Půjčka bez registru

Potřebujete rychle peníze a všude se k vám obrací zády, protože již máte záznam v rejstříku dlužníků? Nevěště hlavu. I s vaší nepříliš příznivou situací se dá něco dělat. Jestliže máte pravidelný příjem, obraťte se na společnost poskytující nebankovní úvěry bez složitého prověřování vaší minulosti, která zamhouří oko i nad menším finančním škraloupem. Svěřte se do našich rukou, vyplňte jednoduchý online formulář a my se vám obratem ozveme a sdělíme vám, kolik vám půjčíme. Nebojte se rozsáhlého papírování, všechny náležitosti vyřídíme za vás.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka bez registru

12.7.2020

 

Půjčka bez registru je tu pro každého, kdo potřebuje půjčit, ale banka se k němu obrací zády

 

Půjčka bez registru přinese rychle finanční prostředky všem, kteří mají z minulosti záznam v registru dlužníků.

 

Vaše jméno možná figuruje v registru dlužníků a vy o tom ani nevíte

 

Do rejstříku dlužníků se v dnešní době může dostat každý. Často se o tom dozvíte až v době, kdy žádáte o půjčku v bance, která se k vám díky tomu otočí zády. Stačí pozdě zaplacený účet za telefon, přehlédnutá faktura za elektřinu nebo plyn a záznam je na světě. V tomto případě je řešením nebankovní půjčka, která záznam v registru neplatičů nepovažuje za překážku.

 

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru vám pomůže

 

Ocitli jste se v těžké životní situaci? Potřebujete ihned půjčit peníze?  A figurujete v registru dlužníků? Pro banky představuje tato kombinace zásadní problém. Peníze vám zkrátka nepůjčí. S možností úvěru se ale nemusíte hned loučit, nebankovní společnosti vám rády vyjdou vstříc. Díky ne tak přísně nastaveným pravidlům jako v bankách i vy získáte své prostředky. Nebankovní půjčky bez registru jsou tu právě pro vyřešení nenadálých životních situací, do kterých se může dostat každý z nás, a kterým banky nerozumí.

 

Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete půjčit

 

Ať již potřebujete vydržet do výplaty nebo se vám porouchalo auto či domácí spotřebič, nebankovní půjčka bez registru je tu pro to, aby vyřešila vaše nenadálé potíže. Její získání je jednoduché a potřebujete k němu pouze počítač. Vyplnit jednoduchý formulář zvládne téměř každý a po několika minutách se dozvíte, jestli byla vaše žádost schválena. Předností nebankovních půjček online bez registru je totiž jednoduchost a rychlost. Bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky ihned získáte potřebné prostředky. Nemusíte se obávat trapného vysvětlování, proč a na co chcete půjčit a kde se vzal váš záznam v rejstříku neplatičů. Jedinou podmínkou je věk vyšší než 18 let. Splňujete ji? Tak na co ještě čekáte? Peníze máte na dosah ruky.

 

 

11.4.2020

Kdo může zažádat o půjčku bez registru?

Díky půjčce bez registru získá prostředky úplně každý. Dokonce i ten, kdo již měl v minulosti potíže se splácením předchozích úvěrů. Základní podmínkou je věk nad 18 let a trvalé bydliště na území České republiky. Důležitá je také bonita žadatele, kterou prověřujeme, ale ne tak striktně jako bankovní ústavy. Jejím předpokladem je pravidelný příjem finančních prostředků z jakéhokoliv zdroje. V neposlední řadě je k získání půjčky bez registru nutná také počítačová gramotnost a přístup k internetu. Vše lze totiž vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Dokonce i vyplacení prostředků je možné realizovat online. V tom případě je potřeba, abyste vlastnili aktivní bankovní účet a měli k němu zřízeno elektronické bankovnictví.  

 

Co je to registr dlužníků?

Možná jste se již setkali s pojmy Solus či NRKI (Nebankovní Registr Klientských Informací). Jde o katalogy informací o pozdním splacení půjček, nesplacených úvěrech, přestupcích týkajících se vztahu mezi dlužníkem a věřitelem a podobně. Dostat se do podobného rejstříku ve velice snadné a není k tomu potřeba ani dlouhodobé nesplácení vysoké půjčky. Plně postačí pozdní zaplacení faktury za elektřinu či telefon. Většina lidí se o své přítomnosti v rejstříku dlužníků dozví až v době, kdy žádá o půjčku. Půjčka bez registru je tak chtě nechtě jedinou alternativou jak získat rychle prostředky bez náročného zařizování výmazu vašeho jména z registru dlužníků.

