Krátkodobé půjčky poskytneme i vám

Co si představit pod pojmem krátkodobá půjčka? Jedná se o úvěr, který si půjčíte a splatíte ho většinou do jednoho měsíce. Většinou se jedná o nižší částky nepřesahující hranici 10 000 Kč, ale samozřejmě tomu tak není bez výjimky. Krátkodobé půjčky jsou oblíbeným řešením, když hledáte půjčku před výplatou. Taková půjčka vám pomůže zaplatit akutní potřeby, jako je třeba nájem, a až vám dojde výplata, peníze jednoduše splatíte.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Krátkodobé půjčky poskytneme i vám

Obliba půjčky před výplatou jako krátkodobé půjčky vzrůstá a není divu. Jedná se o rychlé, bezpečné a pro obě strany výhodné řešení. Jelikož se jedná o malou částku, dokáže ji splatit prakticky každý klient. Nebudeme vám tak vůbec lhát, když vám zaručíme, že naše krátkodobé půjčky jsou zcela bezrizikové. S námi navrhnutým řešením nepřeplatíte víc než maximálně pár stovek korun, které vám jednoduše zaplatí další výplata. Nemusíte se navíc ničeho obávat, námi nastavené podmínky jsou skutečně férové.

 

Půjčka do výplaty je nejčastěji vyhledávanou krátkodobou půjčkou

 

Garantujeme vám, že před vámi neskrýváme žádné poplatky, a naopak vám poskytneme celou řadu výhod. Stačí vám jednoduše vyplnit online žádost o půjčku a peníze budete mít ihned na účtu.

 

Naším posláním je poskytovat nebankovní půjčky a pomáhat našim klientům, kteří se ocitli v nesnadné životní situaci. Statistiky ukázaly, že krátkodobé půjčky patří k našim nejvyhledávanějším produktům. Upravili jsme tedy jejich podmínky, aby pro vás byly co nejvýhodnější. Je jen na vás, jestli si splátky posunete, snížíte nebo se půjčku rozhodnete splatit najednou před termínem splatnosti. To vše si můžete zařídit zcela bez poplatků. Věříme, že jste těmito možnostmi mile překvapeni a pomůžou vám rozhodnout se právě pro nás.

 

Velkou výhodou je, že na rozdíl od bankovních institucí vás, naše klienty, nesmyslně neprověřujeme. Chápeme, že se nacházíte v situaci, kdy na dlouhé a ponižující procedury, které mají banky ve zvyku, není čas. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu půjčku přizpůsobit na míru tak, aby mu maximálně pomohla. Překážkou pro poskytnutí půjčky není zápis v registru dlužníků ani exekuce. Když říkáme, že naše krátkodobé půjčky jsou skutečně pro každého, myslíme to vážně.

 

S finančními problémy před výplatou se potýká stále více Čechů

 

Pokud vám chybí peníze a do výplaty ještě pořád zbývá 14 dní, není to žádná ostuda. Věřte, že zdaleka nejste jediní, kdo se s těmito problémy potýká, a vůbec to nemusí být vaše chyba. Proč se tedy zbytečně trápit? Raději využijte naši nebankovní půjčku online. Zajisté vás potěší, že online žádost můžete vyřešit z pohodlí vašeho domova. Mít peníze na účtu ihned zkrátka nikdy nebylo jednodušší. Tyto služby dnes nabízí široké spektrum poskytovatelů nebankovních úvěrů, věříme však, že naše lákavé a férové podmínky budou důvodem, že se rozhodnete právě pro nás.

 

Proč klasické banky krátkodobé půjčky prakticky nenabízejí? Důvod je prostý – zkrátka na nich málo vydělají. Je pro ně výhodnější, když vám můžou půjčit vyšší částku. Ta je ale pro vás pár dní před výplatou zcela zbytečná. Zajisté s námi budete souhlasit, že je hloupost zatěžovat se zbytečně vysokým úvěrem. Pokud se rozhodnete pro naši nebankovní krátkodobou půjčku, budete mít jistotu, že vám peníze skutečně pomůžou a nepřinesou vám žádné starosti navíc. Velkou výhodou je také to, že naše klienty neprověřujeme – půjčíme lidem se zápisem v rejstříku dlužníků i v exekuci.

 

U nás doopravdy půjčíme každému. Výjimkou dokonce nejsou ani půjčky pro důchodce. Není nic neobvyklého, že i našim klientům v důchodu často pochybí peníze – není divu, z důchodu se prostě pohodlně vyžít nedá. Neváhejte proto, a přesvědčte se o našich výhodách právě teď. S námi se vaše sny můžou snadno stát skutečností.

 

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.