Krátkodobé půjčky poskytneme i vám

Co si představit pod pojmem krátkodobá půjčka? Jedná se o úvěr, který si půjčíte a splatíte ho většinou do jednoho měsíce. Většinou se jedná o nižší částky nepřesahující hranici 10 000 Kč, ale samozřejmě tomu tak není bez výjimky. Krátkodobé půjčky jsou oblíbeným řešením, když hledáte půjčku před výplatou. Taková půjčka vám pomůže zaplatit akutní potřeby, jako je třeba nájem, a až vám dojde výplata, peníze jednoduše splatíte.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Krátkodobé půjčky poskytneme i vám

Obliba půjčky před výplatou jako krátkodobé půjčky vzrůstá a není divu. Jedná se o rychlé, bezpečné a pro obě strany výhodné řešení. Jelikož se jedná o malou částku, dokáže ji splatit prakticky každý klient. Nebudeme vám tak vůbec lhát, když vám zaručíme, že naše krátkodobé půjčky jsou zcela bezrizikové. S námi navrhnutým řešením nepřeplatíte víc než maximálně pár stovek korun, které vám jednoduše zaplatí další výplata. Nemusíte se navíc ničeho obávat, námi nastavené podmínky jsou skutečně férové.

 

Půjčka do výplaty je nejčastěji vyhledávanou krátkodobou půjčkou

 

Garantujeme vám, že před vámi neskrýváme žádné poplatky, a naopak vám poskytneme celou řadu výhod. Stačí vám jednoduše vyplnit online žádost o půjčku a peníze budete mít ihned na účtu.

 

Naším posláním je poskytovat nebankovní půjčky a pomáhat našim klientům, kteří se ocitli v nesnadné životní situaci. Statistiky ukázaly, že krátkodobé půjčky patří k našim nejvyhledávanějším produktům. Upravili jsme tedy jejich podmínky, aby pro vás byly co nejvýhodnější. Je jen na vás, jestli si splátky posunete, snížíte nebo se půjčku rozhodnete splatit najednou před termínem splatnosti. To vše si můžete zařídit zcela bez poplatků. Věříme, že jste těmito možnostmi mile překvapeni a pomůžou vám rozhodnout se právě pro nás.

 

Velkou výhodou je, že na rozdíl od bankovních institucí vás, naše klienty, nesmyslně neprověřujeme. Chápeme, že se nacházíte v situaci, kdy na dlouhé a ponižující procedury, které mají banky ve zvyku, není čas. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu půjčku přizpůsobit na míru tak, aby mu maximálně pomohla. Překážkou pro poskytnutí půjčky není zápis v registru dlužníků ani exekuce. Když říkáme, že naše krátkodobé půjčky jsou skutečně pro každého, myslíme to vážně.

 

S finančními problémy před výplatou se potýká stále více Čechů

 

Pokud vám chybí peníze a do výplaty ještě pořád zbývá 14 dní, není to žádná ostuda. Věřte, že zdaleka nejste jediní, kdo se s těmito problémy potýká, a vůbec to nemusí být vaše chyba. Proč se tedy zbytečně trápit? Raději využijte naši nebankovní půjčku online. Zajisté vás potěší, že online žádost můžete vyřešit z pohodlí vašeho domova. Mít peníze na účtu ihned zkrátka nikdy nebylo jednodušší. Tyto služby dnes nabízí široké spektrum poskytovatelů nebankovních úvěrů, věříme však, že naše lákavé a férové podmínky budou důvodem, že se rozhodnete právě pro nás.

 

Proč klasické banky krátkodobé půjčky prakticky nenabízejí? Důvod je prostý – zkrátka na nich málo vydělají. Je pro ně výhodnější, když vám můžou půjčit vyšší částku. Ta je ale pro vás pár dní před výplatou zcela zbytečná. Zajisté s námi budete souhlasit, že je hloupost zatěžovat se zbytečně vysokým úvěrem. Pokud se rozhodnete pro naši nebankovní krátkodobou půjčku, budete mít jistotu, že vám peníze skutečně pomůžou a nepřinesou vám žádné starosti navíc. Velkou výhodou je také to, že naše klienty neprověřujeme – půjčíme lidem se zápisem v rejstříku dlužníků i v exekuci.

 

U nás doopravdy půjčíme každému. Výjimkou dokonce nejsou ani půjčky pro důchodce. Není nic neobvyklého, že i našim klientům v důchodu často pochybí peníze – není divu, z důchodu se prostě pohodlně vyžít nedá. Neváhejte proto, a přesvědčte se o našich výhodách právě teď. S námi se vaše sny můžou snadno stát skutečností.

 

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.