Rychlá půjčka

Nenadálá životní situace obrátila váš život vzhůru nohama a pro to, abyste jej dostali opět do normálu, vám schází finanční prostředky? Nebojte se požádat o rychlou půjčku. Ta může být výhodnější, než se na první pohled zdá. Zachrání vás před výpadkem příjmu a umožní žít plnohodnotný život. Vyberete-li si navíc spolehlivého partnera, který vám v případě jakékoliv neočekávané změny vyjde vstříc například odložením splátek, můžete si být jisti, že vašeho kroku nebudete litovat. Moc dobře víme, že žádáte-li o rychlou půjčku, hrajete o čas. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý formulář, který vám zabere jen několik minut. Sdělte nám, co potřebujete a my se vám obratem ozveme s řešením.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Rychlá půjčka

Kdy nastává ten správný čas požádat o rychlou půjčku?

Málokdy si nedostatek prostředků naplánujete. Obvykle je souhrou takových okolností, o nichž jste předem vůbec neuvažovali, a než se nadějete, ocitnete se ve finanční pasti, z níž vám může pomoci jen včas a rychle poskytnutá půjčka. Myslíte si, že v této situaci se můžete spolehnout na banku? Ani náhodou. V lepším případě vás bude čekat několikadenní prověřování vaší bonity, rejstříku dlužníků a schopnosti splácet, v tom horším vám půjčku rovnou zamítnou. Právě v této chvíli nastupují na scénu tolik obávané nebankovní společnosti, na které se ze všech stran kupí kritika. V mnoha případech však neoprávněná.

Od roku 2016, kdy vstoupila v platnost novela Zákona o spotřebitelském úvěru, musí všichni poskytovatelé půjček požádat o licenci ČNB, která nad nimi také vykonává dohled. Díky tomu se z hlediska důvěryhodnosti dostává nebankovní půjčka na roveň té bankovní. V její prospěch navíc hraje čas a flexibilita. Nebankovní půjčku můžete získat v řádech několika minut maximálně hodin, zatímco na schvalovací procesy bankovních institucí se musíte obrnit trpělivostí a spoustou času. A právě ten hraje roli v situaci, kdy se vám porouchá auto, vypoví službu pračka nebo vám vítr odnese část střechy.

 

Za jakých podmínek je možné rychlou půjčku získat?

Rychlá půjčka slouží především k pokrytí nenadálých výdajů, tomu odpovídá i rozsah sumy, kterou si lze půjčit. Ta se pohybuje od 1.000 Kč do 100.000 Kč a splatnost lze v závislosti na výši příjmů volit v rozsahu 12 až 84 měsíců. Nemusíte se obávat žádných skrytých podmínek ani toho, že bychom vám házeli klacky pod nohy. Své klienty považujeme za partnery a v případě, že se jim momentálně nedaří, jsme schopni jim vyjít vstříc například možností odložení splátek až o 4 měsíce. Zlepší-li se naopak vaše finanční situace tak, že budete schopni půjčku splatit předčasně, oslavíme to s vámi a nabídneme vám tuto možnost bez jakýchkoliv sankcí.

Pro koho je rychlá půjčka vhodná?

Rychlou půjčku s možností vyřízení online ocení všichni, kdo se i bez vlastního zavinění dostali do rejstříku dlužníků a banky z něho kvůli maličkosti dělají nedůvěryhodného člověka. My vám věříme! Drobný škraloup není důvodem pro to, abychom vás hodili přes palubu. Proto si u nás o rychlou půjčku mohou požádat všichni, kteří:

 

  • Potřebují rychle získat finanční prostředky.
  • Chtějí vše vyřídit online a neradi se zdržují návštěvou banky.
  • Nechtějí nebo nemohou dokládat své příjmy.
  • Potřebují půjčit částku do maximálně 100.000 Kč.
  • Mají stálý příjem a jsou schopni řádně splácet.
  • Jsou starší 18 let a mají české občanství nebo alespoň trvalý pobyt na území České republiky.
  • Mají zápis v rejstříku dlužníků a čekají na jeho výmaz.
  • Vlastní e-mailovou schránku a bankovní účet, na který budou zaslány peníze.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.