Půjčka bez registru

Potřebujete rychle peníze a všude se k vám obrací zády, protože již máte záznam v rejstříku dlužníků? Nevěště hlavu. I s vaší nepříliš příznivou situací se dá něco dělat. Obraťte se na společnost poskytující nebankovní úvěry bez složitého prověřování vaší minulosti, která zamhouří oko i nad menším finančním škraloupem. Svěřte se do našich rukou, vyplňte jednoduchý online formulář a obratem víte, kolik si můžete půjčit.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka bez registru

22.8.2021

Co je půjčka bez registru a pro koho je určena?

Potřebujete peníze opravdu rychle a nejste si jisti, zda náhodou kvůli pozdě zaplacené složence za telefon nebo energie nefigurujete v registru dlužníků? Dobrou zprávou je, že informace, které jsou o vaší osobě vedeny, v Solusu si můžete ověřit. Anebo se můžete místo ztrácení času rovnou zaměřit na nabídku půjček, které vám peníze přinesou i pokud již záznam máte. O co vlastně jde?

V případě půjčky bez registru jde o nebankovní spotřebitelský úvěr, který slouží k pokrytí běžných potřeb žadatele. Při jeho schvalování se poskytovatel podívá do registru dlužníků, ale ze závěru nedělá vědu. Záznam v registru není tedy posuzován tak přísně jako v případě bankovních půjček.

Půjčka do 15 minut bez Solusu tak může být vaše, aniž byste museli dokladovat svoji bonitu anebo čekat, až bude váš záznam v registru promlčen. To se typicky děje do 3 let od data, kdy byla dlužná částka uhrazena. Jakmile tato doba uplyne, je záznam vedený na vaši osobu v Solusu vymazán.

Podle zákona však každý poskytovatel úvěrů musí hodnotit bonitu žadatele. Není však stanoveno, jakým způsobem to má dělat. Typicky jde například o dokladování příjmu výpisem z účtu anebo doložením potvrzení od zaměstnavatele. Někteří poskytovatelé především nižších částek však nevyžadují ani to.

Půjčky bez registru jsou totiž určeny zejména pro problematické klienty s horší úvěrovou minulostí. Proto se často i částky u tohoto typů úvěrů řadí mezi ty nižší. Tento druh půjčky se však hodí zejména v situaci, kdy již máte jiné úvěry, ale potřebujete úvěrový rámec navýšit. Využít jej můžete i v situaci, kdy jste sice bez dluhů a vše jste řádně splatili, ale ještě neuběhla tříletá promlčecí lhůta a vaše jméno stále v Solusu figuruje.

19.4.2021

Půjčka bez registru na cokoliv, co zrovna potřebujete

Máte záznam v Solusu a na bankovní půjčku můžete díky tomu rovnou zapomenout? Pak nezapomeňte na to, že je tu stále ještě možnost požádat o půjčku nebankovní, kterou vám při splnění méně přísných podmínek poskytnou nebankovní společnosti.

Na co si můžete nebankovní půjčku bez registru vzít? To je čistě na vašem uvážení. Nikdo vás z účelu vaší půjčky zpovídat nebude. Proto si ji můžete sjednat prakticky na cokoliv, co momentálně potřebujete nebo si chcete dopřát. Například na nový iPhone, na lednici, pračku či vysněnou myčku nádobí. Nebankovní spotřebitelský úvěr ale můžete také využít na financování vysněné dovolené anebo dobrodružnou výpravu s partou přátel. Život není tak dlouhý, abyste své sny neustále odkládali kvůli nedostatku peněz.

Zadlužujte se ale chytře. Jestliže víte, že se splácením vypůjčených peněz budete mít potíže, raději si nepůjčujte. Jiná situace ovšem nastává, jestliže víte, že vám v dohledné době dorazí na účet mimořádné prémie, 13. plat anebo dostanete přidáno, ale zároveň peníze potřebujete co nejdříve. V tom případě vám nebankovní půjčka bez registru zkrátí čekání a umožní využít například i časově omezené finančně výhodné akce.

