Konsolidace půjček

Vypadl vám příjem a nezvládáte splácet všechny své půjčky? Nebo jste si jich v minulosti nabrali tolik, že vám teď už díky splátkám nezbývá ani na chleba? Dluhy z kreditek, kontokorentů a spotřebitelských úvěrů se na vás valí a vy začínáte být zoufalí? Uklidněte se a vyplňte formulář níže. Pomůžeme vám s konsolidací všech vašich půjček a upravíme vaše splátky tak, abyste je zvládli.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Konsolidace půjček

Co je to konsolidace půjček a komu se vyplatí?

Prostřednictvím konsolidace půjček sloučíte jednoduše několik úvěrů do jednoho a šikovně nahradíte několik nevýhodných půjček jedním jediným úvěrem, u něhož můžete navíc získat výhodnější úrokovou sazbu. Neztratíte se tak ve vašich závazcích a díky úpravě měsíčních splátek a prodloužení doby splácení vás konsolidace dostane i z akutního nedostatku finančních prostředků. Konsolidace půjček je výhodná pro všechny, kteří si v minulosti nabrali větší množství půjček, které nezvládají splácet a bojí se ztráty majetku a střechy nad hlavou. Jestliže ztrácíte přehled nad tím, kolik a kde jste si vypůjčili, je pravý čas na to začít uvažovat o konsolidaci všech vašich úvěrů do jednoho jediného.

Je možné sloučit opravdu všechny půjčky?

Samozřejmě. Konsolidovat můžete všechny své drobné úvěry, kontokorenty, kreditní karty, leasingy, nákupy zboží na splátky a další typy půjček od bankovních i nebankovních ústavů až do výše 100.000 Kč. Sami si přitom určíte výši splátek i dobu splácení. Ta může být v krajním případě až 84 měsíců. Nebudete-li zvládat splácení vašeho konsolidovaného úvěru, můžete si jej dokonce až o 4 měsíce odložit. Nebudeme se ptát, na co jste si půjčovali, ani vám nebudeme nic vyčítat nebo ověřovat váš příjem. Prostě vám poskytneme konsolidaci a pomůžeme tak snáze dostát vašim závazkům.

Je konsolidace všech půjček a úvěrů výhodná?

Po úspěšně provedené konsolidaci již nemusíte komunikovat se všemi poskytovateli vašich půjček, jste v kontaktu pouze s jediným ústavem, který převzal vaše závazky. Díky tomu neztrácíte čas otravnou byrokracií ani nemusíte na několika místech vysvětlovat, že nemáte na splátky. Získáte navíc přehled o svých závazcích a výrazně zjednodušíte celý proces splácení.

Co je pro konsolidaci úvěrů potřeba?

Zažádat o konsolidaci vašich úvěrů můžete pohodlně online. Stačí vyplnit několik informací o sobě a obratem se vám ozveme. Aby konsolidace vašich úvěrů mohla proběhnout, bude potřeba prokázat vaši totožnost dvěma doklady. To je dané zákonem a bohatě postačí kromě občanského průkazu, ještě průkaz řidičský. Někteří poskytovatelé konsolidace úvěrů vyžadují i potvrzení od zaměstnavatele o výši příjmu. My se spokojíme s výpisem z vašeho účtu. Posouzení a schválení vaší žádosti nám zabere několik minut maximálně hodin. Je-li tedy čas vaším nepřítelem a potřebujete konsolidovat opravdu rychle, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Jaký je rozdíl mezi konsolidací a refinancováním půjček?

Tyto dva termíny spolu velmi úzce souvisí. V mnoha případech se jejich význam dokonce stírá. Přesto však zde panují jisté významné rozdíly, které je dobré mít na zřeteli, chcete-li některý z těchto produktů využít. Díky konsolidaci nahradíte několik závazků jedním jediným. Tento proces se obvykle týká většího množství menších především spotřebitelských úvěrů. Konsolidovat půjčky mohou navíc i ti, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Refinancování je naproti tomu proces, kterým s jedním produktem (například hypotékou) přecházíte od jednoho poskytovatele k jinému nabízejícímu výhodnější podmínky. Typicky se refinancování týká úvěrů na vyšší částky. Díky němu si můžete snížit úroky a zafixovat výši plateb na další období na úrovni, která vám bude lépe vyhovovat.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.