Nebankovní půjčka v hotovosti

Podmínka vyplacení na bankovní účet je zpravidla hlavně ze dvou důvodů, a to kvůli bezpečnosti a transparentnosti. Půjčku na ruku proto příliš společnost nenabízí, převážně se jedná o doménu nebankovních poskytovatelů půjček, pro banky je to jednoznačné tabu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Nebankovní půjčka v hotovosti

Nemůžete využívat váš bankovní účet, a přesto byste rádi využili některé z nabídek půjčky? Možná právě pro vás je naše jedinečná půjčka na ruku, nepotřebujete k ní bankovní účet, ani dokládat příjem, navíc vše zařídíte online během pár minut z pohodlí domova. Fantastické, že ano? Nabízíme vám tak ideální půjčku pro případ, kdy je váš účet odstaven například kvůli exekuci, což se děje velmi často a klienti následně prakticky nemají jedinou možnost, jak si půjčit peníze – například na vyplacení z exekuce.

 

Nabízíme vám však mnohem více výhod než jen půjčku na ruku. Především je to prvotřídní klientský přístup, na kterém si zakládáme. Nejste pro nás dlužník, ale klient, kterému se snažíme poskytnout ty nejlepší podmínky, aby byl s našimi službami spokojen. Myslíme prakticky na vše, můžete si přizpůsobit délku splácení i výši jednotlivých splátek. Víme, že čas od času se můžete dostat do neschopnosti splácet, proto nabízíme možnost odložit si splátky až o 4 měsíce.

 

Využijte tak naší jedinečné nabídky a vyplňte formulář s žádostí o půjčku. Nezabere vám to více než 5 minut a přitom můžete mít potřebné peníze v ruce ještě dnes. Je to skutečně jednoduché, vše posoudíme do pár minut, flexibilita je opravdu naše silná stránka. Překážkou není ani ztráta zaměstnání ani exekuce, naopak mnoho klientů využívá našich služeb právě pro vyplacení z exekuce nebo k překlenutí doby, než si najdou práci novou.

 

Nebankovní půjčka ihned na ruku je určena především pro všechny, kteří mají různá omezení se svým bankovním účtem, ale není to podmínkou. Často ji využívají klienti i kvůli diskrétnosti, například v případě, kdy svůj bankovní účet sdílí s další osobou. Prakticky ale může půjčku na ruku využít každý, protože v některých případech můžete mít peníze rychleji než v případě jejich zaslání na účet, navíc se nemusíte zdržovat vybíráním v bankomatu, kdy velkou částku ani nemusíte vybrat a musíte přímo na pobočku banky, kde opět přicházíte o diskrétnost.

 

Pokud se ptáte, proč běžně půjčujeme i lidem s exekucí, odpověď je jednoduchá. Víme totiž, jak jednoduché je se dnes dostat do dluhové pasti, k exekuci je to potom jen krůček. Tím, že poskytujeme půjčky i lidem v exekuci jsme často poslední možností, jak se mohou rychle z exekuce vyplatit a zachránit tak například svou nemovitost nebo auto – v dražbě by byly prodány značně pod svou reálnou cenou. Pro klienty v exekuci jsou tak nebankovní půjčky ihned na ruku jediným řešením celé tíživé situace.

 

Jsme tak ideální možností, když jinde nemáte na půjčku nárok, typicky u bankovních věřitelů. Obraťte se na nás a společně s individuálním přístupem se pokusíme celou situaci jednoduše vyřešit k vašemu prospěchu. Nemusíte nám složitě dokazovat příjem, ani výpisy z registrů dlužníků, stejně tak pro nás není důležité, zda máte čím ručit. Důvěřujeme vám, proto vám nabídneme až 100 000 Kč na ruku, ano, tak jednoduché to je, stačí vyplnit formulář a po schválení budou peníze na cestě k vám. Pomůžeme vám vrátit se do normálního života, kdy se nemusíte stresovat z toho, že nemáte jak zaplatit účty.

 

Navíc mnohdy opomíjenou, ale přitom opravdu důležitou součástí každé půjčky na ruku, je samozřejmě osobní kontakt. Mnoho klientů si tuto přednost neuvědomuje, ale uznejte sami, není lepší vidět osobně toho, od koho si peníze půjčujete?

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.