Rychlá půjčka

Nenadálá životní situace obrátila váš život vzhůru nohama a pro to, abyste jej dostali opět do normálu, vám schází finanční prostředky? Nebojte se požádat o rychlou půjčku. Ta může být výhodnější, než se na první pohled zdá. Zachrání vás před výpadkem příjmu a umožní žít plnohodnotný život. Vyberete-li si navíc spolehlivého partnera, který vám v případě jakékoliv neočekávané změny vyjde vstříc například odložením splátek, můžete si být jisti, že vašeho kroku nebudete litovat. Moc dobře víme, že žádáte-li o rychlou půjčku, hrajete o čas. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý formulář, který vám zabere jen několik minut. Sdělte nám, co potřebujete a my se vám obratem ozveme s řešením.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Rychlá půjčka

10.6.2021

 

S rychlou půjčkou získáte peníze rychleji než byste řekli švec

 

A právě o to tu jde. Opravdu bleskové získání finančních prostředků, v době, kdy je nutně potřebujete. Bez zdlouhavého papírování a dokladování vaší způsobilosti si půjčit. Rychlou půjčku obvykle nezískáte v bance, kde by vás čekalo jen několika denní až týdenní martyrium spojené s dokladováním vaší bonity, nepřítomnosti v registru dlužníků či získávání potvrzení od zaměstnavatele o příjmech.

 

Pro rychlou půjčku se musíte vydat k nebankovnímu poskytovateli půjček. Někteří z nich dokážou v mnoha případech nabídnout stejně výhodné podmínky jako banky, jen dodržují mnohem diskrétnější pravidla a nepotřebují se na vás dotazovat u zaměstnavatele. Nebankovní poskytovatelé rychlé půjčky bez Solusu zkrátka vědí, co potřebujete a dokážou vám to nabídnout.

 

Jak rychlá může být rychlá půjčka? Obvykle trvá posouzení žádosti jen několik minut od zaslání vyplněného online formuláře. Poté je potřeba zaslat sken či fotografii svého občanského průkazu a podepsat úvěrovou smlouvu. Pokud tedy budete reagovat pružně, můžete se dočkat peněz ještě týž den, kdy jste podali žádost.

 

Za bleskovým vyřízením rychlé půjčky stojí zejména možnost vyřešit vše online. Pro podání žádosti se nemusíte odhodlávat k návštěvě finančního ústavu, ani se nemusíte psychicky připravovat na nepříjemné zpovídání úředníkem a vysvětlování toho, proč si vlastně chcete půjčit.

 

Díky modernímu přístupu a využití umělé inteligence urychlující zpracování posudku je nejdelším procesem při zajišťování rychlé půjčky zaslání peněz. I to lze ale urychlit. Jestliže máte bankovní účet u stejné banky jako poskytovatel úvěru, přijdou vám peníze ve stejný den, kdy budou odeslány.

 

Chcete-li však vyplacení peněz co nejvíce urychlit a účet máte jinde, zvolte raději výplatu v hotovosti, kterou je možné realizovat i ve svátek či o víkendu. Díky ní získáte prostředky prakticky ihned na ruku. Většina poskytovatelů nebankovních úvěrů totiž spolupracuje se sítí čerpacích stanic, trafik a podobných společností, které mají svoji pobočku takříkajíc na každém rohu.

 

6.10.2020

 

Rychlá půjčka vám přinese potřebné prostředky do několika minut

 

Hrozí vám ztráta střechy nad hlavou? Nezvládáte dostát všem svým závazkům? Potřebujete peníze opravdu rychle? Do podobné situace se může dostat opravdu každý. Nevěste hlavu, ani se nevydávejte žádat o půjčku příbuzné. Jednoduše si zřiďte rychlou online půjčku, která vám pomůže zajistit prostředky na vše potřebné, aniž byste se museli kohokoliv doprošovat.

 

Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete půjčit ani vás ponižovat dotazy na vaši finanční situaci či schopnost splácet. To vše je čistě vaše soukromá záležitost. Díky rychlé půjčce získáte prostředky opravdu na cokoliv.

