Půjčka do 15 minut bez Solusu

Představte si, jak pohodlné by bylo, kdybyste měli vždy ve špatné finanční situaci dostatečnou rezervu na zaplacení nenadálých výdajů, které nemůžete odložit. S námi tuto finanční rezervu můžete mít kdykoli si jen vzpomenete, protože jsme schopni vám poskytnout půjčku do 15 minut bez jakéhokoli omezení.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka do 15 minut bez Solusu

Půjčte si výhodně od 1000 Kč až do 100 000 Kč na cokoli. Jediné, co musíte udělat, abyste získali peníze ještě dnes, je vyplnit online formulář s žádostí o půjčku. My následně vše posoudíme a půjčku do 15 minut odešleme přímo na váš účet, nevyhýbáme se však ani možnosti vyplatit peníze na ruku.

Právě hotovostní půjčky do 15 minut jsou pro mnoho klientů skvělou a jedinečnou volbou, jelikož mnohdy nemají přístup ke svému bankovnímu účtu, například z důvodů exekuce, kdy dochází k zabavení peněžních prostředků na účtu k uhrazení dlužné částky. Jedinou možností, díky které se mohou klienti například rychle a na poslední chvíli z exekuce vyplatit, jsou právě hotovostní půjčky, kdy peníze vyplácíme lidově řečeno – přímo na ruku.

Rychlé online půjčky do 15 minut můžete mít ještě dnes

Dnešní doba nabízí jedinečné příležitosti, půjčit si peníze na cokoli. Nikdy dříve nebylo jednodušší si peníze půjčit, protože dnes v případě nebankovních půjček nemusíte dokládat například potvrzení o zaměstnání, ale ani o výši příjmů a jiné zbytečné dokumenty. Stejně tak tito poskytovatelé nekontrolují registry, takže mají velkou šanci si půjčit i lidé, kteří mají například záznam v registru dlužníků, tím nejznámějším je Solus, ale existují i další registry, například bankovní registry, registry platební morálky a podobně.

S námi máte jistotu výhodných půjček, svým klientům nabízíme velmi výhodné úroky, ale ušetříte také na poplatcích, absurdní poplatky nevedeme. U nás máte jistotu, že neplatíte poplatek za poskytnutí půjčky, za její předčasné splacení a podobně. Výhodné půjčky do 15 minut si u nás klienti půjčují opakovaně, jak dokazují naše statistiky. Opakovaně si od nás půjčuje krátkodobé půjčkydo výplaty asi 57 % klientů, což rozhodně není zanedbatelné.

Nebankovní půjčky jsou dnes výhodnější než většina bankovních půjček, a to především díky velmi konkurenčnímu trhu nebankovních půjček, z čehož právě těží především klienti. Zatímco banky si víceméně udržují stále stejně vysoký úrok za poskytnutí půjčky – a v mnoha případech dokonce stoupá, takže přeplatíte ještě více. Nebankovní půjčky obecně zlevňují, navíc už dávno neplatí, že by byly rizikové. Většina nebankovních poskytovatelů půjček, stejně jako my, poskytuje půjčky zodpovědně, my navíc také rychle, využijte proto půjčky do 15 minut bez Solusu.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.