkušenosti s ním mají lidé, kteří si u něho již půjčku v minulosti sjednali.

12.7.2020

S půjčkou ihned získáte finanční prostředky rychlostí blesku

S půjčkou ihned můžete mít své prostředky na bankovním účtu či v hotovosti v řádu několika minut.

Nebankovní půjčka ihned vás na holičkách nenechá

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje peníze opravdu rychle. Proces získání půjčky u banky je zdlouhavý a i přestože máte reálnou šanci na to půjčku získat, rychle to rozhodně nebude. Naštěstí již dnes je na tento segment zájemců o půjčku zaměřen trh s nebankovními finančními produkty, který je schopen celý proces žádosti a schválení půjčky vyřídit během několika minut.

Jaké předpoklady musíte splňovat, aby vám byla schválena půjčka ihned?

Základem je samozřejmě věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a platný občanský průkaz. Pro to, abyste o půjčku mohli zažádat a komunikovat ohledně převodu prostředků, je potřeba vlastnit mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu. Poté si stačí již jen vybrat, zda chcete prostředky vyplatit v hotovosti nebo převodem na bankovní účet a těšit se na příchod financí.

Může o půjčku ihned zažádat opravdu každý?

Některé skupiny žadatelů o půjčku mají v bance problém. Patří totiž mezi rizikové klienty, kteří by mohli mít se splácením potíže. Jde především o studenty, důchodce, maminky na mateřské či zaměstnance ve zkušební době. Právě pro ně je tu nebankovní finanční sektor, který půjčku zprostředkuje i klientům v rizikovější životní situaci. Potřebujete-li peníze ihned a ocitli-li jste se v některé z výše zmíněných životních situacích, rozhodně nevěště hlavu. Zažádejte o půjčku ještě dnes a zjistěte, jakou maximální částku můžete dostat.

Jak probíhá sjednání půjčky ihned?

Drtivá většina nebankovních půjček ihned je založena na rychlosti. Té lze dosahovat výhradně prostřednictvím sjednání online s případným potvrzením údajů přes telefon. Stačí tedy vyplnit formulář na webu poskytovatele a počkat až se vám společnost ozve s finálním verdiktem. Jestliže půjčku získáte, nemusíte navštěvovat pobočku, veškeré dokumenty lze vyfotit a poslat online. Záleží tedy jen na vás, jak rychle budete mít finanční prostředky k dispozici. Budete-li spolupracovat, můžete svoji půjčku získat ještě dnes.

Jaké jsou výhody půjčky ihned?

Především rychlost. Díky ní se z půjčky ihned stává dokonalý produkt řešící nedostatek finančních prostředků například před výplatou nebo v případě potřeby pokrýt nenadálý výdaj. Díky tomu, že tento typ úvěru vyřešíte rychle přes internet a sami si můžete určit výši svých splátek a půjčenou částku, je půjčka ihned velice flexibilním pomocníkem, který nevyžaduje příliš času. Při výběru způsobu vyplacení prostředků si můžete zvolit ze zaslání peněz na účet nebo jejich položení na ruku. Obě varianty mají svá pro a proti. Je-li vaší prioritou rychlost, volte vyplacení v hotovosti. V rámci něho totiž nebudete limitování dobou mezibankovního převodu z účtu na účet, která vás a vaše prostředky od sebe může oddělovat minimálně o den déle.

Dalším benefitem je jednoduchost. Po vyplnění formuláře a schválení půjčky, stačí svoji totožnost ověřit zasláním skenu nebo fotografie vašeho občanského nebo řidičského průkazu. Stejným způsobem lze zaslat také případný doklad o potvrzení výše příjmů, který získáte od banky nebo zaměstnavatele. Ten si ale dopředu nepřipravujte, v některých případech totiž není vůbec potřeba. Svěřte se nám se svými potřebami a my vás celým procesem získání půjčky provedeme.

Jak poznáte opravdu dobrou nabídku půjčky?

Samozřejmě podle přijatelného RPSN, ale také podle toho, že poskytovatel je schopen vám prostředky půjčit opravdu rychle. Samozřejmostí by také měla být možnost prodloužení splatnosti nebo odložení splátek a flexibilní volba půjčované částky. Poskytovatel půjčky by po vás neměl chtít nesmyslné doklady a házet vám tak klacky pod nohy. Chcete-li si požádat o půjčku ihned, vybírejte si vždy spolehlivého partnera, který vás provede všemi úskalími finančního světa a na něhož se budete moci spolehnout.

Kolik si mohu půjčit?

V rámci půjčky ihned nabízíme spotřebitelské úvěry v rozmezí od 1.000 Kč do 100.000 Kč s dobou splatnosti od 12 do 84 měsíců. Dostanete-li se do finanční tísně, můžete si u nás splátky odložit až o 4 měsíce. V případě, že se naopak dostanete k volným prostředkům, nabízíme vám možnost předčasného splacení vašeho úvěru bez jakýchkoliv sankcí.

Je možné půjčit si opravdu na cokoliv?

ANO. S rychlou půjčkou ihned získáte prostředky na cokoliv, co zrovna potřebujete. Nebudeme se vás ptát, kam chcete půjčené finance investovat. Rozbila se vám pračka? Vypovědělo službu auto? Potřebujete překlenout období do další výplaty? K tomu všemu je rychlá půjčka ihned jako stvořená. Potřebné finance s ní může získat opravdu kdokoliv. Studenty, seniory, nezaměstnané a ženy na mateřské nevyjímaje. Zafinancujete s ní dokonce i rozjezd vašeho podnikání. Nečekejte, až vám příležitosti protečou mezi prsty a zažádejte o vaši rychlou půjčku ihned ještě dnes. Rádi vám vyjdeme vstříc. Co s vašimi prostředky uděláte, už bude ale čistě na vás.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.