Půjčka do 15 minut bez Solusu

Představte si, jak pohodlné by to bylo, kdybyste vždy ve špatné finanční situaci měli dostatečnou rezervu na zaplacení nenadálých výdajů, které nemůžete odložit. Možná vás to překvapí, ale tuto finanční rezervu můžete mít kdykoli si jen vzpomenete. Půjčka do 15 minut je tu pro vás ve dne v noci bez jakéhokoliv omezení.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka do 15 minut bez Solusu

Půjčte si výhodně od 1000 Kč až do 100 000 Kč na cokoli. Jediné, co musíte udělat, abyste získali peníze ještě dnes, je vyplnit online formulář s žádostí o půjčku. Po posouzení, které je díky využití automatizovaného systému opravdu extrémně rychlé, se můžete těšit na výplatu peněz převodem anebo na ruku. Který způsob zvolíte?

Jak fungují půjčky s označením „bez Solusu“?

Na první pohled by jejich název napovídal o tom, že v rámci nich nedochází k prověřování klientů. Opak je ale pravdou. Klienti nebankovních poskytovatelů nabízejících půjčky bez Solusujsou prověřování opravdu důkladně nejen v registrech dlužníků. Výsledky tohoto procesu ale nejsou brány tak jednoznačně jako v případě bank. Nebankovní poskytovatelé se o své klienty zajímají a řeší s nimi, proč se do Solusu dostali a zda jsou schopni svým závazkům do budoucna dostát. Proto se nemusíte obávat zažádat o nebankovní půjčku pro každého bez Solusu, která vám přinese peníze i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Dokážete-li svoji situaci vysvětlit, a pokud se jednalo jen o drobné zaškobrtnutí, je pravděpodobné, že peníze získáte velice rychle, klidně i do 15 minut.

Rychlé online půjčky do 15 minut můžete mít ještě dnes

Nebankovní půjčky v hotovostijsou pro mnoho klientů spásným řešením. Hodí se především v případě, kdy máte obstavený účet anebo nechcete, aby se o tom, že si půjčujete peníze, dozvěděla rodina. Půjčka na ruku je řešení i v případě, že nemáte a z nějakého důvodu si nechcete zakládat bankovní účet. Dnešní doba je velice flexibilní. To se promítá i do oblasti financí a půjček. Půjčit si peníze nebylo nikdy dříve jednodušší. Abyste získali nebankovní půjčku, není nutné dokládat potvrzení o zaměstnání ani žádat zaměstnavatele o sdělení výše vašich příjmů. Existují i jiné modernější metody, jak zjistit vaši bonitu a schopnost splácet půjčku.

Zvolte si správnou půjčku

Zajistit si půjčku ještě dnes je opravdu jednoduché. Na vás bude už jen to dobře půjčku zvolit. Potřebujte spíše krátkodobou půjčku několika tisíc korun anebo spíše na delší dobu půjčit vyšší částku? Sami si tak musíte rozhodnout, zda potřebujete spíše mikropůjčku do výplaty, jež splatíte naráz, až vám přijde další výplata, anebo raději půjčku 60 000 Kč, kterou budete splácet v několika splátkách, ale přinese vám vyšší finanční obnos, ze kterého uhradíte nenadálé výdaje, ale i další potřeby. Ta správná půjčka pro vás by také neměla obsahovat zbytečné poplatky navíc. Proč platit za zřízení či vedení úvěru, když už přece platíte úrok? Najít výhodnou půjčku do 15 minut není jednoduché. Když se vám to už ale povede, klidně ji využívejte opakovaně. Díky výhodným podmínkám nebudete přeplácet tolik, jako u konkurence.

Velká konkurence tlačí na férovost půjček

Díky tomu, že kromě bankovních existují i nebankovní půjčky a je jich opravdu celá řada, neféroví poskytovatelé na trhu ztrácejí své místo. Férové nebankovní půjčky jsou takové, které svým klientům vyjdou flexibilně vstříc a pomohou jim přestát nepříznivou finanční situaci, aniž by jim přidělali další vrásky na čele. Solidní nebankovní finanční ústavy poskytují půjčky zodpovědně a v případě potíží jsou schopni s klientem diskutovat o jeho možnostech, kterým nemají problém se přizpůsobit.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.