Nebankovní půjčka v hotovosti

Pokud nechcete peníze na účet, můžete využít výplatu půjčky v hotovosti. Vše vyřídíte z pohodlí domova a peníze vám přiveze kurýr.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Nebankovní půjčka v hotovosti

Nemůžete využívat váš bankovní účet, a přesto byste rádi využili některé z nabídek půjčky? Možná právě pro vás je naše jedinečná půjčka na ruku, nepotřebujete k ní bankovní účet, ani dokládat příjem, navíc vše zařídíte online během pár minut z pohodlí domova. Fantastické, že ano?

Výhody půjčku na ruku jsou v tomto případě neoddiskutovatelné.

Nebankovní půjčka ihned na ruku je určena především pro všechny, kteří mají různá omezení se svým bankovním účtem, ale není to podmínkou. Často ji využívají klienti i kvůli diskrétnosti, například v případě, kdy svůj bankovní účet sdílí s další osobou. Prakticky ale může půjčku na ruku využít každý, protože v některých případech můžete mít peníze rychleji než v případě jejich zaslání na účet, navíc se nemusíte zdržovat vybíráním v bankomatu, kdy velkou částku ani nemusíte vybrat a musíte přímo na pobočku banky, kde opět přicházíte o diskrétnost.

Výpisy z registrů dlužníků, které se musí prověřovat nemusejí nutně znamenat stopů.

Navíc mnohdy opomíjenou, ale přitom opravdu důležitou součástí každé půjčky na ruku, je samozřejmě osobní kontakt. Mnoho klientů si tuto přednost neuvědomuje, ale uznejte sami, není lepší vidět osobně toho, od koho si peníze půjčujete?

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.