 

Pro žádost o rychlou půjčku stačí pouze vyplnit online formulář a pár minut počkat. Přesně tak dlouho totiž trvá posouzení vaší žádosti a rozhodnutí o schválení úvěru. Žádné zbytečné papírování navíc, které by stálo mezi vámi a penězi. Veškeré doklady jednoduše naskenujete nebo vyfotíte mobilem a pošlete mailem. Chcete-li vyplacení prostředků co nejvíce urychlit, upřednostněte před převodem na účet výplatu v hotovosti. Díky ní budete moci získat prostředky ještě v den, kdy jste o půjčku zažádali. Své peníze si budete moci vyzvednout v síti některého ze smluvních partnerů poskytovatel nebankovní půjčky.

 

Získat peníze rychle je jednodušší než si myslíte. Zvládne to kdokoliv. Online formulář vyplní maminka na mateřské dovolené, student, podnikatel, ale i senior, který potřebuje přilepšení ke svému důchodu a s počítačovou technikou trochu zápasí. Formulář pro zažádání o rychlou půjčku je opravdu intuitivní.

 

Rychlá půjčka je řešením pro každého, kdo potřebuje prostředky opravdu rychle. Tento finanční nástroj ale vyžaduje odpovědnost a schopnost objektivně posoudit svoji bonitu. Jen vy sami musíte vědět, zda jste schopni zapůjčené prostředky ze svých pravidelných příjmů v domluveném čase splatit. Dostanete-li se ale přesto do platební neschopnosti, nezapomeňte na možnost rozložení či odložení splátek. To nejhorší, co můžete při neschopnosti splácet udělat, je ignorovat upomínky a tvářit se, že se nic neděje. I v případě nedostatku finančních prostředků lze totiž aktivním přístupem předejít mnohým nepříjemnostem.

 

 

30.7.2020

 

Rychlá půjčka pomůže s pokrytím výdajů, s nimiž jste nepočítali

 

Nenadálý výdaj dokáže rodinným rozpočtem zamávat a rozhodit již tak napnutý poměr mezi příjmy a výdaji. Jestliže navíc máte na krku z minulosti již nějaké finanční závazky, přidělá vám nefunkční pračka nebo nepojízdný automobil pořádné vrásky na čele. Kde hledat pomoc? Je možné si i za této situace výhodně půjčit?

 

Úvěr na opravu automobilu, který vás denně vozí do práce, nebo výměnu pračky, jež patří k základnímu vybavení domácnosti, se počítá k těm, které někdy potřebuje každý z nás. Jeho hlavním specifikem je to, že peníze potřebujete opravdu ihned. A právě tuto situaci vyřeší rychlá nebankovní půjčka, při které nikdo nebude zkoumat, zda náhodou nemáte záznam v rejstříku dlužníků nebo nepatříte do rizikové skupiny, tedy nejste náhodou student, důchodce, maminka na mateřské nebo nezaměstnaný.

 

Peníze rychle lze získat podáním online žádosti, kterou vyplníte během několika málo minut. Zhruba stejnou dobu trvá nebankovnímu poskytovateli její posouzení. Takže se velice rychle dozvíte, kolik a kdy vám půjčí. Na pobočku není potřeba chodit ani v případě poskytnutí důležitých dokladů ověřujících vaši identitu. V případě rychlé půjčky je možné váš občanský či řidičský průkaz vyfotit a poslat emailem. Chcete-li mít peníze opravdu rychle a žádáte-li o rychlou půjčku o víkendu, upřednostněte před zasláním na účet výplatu v hotovosti. Díky ní si své peníze budete moci rychle vyzvednout v síti smluvních partnerů poskytovatele a nebudete tak muset čekat do pondělí, až se uskuteční mezibankovní převod. Chytrou nebankovní půjčku si můžete vzít na cokoliv. Nikdo se vás nebude ptát, na co chcete půjčit.

