Půjčka Online

Rádi byste se vyhnuli trapné situaci, kdy vám banka odmítne půjčit? Nechcete již poslouchat z úst úředníků, že jste nesplnili podmínky půjčky, protože nemáte dostatečný příjem nebo vaše jméno figuruje v rejstříku dlužníků? Nechoďte si pro půjčku do banky. Nejjednodušším způsobem, jak získat rychle peníze je půjčka online, která rychle vyřeší vaši nepříznivou finanční situaci a poskytne vám prostředky na všechno, co si jen přejete. Vyplňte formulář a zjistěte, jestli máte šanci od nás získat půjčku. Ozveme se vám obratem a probereme všechny vaše možnosti.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka Online

22.8.2021

Praktický průvodce podáním žádosti o půjčku online

Rádi byste získali peníze, aniž byste vytáhli paty z domu? Je to možné a dokonce velice snadné. Stačí jen vědět kam se obrátit a co dělat. V době koronavirové krize vám dokonce podání žádosti o půjčku přes internet pomůže ochránit vaše zdraví, protože nepřijdete zbytečně do styku s lidmi, z nichž některý může být nakažený.

Podat žádost o vybraný úvěr online je velice snadné. Stačí pouze vyplnit formulář vašimi osobními údaji včetně rodného čísla, výší a původem vašeho měsíčního příjmu, zanechat na sebe kontaktní údaje a poté jen kliknout na tlačítko odeslat. Tímto aktem se spouští kolečko schvalování, v rámci něhož posoudí reálný člověk či umělá inteligence vaši schopnost úvěr splatit.

V případě kladného vyjádření po vás pak bude poskytovatel požadovat několik důležitých dokladů. Těmi jsou kromě dvou dokladů totožnosti také potvrzení o doložitelných příjmech (v tomto případě stačí většině nebankovních společností výpis z účtu), číslo bankovního účtu, v některých případech také údaje o zaměstnavateli.

Online lze vyřešit jak mikropůjčky před výplatou tak spotřebitelské úvěry na vyšší finanční částky. Předností tohoto typu úvěrů je především rychlost, ale také možnost operativně se rozhodnout, kolik si chcete půjčit ještě v době, kdy jste o úvěr již požádali. Půjčky online jsou flexibilním moderním finančním nástrojem, který vám přinese peníze ve výši, jakou potřebujete přesně v době, kdy je to nutné. Vyznačují se tím, že celý proces od podání žádosti po podpis úvěrové smlouvy lze vyřešit online. Jestliže nezvolíte výplatu v hotovosti, jsou vám bez jakéhokoliv kontaktu vyplaceny i požadované prostředky.

Co dělat, stane-li se vám, že poskytovatel úvěru na vaši žádost nezareaguje? Především zkontrolujte kontaktní údaje, které jste o sobě poskytli. Současně s odesláním žádosti o úvěr bývá do vaší e-mailové schránky zaslána také zpráva se shrnutím celé žádosti. Pokud zpráva nedorazí, doporučujeme formulář vyplnit znovu a dát si pozor na správné zadání kontaktu.

15.7.2021

Online půjčku vyřídíte díky moderním technologiím opravdu bleskově

Představte si svět, v němž vše vyřešíte online, od nákupu základních potravin, bydlení, auta až po půjčky. Přesně takový svět už si nemusíte představovat, protože už v něm žijeme. V dnešní době lze vyřešit online opravdu téměř vše. Napomohl tomu nejen rozvoj moderních technologií, ale také doba covidová, která do onlinu chtě nechtě vše překlopila.

Budoucnost půjčování je v onlinu, ať se vám to líbí nebo ne. Využívat se jej musí naučit mladí i staří. Na druhou stranu existují druhy půjček, jejichž prostřednictvím snadno získáte peníze, aniž byste se museli s kýmkoliv setkat. To je opravdu bezpečné z důvodu minimalizace přenosu nežádoucích chorob, ale také praktické, protože nemusíte ztrácet čas a nikde složitě dokladovat svoji totožnost či výši příjmů.

Mezi specifika online půjček patří často absence prokazování bonity, ale také rychlost a flexibilita. Půjčka bez doložení příjmu online patří k velmi oblíbeným finančním produktům, který využívají zástupy klientů toužících po tom získat peníze moderním způsobem a bez komplikací. Pro získání půjčky online totiž stačí pouze vyplnit jednoduchý online formulář a téměř ihned se dozvíte, zda vám peníze budou přiklepnuty. Zájemce o online půjčku obvykle není důkladně proklepáván v registrech dlužníků, ani se neřeší jeho schopnost splácet.

