Rychlá studentská půjčka online

Studium vysoké školy prostě není levné. Brigáda sice vypadá jako lákavé řešení, na druhou stranu vám ale nedovolí věnovat se naplno studiu. Přicházíme proto s nabídkou, která byla navržena právě pro vás. Půjčka s vyplacením peněz ihned je skvělým řešením pro každého vysokoškoláka.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Rychlá studentská půjčka online

Studentská léta bývají z finančního hlediska velmi náročným životním obdobím. Bohatého sponzora bohužel většina vysokoškoláků nemá, a tak se musí pěkně ohánět, aby se na studiích udrželi. Rozšířeným řešením je brigáda, která ale studentům na druhé straně nedovoluje věnovat se studiu naplno. Je určitě hloupé, když nakonec kvůli přivýdělku, který jim měl pomoct, studium nedokončí. V zahraničí je běžně nabízená studentská půjčka, ta se u nás teprve rozmáhá. Přitom je její získání tak snadné. Vše probíhá rychlým a moderním způsobem – online žádost vyplníte během několika minut. Pak už jen stačí vyčkat na schválení.

 

Jak vypadá typická studentská půjčka? Většinou se jedná o nižší finanční obnos navržený tak, aby studentům vytvořil vytouženou finanční rezervu, ale zároveň je nesmyslně nezatěžoval. Většinou se jedná o výpomoc v hodnotě několika tisíc korun, my vám ale nabídneme až desetitisíce korun, kterými můžete disponovat prakticky ihned. To vše proběhne jen v několika snadných krocích. Stačí vyplnit online žádost a vyčkat na schválení. Za několik minut není co řešit. Rychlá půjčka má mnoho předností – především je zcela bezriziková. Není problém splátky kdykoliv odložit či upravit jejich výši. Zkrátka vám poskytneme řadu výhod, které by vám banky nikdy nenabídly.

 

Určitě oceníte, že vyřízení a schválení půjčky je zcela bezplatné. Na starosti s různými poplatky za zprostředkování půjčky tak můžete zapomenout. Kdo by nebyl rád? Stejně tak všichni klienti, ale studenti obzvlášť, budou potěšeni tím, že žádost si lze jednoduše vyřídit online. Dobře víme, že každá minuta je dobrá a že otravné papírování už v dnešní době prostě neletí. To, jestli máte nárok na půjčku, se dozvíte ihned. Vše je srozumitelné a přehledné. Navíc ve chvíli, kdy se dozvíte, že na půjčku máte nárok, už budete mít peníze na účtě.

 

Pravděpodobně pro vás bude novinkou, že takzvaná studentská půjčka je produktem, který nabízejí jak nebankovní, tak tak i bankovní společnosti. Půjčku online s tak skvělými podmínkami, jako jsme pro vás připravili my, vám však jen tak někdo nenabídne. Vlastnosti půjčky se v závislosti na jejím poskytovateli pochopitelně liší. Zejména se jedná o odlišnou částku čerpání, od které se taky odvíjí doba, po kterou ji splácíte. Pro získání takové rychlé půjčky není většinou třeba dokládat příjmy, což je pro studenty často nemožné. K jejímu poskytnutí nepotřebujete ani ručitele. V případě nebankovních poskytovatelů obvykle nehraje roli ani zápis do rejstříku dlužníků.

 

U nás máte navíc jistotu schválení půjčky ihned bez dalších poplatků. Nemusíte se starat o to, kolik zaplatíte nebo přeplatíte. Zajisté nejen studenti, ale i všichni naši další klienti oceňují možnost individuálně si přizpůsobit výši splátek. Spokojenost každého jedinečného zákazníka je pro nás totiž na prvním místě. Férové jednání je pro nás totiž samozřejmostí. S námi máte jistotu a potvrdí vám to jistě i klienti, kteří naše služby využívají opakovaně.

 

Rychlá studentská půjčka online představuje skutečně bezpečné a užitečné řešení. Určitě se nemusíte obávat, že kvůli ní skončíte v dluhové pasti. Naopak byla navržena tak, aby vám pomohla ve finančně náročném životním období. S našimi mírnými podmínkami se nemusíte bát toho, že byste půjčku nebyli schopni splatit. Krátkodobé úvěry bez rizika jsou tou správnou volbou pro každého vysokoškoláka. To je jejich hlavní výhoda oproti úvěrům, které nabízejí velké bankovní instituce. Ty se zaměřují na dlouhodobé úvěry, které jsou pro ně výnosnější. Využijte proto služeb společnosti, které záleží především na vás.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.