Rychlá studentská půjčka online

Chystáte se ke studiu vysoké školy? Anebo ji už studujete a nemáte čas na brigády, protože je vaše studium náročné? Vaši situaci pomůže vyřešit chytrá studentská půjčka s výhodnou úrokovou sazbou. Splácet ji můžete začít ihned anebo si splátky odložit na dobu, kdy se vaše finanční situace zlepší. Půjčka s vyplacením peněz ihned je výhodným řešením pro každého vysokoškoláka.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Rychlá studentská půjčka online

Rychlá studentská půjčka online

Studentská léta bývají z finančního hlediska velmi náročným životním obdobím. Bohatého sponzora bohužel většina vysokoškoláků nemá, a tak se musí pěkně ohánět, aby se na studiích udržela. Jako možné řešení se nabízí brigáda, která ale studentům na druhé straně nedovoluje věnovat se studiu naplno. Na druhou stranu byla by škoda kvůli přivýdělku, který má usnadnit studium, školu nakonec nedokončit. Přitom je možné si zřídit studentskou půjčku, kterou získáte velice snadno. Stačí vyplnit online formulář a ještě dnes budete vědět, kolik peněz na své studium můžete získat. Schválení rychlé studentské půjčky probíhá díky využití moderních technologií opravdu rychle a díky tomu máte šanci získat peníze ve stejný den, který jste o půjčku požádali.

Jak vypadá typická studentská půjčka?

Obvykle jde o úvěr na nižší finanční částky, který je navržený tak, aby studentům vytvořil vytouženou finanční rezervu, ale zároveň je nesmyslně nezatěžoval. I částka v řádech tisíců či desetitisíců korun totiž studentům umožní věnovat se naplno studiu a moci si dovolit zaplatit základní životní potřeby od nájmu po potraviny, učebnice a pomůcky pro výuku.

Studentský úvěr vám může pomoci k získání vyšších půjček

Pokud žádáte o studentský úvěr poprvé, můžete mít štěstí a můžete narazit na první půjčku zdarma, jejíž podmínkou je ale bezchybné splacení půjčené částky obvykle v krátkém horizontu několika dní. Výhodou takovéto půjčky je především možnost vytvořit si pozitivní úvěrovou historii, díky které budete mít později i jako student šanci získat úvěr na vyšší částky, pokud ho budete potřebovat. I jediná půjčka, kterou si vezmete ještě v období svých studií, tak později pomůže k získání například hypotéky u banky, protože se z hlediska úvěrových produktů budete jevit jako spolehlivý klient.

Nastavte si vše individuálně

Pro získání studentské půjčky stačí pouze několik snadných kroků. Nejprve je potřeba vyplnit žádost, poté počkat na schválení. A jakmile se dozvíte verdikt, naskenujete svoje osobní doklady a společně s podepsanou úvěrovou smlouvou je zašlete na e-mailovou adresu nebankovního poskytovatele půjček. Z vaší strany je to vše, co je potřeba udělat. Jakmile těmito kroky úspěšně projdete, nic již nebrání tomu, aby byla půjčka vaše. Díky vysoké flexibilitě, kterou nebankovní půjčky online obvykle disponují, je možné si nastavit výši splátek tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Problém obvykle není ani to, pokud si chcete splátky odložit. Rychlá nebankovní studentská půjčka dokáže nabídnout řadu výhod, na které u bankovní půjčky můžete rovnou zapomenout.

Co oceníte na studentské půjčce online?

Především rychlost jejího získání a kompletně bezplatné vyřízení. Stejně tak všichni klienti, ale studenti obzvlášť, budou potěšeni tím, že žádost si lze jednoduše vyřídit online. To, jestli máte nárok na půjčku, se dozvíte ihned. Vše je srozumitelné a přehledné. Navíc ve chvíli, kdy se dozvíte, že na půjčku máte nárok, už můžete mít peníze na účtu. K jejímu poskytnutí nepotřebujete ani ručitele. V případě nebankovních poskytovatelů je obvykle benevolentněji posuzován i případný zápis v registru dlužníků. Rychlá studentská půjčka online představuje skutečně bezpečné a užitečné řešení. Určitě se nemusíte obávat, že kvůli ní skončíte v dluhové pasti. Krátkodobé úvěry bez rizika jsou tou správnou volbou pro každého vysokoškoláka.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.