Každý, kdo požádá o půjčku online, by měl proto zvážit svoje možnosti a objektivně se zamyslet nad tím, zda půjčku opravdu podle nastaveného splátkového kalendáře ze svých příjmů zaplatí. Pokud ne, je potřeba zavčasu, ideálně ihned při zřizování půjčky, individuálně nastavit splátkový kalendář tak, aby půjčku bylo možné splatit.

Při sjednávání online půjčky se proto snažte dojednat splátkový kalendář tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Podřídit se nejčastěji sjednávané rychlosti a výši splátek nezvládne každý. Mnoho online nebankovních poskytovatelů půjček je ale velmi flexibilních a jsou schopni svým klientům vyjít vstříc. Proto se ozvěte a této jejich schopnosti využijte.

=

3.5.2021

Online půjčka poskytuje nejnižší úrok na trhu. Přesvědčte se sami

Kdy sáhnout po online půjčce? Kdykoliv, kdy potřebujete peníze. Půjčka, o kterou lze zažádat online a celý proces tak vyřešit bez návštěvy pobočky či finančního makléře, patří k tomu nejvýhodnějšímu, co lze na trhu s půjčkami nalézt. Poskytují ji jak bankovní, tak nebankovní společnosti, které nabízí u tohoto druhu půjčky velmi výhodný úrok i celkové RPSN.

Nízký úrok si poskytovatelé půjčky online mohou dovolit díky tomu, že nemají na rozdíl od velkých bankovních domů náklady na fyzické provozování pobočky a s tím související zaměstnance. Vše je obvykle vyřízeno jen pomocí internetu či telefonu a ke zpracování dat je použita umělá inteligence. To zaručuje jednak opravdu velmi rychlé zpracování a posouzení žádosti, ale také ochranu osobních dat.

Mezi další výhody online půjčky patří také nižší riziko neschopnosti splácet, které je důsledkem nízké ceny půjčky. Můžete si ho ale navíc jako u jiného druhu půjčky také pojistit. Online půjčky jsou také výhodné pro konsolidace většího množství půjček, které jste si v minulosti sjednali obvykle běžným způsobem, a mají tedy vyšší úrok, díky němuž platíte více, než musíte.

Online si může půjčit opravdu každý, kdo je schopen běžným způsobem používat počítač. Ať již jste matka na mateřské dovolené, důchodce, podnikatel či dokonce student, vyzkoušejte, co může online půjčka přinést právě vám. Taková rychlá studentská půjčka online se hodí jak na pokrytí běžných výdajů spojených se studiem, tak například i na financování cestování či nákladného studentského života, který si můžete bez nutných brigád lépe vychutnat. Možnost odložení splácení na dobu po dokončení studia vám pak poskytne prostor pro to, uhradit náklady na svá studia až z platu v prvním zaměstnání.

Online půjčka je zkrátka výhodnou alternativou ke klasickým půjčkám, po které byste měli sáhnout dříve, než se odhodláte zajít na pobočku finanční instituce, protože podmínky, které dostanete v online prostředí, vám nikdo jiný nenabídne.

17.9.2020

Online půjčka je dostatečně flexibilní pro mladé lidi i aktivní seniory

Půjčka online je flexibilním finančním nástrojem moderní doby. Je ideální pro všechny aktivně žijící lidi, kteří nemají čas na návštěvu banky, a přesto by si rádi dopřáli dostatek finančních prostředků na svoje životní výdaje. Ať již potřebujete dostatek prostředků na zábavu, založení rodiny anebo opravu porouchaného spotřebiče, půjčka online je vždy tím nejrychlejším řešením, jak je získat. Jak již název sám napovídá, zažádat o ni můžete online prostřednictvím internetu, stejně se také dozvíte výsledek posouzení vaší žádosti.

