Půjčka Online

Rádi byste se vyhnuli trapné situaci, kdy vám banka odmítne půjčit? Nechcete již poslouchat z úst úředníků, že jste nesplnili podmínky půjčky, protože nemáte dostatečný příjem nebo vaše jméno figuruje v rejstříku dlužníků? Nechoďte si pro půjčku do banky. Nejjednodušším způsobem, jak získat rychle peníze je půjčka online, která rychle vyřeší vaši nepříznivou finanční situaci a poskytne vám prostředky na všechno, co si jen přejete. Vyplňte formulář a zjistěte, jestli máte šanci od nás získat půjčku. Ozveme se vám obratem a probereme všechny vaše možnosti.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka Online

17.9.2020

 

Online půjčka je dostatečně flexibilní pro mladé lidi i aktivní seniory

 

Půjčka online je flexibilním finančním nástrojem moderní doby. Je ideální pro všechny aktivně žijící lidi, kteří nemají čas na návštěvu banky, a přesto by si rádi dopřáli dostatek finančních prostředků na svoje životní výdaje. Ať již potřebujete dostatek prostředků na zábavu, založení rodiny anebo opravu porouchaného spotřebiče, půjčka online je vždy tím nejrychlejším řešením, jak je získat. Jak již název sám napovídá, zažádat o ni můžete online prostřednictvím internetu, stejně se také dozvíte výsledek posouzení vaší žádosti.

 

Výhodou je, že při posuzování vaší žádosti o půjčku online většina nebankovních institucí nehledí na vaši momentální finanční situaci, ani na to, zda již máte záznam v některém z registrů dlužníků. O to více byste ale měli být odpovědní při posuzování vlastní schopnosti úvěr splácet. Naštěstí je výše většiny online úvěrů omezena na několik desítek tisíc, což při troše snahy hravě splatí téměř každý. Nebudete-li schopni splácet, je možné si aktuální výši splátek upravit a prodloužit dobu splatnosti. Úvěr online si tak mohou vzít jak maminky na mateřské či studenti, tak pracující nebo aktivní senioři, kterým se z jejich důchodu nedostává dostatek financí na jejich potřeby. Online však mohou o půjčku zažádat také OSVČ, k nimž se banka obrátila zády a kteří potřebují dostatek prostředků pro rozjezd nebo udržení vlastního podnikání.

 

Peníze z online půjčky můžete získat i o víkendu. Podmínkou pro jejich výplatu je online zaslání kopie vašeho občanského průkazu a volba vyplacení peněz v hotovosti. Většina poskytovatelů nebankovních online půjček má totiž zasmluvněnu síť kooperantů, u nichž si prostředky ze schválené půjčky můžete vyzvednout téměř kdykoliv. Nejčastěji se jedná o sítě čerpacích stanic či trafik s prodlouženou otevírací dobou.

 

4.8.2020

S půjčkou online získáte prostředky z pohodlí svého domova

 

Nedostává-li se vám peněz na nenadálý výdaj a nechce-li se vám zároveň do banky či podobné finanční instituce žádat o půjčku, můžete o své peníze zažádat online. Zvládne to každý, i počítačově méně zdatný zájemce. Obvykle stačí pouze vyplnit formulář s informacemi o sobě, výši požadované částky a několik minut počkat. Online poskytovatelé nebankovních půjček jsou schopni vaši žádost posoudit velice rychle. Na pobočku nemusíte dokonce ani kvůli dokládání své totožnosti. Občanský nebo řidičský průkaz jednoduše vyfotíte nebo naskenujete a pošlete e-mailem. Jednodušší už to být ani nemůže.

 

Pro výplatu peněz si můžete vybrat ze dvou variant. Chcete-li vše uskutečnit online, nechte si je zaslat bankovním převodem. Jestliže vám nevadí při vyzvedávání peněz osobní jednání a tlačíte na čas, můžete si peníze osobně vyzvednout ve smluvní síti partnerů poskytovatele půjčky anebo si je nechat přivézt až domů. Výplata peněz takzvaně „na dřevo“ je preferována zejména v případě, kdy o půjčku žádáte o víkendu nebo ve svátek a nechce se vám na její výplatu čekat až na následující pracovní den, kdy se uskuteční bankovní převod.

 

Oblíbenou variantou online půjček jsou také půjčky sjednávané prostřednictvím SMS. Tento způsob může být použit jako pro samotné zažádání o půjčku, tak pro následné potvrzení její výše či ověření totožnosti. SMS půjčka tak může fungovat jako samostatný produkt i jako doplňková varianta pro sjednání běžné online půjčky.

 

Dobrou zprávou je, že o nebankovní online půjčku je možné zažádat i v případě, kdy vaše jméno již figuruje v registru dlužníků. Do toho je v současné době velice snadné se dostat a často o tom ani nemusíte vědět. Stačí pozdě zaplacená faktura za elektřinu nebo neuhrazená platba za telefon. V případě žádosti o nebankovní online půjčky ale vaši minulost nikdo zkoumat nebude. Na vás je pouze zodpovědně posoudit, zda budete schopni půjčené peníze řádně splatit.

 

12.7.2020

S půjčkou ihned získáte finanční prostředky rychlostí blesku

 

S půjčkou ihned můžete mít své prostředky na bankovním účtu či v hotovosti v řádu několika minut.

