Krátkodobé půjčky pro vás

Co si představíte, když se řekne krátkodobá půjčka? Většinou půjčku na krátkou dobu. A právě tak tento druh půjček funguje. Jde o úvěry na nižší částky se splatností v řádech několika dnů, které lze využít při akutním nedostatku peněz. Krátkodobá půjčka vám pomůže se zaplacením nájmu, složenky za energie anebo záloh telefonnímu operátorovi.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Krátkodobé půjčky pro vás

Krátkodobé půjčky pro vás

Krátkodobé půjčky jsou nejčastěji využívány jako půjčky před výplatou, které mají pokrýt přechodný nedostatek finančních prostředků. Jedná se o rychlé, bezpečné a pro obě strany výhodné řešení. Obvykle se v rámci krátkodobých půjček klienti zajímají o úvěr na nižší finanční částky, který je splatný v krátkodobém horizontu. Zaplatit je tak možné jej pohodlně z příští výplaty. Není se vůbec nutné ničeho obávat, podmínky u krátkodobých půjček jsou obvykle velmi výhodné a díky tomu si je může dovolit prakticky každý. Zjistěte i vy, zda máte možnost získat krátkodobou půjčku. Vyplňte online formulář a do několika minut budete vědět, jaké jsou vaše šance.

Půjčka do výplaty je nejčastější krátkodobou půjčkou

Když se vám v půlce měsíce najednou vytratí z peněženky všechny finanční prostředky, je pravý čas na půjčku. Výhodná krátkodobá půjčka bez skrytých poplatků dokáže pomoci v akutní situaci, ale také poskytnout celou řadu výhod. Díky flexibilnímu řešení, které lze kompletně obstarat online si zajistíte dostatek peněz na vše, co nutně potřebujete. Zaplatíte bez potíží nájem, všechny složenky a také potřeby pro děti anebo třeba školní lyžařský zájezd. Dopřejte sobě i svým dětem vše, co potřebujete.

Výhody krátkodobých půjček

 • Nižší finanční částky umožňují opravdu rychlé splacení úvěru.
 • Krátkodobou půjčku si lze brát opakovaně klidně každý měsíc.
 • Půjčky na krátkou dobu patří k nejoblíbenějším nebankovním finančním produktům.
 • Podmínky pro sjednání půjčky na krátkou dobu bývají poměrně benevolentní.
 • Flexibilita v nastavení výše splátek, ale i doby splatnosti.
 • Splátky úvěru si lze obvykle v době jeho trvání přizpůsobit aktuální finanční situaci.
 • Krátkodobá půjčka představuje krátkodobý závazek, který vaši kapsu příliš nezatíží, protože se jej zbavíte, jakmile dorazí další výplata.
 • Krátkodobá půjčka je obvykle k dispozici bez skrytých poplatků a nesmyslných penále.
 • Při prověřování klientů jsou nebankovní poskytovatelé mnohem shovívavější než ti bankovní.
 • Individuální přístup a přizpůsobení půjčky na míru.
 • Výhodná krátkodobá půjčka je opravdu pro každého.

S finančními problémy před výplatou se potýká stále více Čechů

Chybí vám peníze a do výplaty je ještě daleko? Vůbec to neberte jako ostudu. V podobné situaci se každý měsíc ocitají další tisíce Čechů, jimž výplata stačí tak tak na pokrytí základních životních potřeb. Co když si ale chcete nebo potřebujete pořídit něco navíc? Pak nezbývá než sáhnout do úspor a v případě, že je nemáte, požádat o výhodnou krátkodobou půjčku. Využijte třeba nebankovní půjčku online a zajistěte si dostatek peněz ještě dnes. Žádost zvládnete vyplnit z pohodlí vašeho domova. Stačí vám pouze počítač s připojením k internetu, případně chytrý telefon. Nechte se nalákat férovými podmínkami a řešením na míru vaší situaci.

Proč právě krátkodobou půjčku?

Nenechte se přesvědčit úředníkem v bance k půjčce v řádech tisíců až desetitisíců korun, když potřebujete jen pár stovek do výplaty, za jejichž půjčení zaplatíte mnohem méně než v případě velké půjčky. Chcete přece, aby vám peníze pomohly a ne přinesly další starosti. O krátkodobou půjčku můžete zažádat i v případě, že máte obstavený účet anebo tušíte, že byste mohli být záznam v registru dlužníků. Výhodou krátkodobé online půjčky je především možnost výplaty na ruku a velká benevolence při prověřování klientovy finanční minulosti.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.