O půjčku bez registru zvládne zažádat každý. Celý proces se obvykle odehrává online a prakticky stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář. Veškeré papírování a byrokracii za vás vyřeší poskytovatel půjčky. Nemusíte se tedy obávat toho, že byste nedostali peníze kvůli tomu, že neovládáte dokonale výpočetní techniku.

Co dělat pokud vaše finanční rezerva nebude na splácení půjčky stačit? Rozhodně nestrkat hlavu do písku. Buďte aktivní a informujte o své aktuální finanční situaci všechny věřitele. Vše je možné řešit, pokud se o to snažíte a východisko ze zapeklité situace hledáte včas. V případě nebankovní půjčky si můžete například rozložit splátky na delší časové období, konsolidovat několik nevýhodných půjček do jedné výhodnější anebo požádat o odložení splátek. Solidní nebankovní poskytovatel půjčky bez registru by vám ve všech případech měl vyjít vstříc. Je ale možné, že za svoji ochotu bude požadovat drobný poplatek. I ten je ale výhodnější než cesta do dluhové pasti a následné insolvence.

16.2.2021

Půjčce bez registru drobné finanční zaškobrtnutí v cestě nestojí

Půjčku bez registru ocení všichni, kdo již v minulosti získali na své finanční pověsti nějaký ten škraloup. A nemuselo se nutně jednat o neplacení splátek půjčky. K tomu, abyste se dostali do registru dlužníků, stačí i přehlédnutá faktura od mobilního operátora nebo pozdě zaplacené zálohy za elektřinu.

Registr Solus totiž kromě bank a nebankovních finančních institucí pokrývá také některé dodavatele energií a mobilní operátory. Právě zmíněný registr Solus je navíc negativní. To znamená, že záznam v něm svědčí i v minulosti nesplněné finanční povinnosti. Měli byste tedy usilovat o to, abyste se do něho nedostali.

Jakmile se vám jednou povede se do registru Solusu dostat, pak je rozhodně dobré vědět, že záznamy v něm jsou archivovány 3 roky. To mimo jiné znamená, že po uplynutí této doby bude vaše jméno z registru odstraněno. Jestliže ale víte, že se v registru nacházíte a potřebujete půjčit, v bance to raději ani nezkoušejte. Ušetříte si mnoho trapných chvil. Vsaďte raději na nebankovní půjčku bez registru nebo rychlou půjčku bez Solusu.

Kromě registru Solus existují ještě další typy finančních registrů. Mezi ty nejznámější u nás patří Nebankovní registr klientských informací (NRKI) a Bankovní registr klientských informací (BRKI). Oba tyto registry jsou pozitivní, což znamená, že se do nich dostane každý, kdo si někdy sjedná úvěr u bankovní či nebankovní finanční společnosti.

Figurování v NRKI či BRKI není rozhodně problém. Tyto registry shromažďují o klientech bankovních a nebankovních institucí především údaje o jejich platební morálce, druhu čerpaných půjček, době jejich splácení, ale také o pozdním splacení dluhů a podobně. Jestliže je tedy váš záznam v registrech NRKI a BRKI v pořádku, rozhodně se nemusíte obávat vzít si další půjčku.

Potřebujete rychle peníze? Na nic nečekejte a sjednejte si bez zdlouhavého schvalování a nahlížení do registru půjčku ještě dnes.

23.9.2020

Půjčka bez registru vám pomůže předejít trapné situaci v bance

Potřebujete-li nutně finanční prostředky a z minulosti máte již škraloup na své pověsti v podobě záznamu v registru dlužníků, obraťte se na poskytovatele nebankovní půjčky bez registru, která vám zajistí prostředky, ať již jste svému minulému závazku nebyli schopni dostát z jakéhokoliv důvodu.