 

Nebankovní půjčka ihned vás na holičkách nenechá

 

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje peníze opravdu rychle. Proces získání půjčky u banky je zdlouhavý a i přestože máte reálnou šanci na to půjčku získat, rychle to rozhodně nebude. Naštěstí již dnes je na tento segment zájemců o půjčku zaměřen trh s nebankovními finančními produkty, který je schopen celý proces žádosti a schválení půjčky vyřídit během několika minut.

 

Jaké předpoklady musíte splňovat, aby vám byla schválena půjčka ihned?

 

Základem je samozřejmě věk nad 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a platný občanský průkaz. Pro to, abyste o půjčku mohli zažádat a komunikovat ohledně převodu prostředků, je potřeba vlastnit mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu. Poté si stačí již jen vybrat, zda chcete prostředky vyplatit v hotovosti nebo převodem na bankovní účet a těšit se na příchod financí.

 

Může o půjčku ihned zažádat opravdu každý?

 

Některé skupiny žadatelů o půjčku mají v bance problém. Patří totiž mezi rizikové klienty, kteří by mohli mít se splácením potíže. Jde především o studenty, důchodce, maminky na mateřské či zaměstnance ve zkušební době. Právě pro ně je tu nebankovní finanční sektor, který půjčku zprostředkuje i klientům v rizikovější životní situaci. Potřebujete-li peníze ihned a ocitli-li jste se v některé z výše zmíněných životních situacích, rozhodně nevěště hlavu. Zažádejte o půjčku ještě dnes a zjistěte, jakou maximální částku můžete dostat.

 

Jak probíhá sjednání půjčky ihned?

 

Drtivá většina nebankovních půjček ihned je založena na rychlosti. Té lze dosahovat výhradně prostřednictvím sjednání online s případným potvrzením údajů přes telefon. Stačí tedy vyplnit formulář na webu poskytovatele a počkat až se vám společnost ozve s finálním verdiktem. Jestliže půjčku získáte, nemusíte navštěvovat pobočku, veškeré dokumenty lze vyfotit a poslat online. Záleží tedy jen na vás, jak rychle budete mít finanční prostředky k dispozici. Budete-li spolupracovat, můžete svoji půjčku získat ještě dnes.

 

 

 

Zůstaňte flexibilní a půjčte si odkudkoliv

 

Hlavní výhodou půjčky online je možnost získat prostředky bez starostí a nutnosti kamkoliv chodit. Půjčku online tak získáte z pohodlí domova, z letiště před cestou na dovolenou, z pláže nebo z lesa. Kamkoliv dosáhne datový signál, je vám k dispozici půjčka online. Ve srovnání s běžnými půjčkami nabízí tento typ úvěru mnohé výhody, kterými jsou:

 

  • Jednoduchost. K získání prostředků obvykle stačí jediné vyplnění formuláře.
  • Rychlost. Peníze dostanete na svůj účet online do několika minut po schválení vaší žádosti.
  • Minimální úroveň prověřování. Samozřejmě si vás proklepneme, při posuzování žádosti jsou ale nebankovní instituce mnohem benevolentnější než banky.
  • Žádné skryté poplatky. Jakmile vám schválíme půjčku, ihned uvidíte, na kolik vás celý úvěr vyjde.
  • Žádné vysvětlování. Neptáme se, na co chcete půjčit. Jednoduše vám půjčíme.
  •  

Pro koho je půjčka online vhodná?

Tato forma úvěru může sloužit všem bez ohledu na jejich životní či finanční situaci. Půjčka online je vhodná pro jakoukoliv osobu starší 18 let, která potřebuje rychle prostředky, případně finanční rezervu kvůli nenadálé životní události. Není nutné prověřovat příjem žadatele, ani jeho přítomnost v rejstříku dlužníků.

Půjčka online může sloužit jako prostředek pro získání peněz pro studenty nebo samoživitelky na mateřské dovolené. Využít ji mohou také důchodci nebo běžní zaměstnanci, kterým se před příchodem penze či výplaty zkrátka nedostávají prostředky pro běžný život. Díky půjčce online vyřešíte také nenadálou životní situaci, kdy se vám například rozbije některý z domácích spotřebičů nebo porouchá auto. Díky jejím výhodným podmínkám ji lze také použít pro konsolidaci nevýhodných úvěrů či jako půjčku na zakoupení základního vybavení nové domácnosti.

 

Jak získáte svoje peníze?

Prostředky vám budou zaslány jednoduše převodem na váš bankovní účet. Doba, za kterou je získáte tak bude ovlivněna pouze délkou trvání mezibankovního platebního styku. Jestliže chcete dostat peníze na ruku, můžete si zvolit formu vyplacení v hotovosti. Oběma způsoby tak můžete získat půjčku ve výši 1.000 až 100.000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Půjčku můžete navíc bez jakýchkoliv sankcí splatit i před uplynutím sjednané doby trvání. V případě výpadku pravidelného příjmu si její splacení můžete odložit až o 4 měsíce. Nemusíte se tak obávat, že by případný úraz nebo choroba spojená s pracovní neschopností ohrozil možnost splatit vaši půjčku. V případě, že se během prvních 14 dnů od sjednání půjčky rozmyslíte a prostředky nebudete dále potřebovat, můžete od půjčky odstoupit.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.