Konsolidace půjček

Vypadl vám příjem a nezvládáte splácet všechny své půjčky? Nebo jste si jich v minulosti nabrali tolik, že vám teď už díky splátkám nezbývá ani na chleba? Dluhy z kreditek, kontokorentů a spotřebitelských úvěrů se na vás valí a vy začínáte být zoufalí? Uklidněte se a vyplňte formulář níže. Pomůžeme vám s konsolidací všech vašich půjček a upravíme vaše splátky tak, abyste je zvládli.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Konsolidace půjček

Co je to konsolidace půjček a komu se vyplatí?

 

Prostřednictvím konsolidace půjček sloučíte jednoduše několik úvěrů do jednoho a šikovně nahradíte několik nevýhodných půjček jedním jediným úvěrem, u něhož můžete navíc získat výhodnější úrokovou sazbu. Neztratíte se tak ve vašich závazcích a díky úpravě měsíčních splátek a prodloužení doby splácení vás konsolidace dostane i z akutního nedostatku finančních prostředků.  Konsolidace půjček je výhodná pro všechny, kteří si v minulosti nabrali větší množství půjček, které nezvládají splácet a bojí se ztráty majetku a střechy nad hlavou. Jestliže ztrácíte přehled nad tím, kolik a kde jste si vypůjčili, je pravý čas na to začít uvažovat o konsolidaci všech vašich úvěrů do jednoho jediného.

 

 

Je možné sloučit opravdu všechny půjčky?

 

Samozřejmě. Konsolidovat můžete všechny své drobné úvěry, kontokorenty, kreditní karty, leasingy, nákupy zboží na splátky a další typy půjček od bankovních i nebankovních ústavů až do výše 100.000 Kč. Sami si přitom určíte výši splátek i dobu splácení. Ta může být v krajním případě až 84 měsíců. Nebudete-li zvládat splácení vašeho konsolidovaného úvěru, můžete si jej dokonce až o 4 měsíce odložit. Nebudeme se ptát, na co jste si půjčovali, ani vám nebudeme nic vyčítat nebo ověřovat váš příjem. Prostě vám poskytneme konsolidaci a pomůžeme tak snáze dostát vašim závazkům.

 

 

Je konsolidace všech půjček a úvěrů výhodná?

 

Po úspěšně provedené konsolidaci již nemusíte komunikovat se všemi poskytovateli vašich půjček, jste v kontaktu pouze s jediným ústavem, který převzal vaše závazky. Díky tomu neztrácíte čas otravnou byrokracií ani nemusíte na několika místech vysvětlovat, že nemáte na splátky. Získáte navíc přehled o svých závazcích a výrazně zjednodušíte celý proces splácení.

 

 

Co je pro konsolidaci úvěrů potřeba?

 

 Zažádat o konsolidaci vašich úvěrů můžete pohodlně online. Stačí vyplnit několik informací o sobě a obratem se vám ozveme. Aby konsolidace vašich úvěrů mohla proběhnout, bude potřeba prokázat vaši totožnost dvěma doklady. To je dané zákonem a bohatě postačí kromě občanského průkazu, ještě průkaz řidičský. Někteří poskytovatelé konsolidace úvěrů vyžadují i potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu. My se spokojíme s výpisem z vašeho účtu. Posouzení a schválení vaší žádosti nám zabere několik minut maximálně hodin. Je-li tedy čas vaším nepřítelem a potřebujete konsolidovat opravdu rychle, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

 

 

Jaký je rozdíl mezi konsolidací a refinancováním půjček?

 

Tyto dva termíny spolu velmi úzce souvisí. V mnoha případech se jejich význam dokonce stírá. Přesto však zde panují jisté významné rozdíly, které je dobré mít na zřeteli, chcete-li některý z těchto produktů využít. Díky konsolidaci nahradíte několik závazků jedním jediným. Tento proces se obvykle týká většího množství menších především spotřebitelských úvěrů. Konsolidovat půjčky mohou navíc i ti, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Refinancování je naproti tomu proces, kterým s jedním produktem (například hypotékou) přecházíte od jednoho poskytovatele k jinému nabízejícímu výhodnější podmínky. Typicky se refinancování týká úvěrů na vyšší částky. Díky němu si můžete snížit úroky a zafixovat výši plateb na další období na úrovni, která vám bude lépe vyhovovat.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.