Nepotřebujete ručitele ani vyplňovat složité formuláře, o půjčku bez registru jednoduše zažádáte online. Bez nutnosti návštěvy pobočky proběhne také ověření vaší totožnosti a vy se během několika minut dozvíte, zda vám půjčka byla přiznána. Online půjčka bez registru je běžným nástrojem moderního finančnictví, který využívá celá řada lidí potřebujících získat rychle prostředky. Ať již se vám rozbije lednice, pračka anebo automobil, který vás každý den vozí do práce, díky půjčce bez registru získáte své prostředky velice rychle a v době, kdy to nejvíce potřebujete. Nikdo se vás nebude ptát na vaši minulost a důvod předchozí neschopnosti dostát svým závazkům.

Poskytovatelé nebankovních půjček bez registru totiž velice dobře vědí, jak je snadné dostat se na listinu neplatičů. Stačí, abyste pozdě zaplatili například fakturu za elektřinu, a nálepku neplatiče vám již nikdo nestrhne. V tom případě se k vám ale banky v případě žádosti o půjčku obrátí zády. O své přítomnosti v registru dlužníků se mnohdy dozvíte právě až v situaci, kdy si jdete do banky vyjednat půjčku. O to více je tato situace nepříjemnější. Nechcete-li být vystaveni tváří v tvář nařčení z neschopnosti splácet, zažádejte o půjčku bez registru ještě dnes a vyhněte se trapnému zjištění v bance.

Pro podání žádosti o půjčku bez registru stačí vyplnit jednoduchý formulář, se kterým si poradí téměř každý. Zvládne jej zpracovat i senior či člověk, který s počítačem přijde do styku minimálně. O vše ostatní se již postará poskytovatel nebankovní půjčky, který vás celým procesem získání úvěru provede.

28.8.2020

Půjčka bez registru přispěchá na pomoc vždy, když ji nejvíce potřebujete

Vaše peněženka se povážlivě ztenčuje, bankovní konto vysychá a navíc jste přišli o jediný zdroj příjmů? Stačí pouhá jediná nenadálá událost a vaše finanční stabilita se rázem ocitne v troskách. Jestliže máte navíc z minulosti již nějaký ten finanční škraloup, nemůžete očekávat, že vám potřebné finanční prostředky půjčí banka, u které máte otevřen účet. Máme pro vás dobrou zprávu. Spolehnout se vždy můžete na nebankovní půjčku, kterou dostanete i bez prověřování vaší přítomnosti v registru dlužníků.

Půjčka bez registru je vhodná pro všechny, kteří si již v minulosti půjčili a například z důvodu zpoždění splátky se dostali do některého z registrů dlužníků. Využít ji mohou i studenti, nezaměstnaní, senioři nebo maminky na mateřské dovolené. Žádost navíc vyřídíte velice rychle a snadno online a během několika minut se dozvíte, zda a kolik vám nebankovní finanční instituce půjčí. Nečeká vás žádné zbytečné papírování, ani dokladování. Půjčka bez registru je rychlá, snadná a efektivní. Pomůže vždy, když potřebujete.

Možná jste při žádosti o běžnou bankovní půjčku zjistili, že vaše jméno figuruje v některém z registrů dlužníků a překvapilo vás to. To není nic neobvyklého. Do rejstříku dlužníků se snadno dostanete i tehdy, když pozdě uhradíte fakturu za elektřinu nebo přehlédnete platbu za telefon. Dostat se z něj je ale o mnoho složitější. Bohužel se však nikdo neptá, z jakého důvodu záznam v registru máte, banka vám rovnou všechny žádosti o půjčku zamítne.

O půjčku bez registru však zažádat můžete. Podmínkou je, abyste byli starší 18 let a měli trvalé bydliště na území České republiky. Podmínkou je samozřejmě také platný občanský průkaz, který v průběhu online žádosti musíte vyfotit a poslat na e-mailovou adresu poskytovatele. V závislosti na volbě způsobu vyplacení finančních prostředků, je pak potřeba, abyste vlastnili bankovní účet. Jestliže jej ale nemáte nebo byste raději kvůli rychlosti získali prostředky v hotovosti, nemusíte házet flintu do žita. Výplata v hotovosti situaci vždy jistí.