Výhodou je, že při posuzování vaší žádosti o půjčku online většina nebankovních institucí nehledí na vaši momentální finanční situaci, ani na to, zda již máte záznam v některém z registrů dlužníků. O to více byste ale měli být odpovědní při posuzování vlastní schopnosti úvěr splácet. Naštěstí je výše většiny online úvěrů omezena na několik desítek tisíc, což při troše snahy hravě splatí téměř každý. Nebudete-li schopni splácet, je možné si aktuální výši splátek upravit a prodloužit dobu splatnosti. Úvěr online si tak mohou vzít jak maminky na mateřské či studenti, tak pracující nebo aktivní senioři, kterým se z jejich důchodu nedostává dostatek financí na jejich potřeby. Online však mohou o půjčku zažádat také OSVČ, k nimž se banka obrátila zády a kteří potřebují dostatek prostředků pro rozjezd nebo udržení vlastního podnikání.

Peníze z online půjčky můžete získat i o víkendu. Podmínkou pro jejich výplatu je online zaslání kopie vašeho občanského průkazu a volba vyplacení peněz v hotovosti. Většina poskytovatelů nebankovních online půjček má totiž zasmluvněnu síť kooperantů, u nichž si prostředky ze schválené půjčky můžete vyzvednout téměř kdykoliv. Nejčastěji se jedná o sítě čerpacích stanic či trafik s prodlouženou otevírací dobou.

4.8.2020

S půjčkou online získáte prostředky z pohodlí svého domova

Nedostává-li se vám peněz na nenadálý výdaj a nechce-li se vám zároveň do banky či podobné finanční instituce žádat o půjčku, můžete o své peníze zažádat online. Zvládne to každý, i počítačově méně zdatný zájemce. Obvykle stačí pouze vyplnit formulář s informacemi o sobě, výši požadované částky a několik minut počkat. Online poskytovatelé nebankovních půjček jsou schopni vaši žádost posoudit velice rychle. Na pobočku nemusíte dokonce ani kvůli dokládání své totožnosti. Občanský nebo řidičský průkaz jednoduše vyfotíte nebo naskenujete a pošlete e-mailem. Jednodušší už to být ani nemůže.

Pro výplatu peněz si můžete vybrat ze dvou variant. Chcete-li vše uskutečnit online, nechte si je zaslat bankovním převodem. Jestliže vám nevadí při vyzvedávání peněz osobní jednání a tlačíte na čas, můžete si peníze osobně vyzvednout ve smluvní síti partnerů poskytovatele půjčky anebo si je nechat přivézt až domů. Výplata peněz takzvaně „na dřevo“ je preferována zejména v případě, kdy o půjčku žádáte o víkendu nebo ve svátek a nechce se vám na její výplatu čekat až na následující pracovní den, kdy se uskuteční bankovní převod.

Oblíbenou variantou online půjček jsou také půjčky sjednávané prostřednictvím SMS. Tento způsob může být použit jako pro samotné zažádání o půjčku, tak pro následné potvrzení její výše či ověření totožnosti. SMS půjčka tak může fungovat jako samostatný produkt i jako doplňková varianta pro sjednání běžné online půjčky.

Dobrou zprávou je, že o nebankovní online půjčku je možné zažádat i v případě, kdy vaše jméno již figuruje v registru dlužníků. Do toho je v současné době velice snadné se dostat a často o tom ani nemusíte vědět. Stačí pozdě zaplacená faktura za elektřinu nebo neuhrazená platba za telefon. V případě žádosti o nebankovní online půjčky ale vaši minulost nikdo zkoumat nebude. Na vás je pouze zodpovědně posoudit, zda budete schopni půjčené peníze řádně splatit.

12.7.2020

S půjčkou ihned získáte finanční prostředky rychlostí blesku

S půjčkou ihned můžete mít své prostředky na bankovním účtu či v hotovosti v řádu několika minut.

Nebankovní půjčka ihned vás na holičkách nenechá

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje peníze opravdu rychle. Proces získání půjčky u banky je zdlouhavý a i přestože máte reálnou šanci na to půjčku získat, rychle to rozhodně nebude. Naštěstí již dnes je na tento segment zájemců o půjčku zaměřen trh s nebankovními finančními produkty, který je schopen celý proces žádosti a schválení půjčky vyřídit během několika minut.

Jaké předpoklady musíte splňovat, aby vám byla schválena půjčka ihned?

Základem je samozřejmě věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a platný občanský průkaz. Pro to, abyste o půjčku mohli zažádat a komunikovat ohledně převodu prostředků, je potřeba vlastnit mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu. Poté si stačí již jen vybrat, zda chcete prostředky vyplatit v hotovosti nebo převodem na bankovní účet a těšit se na příchod financí.