 

Nebudeme se ptát, na co chcete půjčit

Úvěr vám poskytneme i přesto, že již máte záznam v registru. To je opravdu dobrá zpráva pro všechny, kteří jakýmkoliv způsobem zjistili, že figurují v některém z rejstříků dlužníků, a přesto potřebují rychle půjčit prostředky. Banka by podobné žadatele bez milosti odmítla, my jim vyjdeme vstříc. Naše půjčky jsou neúčelové. To znamená, že nemusíte složitě dokladovat, na co si chcete půjčit. Nebudeme po vás požadovat ani zástavu. I se záznamem v registru vám poskytneme úvěr ve výši od 1.000 Kč do 100.000 Kč s možností odložení splátek až o 4 měsíce. Doba splatnosti se pohybuje v závislosti na vaší bonitě a vzájemné dohodě od 12 do 84 měsíců. Získáte-li v době trvání úvěru nenadálé finanční prostředky, můžete jej předčasně splatit, aniž bychom vám počítali jakékoliv penále nebo poplatky za předčasné splacení. Jestliže nebudete s naší půjčkou z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete ji do 30 dnů zrušit.

___

 

Bonita klientů dnes ustupuje do pozadí, tedy především u nás. Dávno jsou pryč časy, kdy schválení půjčky trvalo několik dní, protože bylo potřeba ověřit všechny možné i nemožné registry. My jsme zvolili jiný přístup, nebojíme se půjčit nezaměstnaným ani důchodcům, protože věříme, že máte dostatek financí, abyste zvládli půjčku včas splatit. Neděláme rozdíly a půjčka bez registru je pro nás standardem a starosti můžete hodit za hlavu, pomůžeme vám férově a s klientským přístupem vyřešit jednou provždy vaše finanční problémy. Neptáme se, jestli vám zrovna chybí na nájem, a nebudete tak mít kde bydlet, nebo že nemáte z čeho živit rodinu. Staráme se o to, abyste měli rychlou půjčku bez Solusu na účtu ihned, jak jen bude potřeba – bez zbytečného zdržování a ověřování, které se často protáhne až na několik dnů.

 

Pokud vás zajímá, proč si půjčit zrovna od nás, podívejte se, co o nás říkají klienti, kteří si už půjčili. A není jich málo, jsou jich stovky. Přečtěte si reference a přesvědčte se o tom sami. Všech referencí si vážíme, protože jen potvrzují náš spolehlivý a férový přístup, založený na vzájemné důvěře a respektu. U nás nejste dlužník, ale klient – a to je velký rozdíl, i když se to nemusí na první pohled zdát, jenže my si vás skutečně vážíme.

 

Je půjčka bez Solusu vhodná i pro mě?

 

Určitě, protože půjčka bez Solusu je prakticky vhodná pro všechny. Většinou hlavně pro ty, kteří potřebují své peníze na účet rychle, bez dlouhého čekání na ověření, které se mnohdy značně protáhne. V případě nejasností navíc musíte dokládat příjem a další dokumenty. Půjčky bez registru nic takového nepožadují, můžete tak mít penízerychle na účtu, ještě tentýž den, což je u bank naprosto nepředstavitelné, protože banky mají přece stále na všechno čas.

 

Rychlost a flexibilita je dnes standardem, proto se nebankovní poskytovatelé půjček snaží přizpůsobit požadavkům klientů, a nutno podotknout, že se jim to opravdu daří. Stále více lidí dnes raději využije nebankovních společností, protože už dávno neplatí, že nabízí horší služby, naopak, často jsou jejich úroky ještě nižší než v případě banky. A to nemluvíme o celkovém servise pro klienta.

 

Nahlížení do registrů dlužníků už nemá smysl, protože získat negativní záznam a být veden jako dlužník můžete velmi rychle. Stačí jedno pozdě uhrazené vyúčtování u operátora a  rázem jste vedeni jako dlužník, navíc o tom ani nevíte, což je ještě horší. Těžko se tak můžete bránit. Registr dlužníků ve většině případů jen zkresluje informace o žadateli o půjčku, proto se tolik rozmohly rychlé půjčky bez registru.

 

Konec konců, nahlížení do registru má ještě jedno velké úskalí. Nemusíte totiž vůbec nic dlužit, a přesto vám banka nepůjčí. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše podle údajů v registru vyčtou, kolik máte půjček a zda jste předluženi. Výše vašeho příjmu je ale nezajímá, takže hodnota takové informace je sice nulová, ale zavře vám dveře k bankovní půjčce.

 

V dnešní době je opravdu nejjednodušší možností půjčka bez registru. Oproti jiným půjčkám je její získání skutečně snadné a hlavně rychlé, nic vás zbytečně neomezuje. Zažádejte ještě dnes a získejte své peníze do 5 minut. Před námi žádné dluhy potupně tajit nemusíte. Každého klienta si totiž bez rozdílu vážíme a přistupujeme k němu maximálně zodpovědně. Můžete se tak připojit mezi stovky klientů, kteří našich půjček bez omezení opakovaně využívají.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.