12.7.2020

Půjčka bez registru je tu pro každého, kdo potřebuje půjčit, ale banka se k němu obrací zády

Půjčka bez registru přinese rychle finanční prostředky všem, kteří mají z minulosti záznam v registru dlužníků.

Vaše jméno možná figuruje v registru dlužníků a vy o tom ani nevíte

Do rejstříku dlužníků se v dnešní době může dostat každý. Často se o tom dozvíte až v době, kdy žádáte o půjčku v bance, která se k vám díky tomu otočí zády. Stačí pozdě zaplacený účet za telefon, přehlédnutá faktura za elektřinu nebo plyn a záznam je na světě. V tomto případě je řešením nebankovní půjčka, která záznam v registru neplatičů nepovažuje za překážku.

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru vám pomůže

Ocitli jste se v těžké životní situaci? Potřebujete ihned půjčit peníze? A figurujete v registru dlužníků? Pro banky představuje tato kombinace zásadní problém. Peníze vám zkrátka nepůjčí. S možností úvěru se ale nemusíte hned loučit, nebankovní společnosti vám rády vyjdou vstříc. Díky ne tak přísně nastaveným pravidlům jako v bankách i vy získáte své prostředky. Nebankovní půjčky bez registru jsou tu právě pro vyřešení nenadálých životních situací, do kterých se může dostat každý z nás, a kterým banky nerozumí.

Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete půjčit

Ať již potřebujete vydržet do výplaty nebo se vám porouchalo auto či domácí spotřebič, nebankovní půjčka bez registru je tu pro to, aby vyřešila vaše nenadálé potíže. Její získání je jednoduché a potřebujete k němu pouze počítač. Vyplnit jednoduchý formulář zvládne téměř každý a po několika minutách se dozvíte, jestli byla vaše žádost schválena. Předností nebankovních půjček online bez registru je totiž jednoduchost a rychlost. Bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky ihned získáte potřebné prostředky. Nemusíte se obávat trapného vysvětlování, proč a na co chcete půjčit a kde se vzal váš záznam v rejstříku neplatičů. Jedinou podmínkou je věk vyšší než 18 let. Splňujete ji? Tak na co ještě čekáte? Peníze máte na dosah ruky.

11.4.2020

Kdo může zažádat o půjčku bez registru?

Díky půjčce bez registru získá prostředky úplně každý. Dokonce i ten, kdo již měl v minulosti potíže se splácením předchozích úvěrů. Základní podmínkou je věk nad 18 let a trvalé bydliště na území České republiky. Důležitá je také bonita žadatele, která se prověřuje, ale ne tak striktně jako bankovní ústavy. Jejím předpokladem je pravidelný příjem finančních prostředků z jakéhokoliv zdroje. V neposlední řadě je k získání půjčky bez registru nutná také počítačová gramotnost a přístup k internetu. Vše lze totiž vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Dokonce i vyplacení prostředků je možné realizovat online. V tom případě je potřeba, abyste vlastnili aktivní bankovní účet a měli k němu zřízeno elektronické bankovnictví.

Co je to registr dlužníků?

Možná jste se již setkali s pojmy Solus či NRKI (Nebankovní Registr Klientských Informací). Jde o katalogy informací o pozdním splacení půjček, nesplacených úvěrech, přestupcích týkajících se vztahu mezi dlužníkem a věřitelem a podobně. Dostat se do podobného rejstříku ve velice snadné a není k tomu potřeba ani dlouhodobé nesplácení vysoké půjčky. Plně postačí pozdní zaplacení faktury za elektřinu či telefon. Většina lidí se o své přítomnosti v rejstříku dlužníků dozví až v době, kdy žádá o půjčku. Půjčka bez registru je tak chtě nechtě jedinou alternativou jak získat rychle prostředky bez náročného zařizování výmazu vašeho jména z registru dlužníků.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.