Může o půjčku ihned zažádat opravdu každý?

Některé skupiny žadatelů o půjčku mají v bance problém. Patří totiž mezi rizikové klienty, kteří by mohli mít se splácením potíže. Jde především o studenty, důchodce, maminky na mateřské či zaměstnance ve zkušební době. Právě pro ně je tu nebankovní finanční sektor, který půjčku zprostředkuje i klientům v rizikovější životní situaci. Potřebujete-li peníze ihned a ocitli-li jste se v některé z výše zmíněných životních situacích, rozhodně nevěště hlavu. Zažádejte o půjčku ještě dnes a zjistěte, jakou maximální částku můžete dostat.

Jak probíhá sjednání půjčky ihned?

Drtivá většina nebankovních půjček ihned je založena na rychlosti. Té lze dosahovat výhradně prostřednictvím sjednání online s případným potvrzením údajů přes telefon. Stačí tedy vyplnit formulář na webu poskytovatele a počkat až se vám společnost ozve s finálním verdiktem. Jestliže půjčku získáte, nemusíte navštěvovat pobočku, veškeré dokumenty lze vyfotit a poslat online. Záleží tedy jen na vás, jak rychle budete mít finanční prostředky k dispozici. Budete-li spolupracovat, můžete svoji půjčku získat ještě dnes.

Zůstaňte flexibilní a půjčte si odkudkoliv

Hlavní výhodou půjčky online je možnost získat prostředky bez starostí a nutnosti kamkoliv chodit. Půjčku online tak získáte z pohodlí domova, z letiště před cestou na dovolenou, z pláže nebo z lesa. Kamkoliv dosáhne datový signál, je vám k dispozici půjčka online. Ve srovnání s běžnými půjčkami nabízí tento typ úvěru mnohé výhody, kterými jsou:

  • Jednoduchost. K získání prostředků obvykle stačí jediné vyplnění formuláře.
  • Rychlost. Peníze dostanete na svůj účet online do několika minut po schválení vaší žádosti.
  • Minimální úroveň prověřování. Samozřejmě si vás proklepneme, při posuzování žádosti jsou ale nebankovní instituce mnohem benevolentnější než banky.
  • Žádné skryté poplatky. Jakmile vám schválíme půjčku, ihned uvidíte, na kolik vás celý úvěr vyjde.
  • Žádné vysvětlování. Neptáme se, na co chcete půjčit. Jednoduše vám půjčíme.

Pro koho je půjčka online vhodná?

Tato forma úvěru může sloužit všem bez ohledu na jejich životní či finanční situaci. Půjčka online je vhodná pro jakoukoliv osobu starší 18 let, která potřebuje rychle prostředky, případně finanční rezervu kvůli nenadálé životní události. Není nutné prověřovat příjem žadatele, ani jeho přítomnost v rejstříku dlužníků.

Půjčka online může sloužit jako prostředek pro získání peněz pro studenty nebo samoživitelky na mateřské dovolené. Využít ji mohou také důchodci nebo běžní zaměstnanci, kterým se před příchodem penze či výplaty zkrátka nedostávají prostředky pro běžný život. Díky půjčce online vyřešíte také nenadálou životní situaci, kdy se vám například rozbije některý z domácích spotřebičů nebo porouchá auto. Díky jejím výhodným podmínkám ji lze také použít pro konsolidaci nevýhodných úvěrů či jako půjčku na zakoupení základního vybavení nové domácnosti.

Jak získáte svoje peníze?

Prostředky vám budou zaslány jednoduše převodem na váš bankovní účet. Doba, za kterou je získáte tak bude ovlivněna pouze délkou trvání mezibankovního platebního styku. Jestliže chcete dostat peníze na ruku, můžete si zvolit formu vyplacení v hotovosti. Oběma způsoby tak můžete získat půjčku ve výši 1.000 až 100.000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Půjčku můžete navíc bez jakýchkoliv sankcí splatit i před uplynutím sjednané doby trvání. V případě výpadku pravidelného příjmu si její splacení můžete odložit až o 4 měsíce. Nemusíte se tak obávat, že by případný úraz nebo choroba spojená s pracovní neschopností ohrozil možnost splatit vaši půjčku. V případě, že se během prvních 14 dnů od sjednání půjčky rozmyslíte a prostředky nebudete dále potřebovat, můžete od půjčky odstoupit.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.