 

Rychlá nebankovní půjčka je tak řešením pro všechny, kteří urgentně potřebují prostředky na nejnutnější nenadálé výdaje, a banka se k nim obrací zády. I nebankovní půjčka může být výhodná, přesvědčte se sami.

 

 

12.7.2020

 

Rychlá půjčka vyřeší problém, který vás zaskočil

 

Díky rychlé půjčce vyřešíte nepředvídatelné události vyžadující finanční injekci.

 

Není čas řešit, na co chcete půjčit. Jednoduše zažádejte a vyzvedněte si peníze

 

Dostanete-li se do finanční nouze, potřebujete prostředky získat obvykle velice rychle. Nebankovní finanční instituce to velice dobře vědí, a proto si na rychlosti při poskytování peněz dávají záležet. Rychlá půjčka je jedním z nejoblíbenějších finančních produktů, o který mají každý den zájem tisíce lidí. Jejím prostřednictvím můžete získat peníze v hotovosti nebo převodem na účet a žádost vyplníte jednoduše online.

 

Jak postupovat, abyste peníze získali okamžitě?

 

I když se poskytovatel rychlé půjčky snaží, aby k vám prostředky dostal co nejrychleji, může se někdy zdát, že rychlosti stojí v cestě byrokracie. Jestliže ji chytře zvládnete, nebude mezi vámi a financemi stát už vůbec nic. Nemůžete-li si dovolit čekat, až proběhne mezibankovní převod, zvolte výplatu peněz na ruku. Další možností je také volit poskytovatele půjčky, který používá stejnou banku jako vy.

 

Peníze o víkendu? Žádný problém!

 

Sjednáte-li si půjčku v pátek večer, můžete očekávat, že vám peníze na účet dorazí nejdříve v pondělí. To je ale problém, potřebujete-li je urgentně o víkendu. Naštěstí lze v těchto případech volit výplatu v hotovosti a nechat si své peníze přivézt až domů. Anebo si je vyzvednout u některého ze smluvních partnerů poskytovatele rychlé půjčky. Ve většině případů jde benzínové stanice nebo trafiky s nepřetržitým provozem. Půjčit si tak můžete o víkendu, v pátek večer anebo jakýkoliv den v noci.

 

Pro koho je rychlá půjčka určena?

 

Tímto typem úvěru potřebujeme obvykle vyřešit nenadálý a urgentní problém. Tím může být větší doplatek za energie, nefunkční lednička nebo prasklé topení. Tato situace vás překvapí, máte-li nižší příjmy. I přestože je úvěr od banky obvykle výhodnější, banky nejsou ochotné půjčovat lidem s nízkými příjmy. Proto je nebankovní rychlá půjčka často jediným řešením pro maminky na mateřské, studenty, ale i důchodce, kteří nevyjdou s penzí.

 

 

Kdy nastává ten správný čas požádat o rychlou půjčku?

Málokdy si nedostatek prostředků naplánujete. Obvykle je souhrou takových okolností, o nichž jste předem vůbec neuvažovali, a než se nadějete, ocitnete se ve finanční pasti, z níž vám může pomoci jen včas a rychle poskytnutá půjčka. Myslíte si, že v této situaci se můžete spolehnout na banku? Ani náhodou. V lepším případě vás bude čekat několikadenní prověřování vaší bonity, rejstříku dlužníků a schopnosti splácet, v tom horším vám půjčku rovnou zamítnou. Právě v této chvíli nastupují na scénu tolik obávané nebankovní společnosti, na které se ze všech stran kupí kritika. V mnoha případech však neoprávněná.

Od roku 2016, kdy vstoupila v platnost novela Zákona o spotřebitelském úvěru, musí všichni poskytovatelé půjček požádat o licenci ČNB, která nad nimi také vykonává dohled. Díky tomu se z hlediska důvěryhodnosti dostává nebankovní půjčka na roveň té bankovní. V její prospěch navíc hraje čas a flexibilita. Nebankovní půjčku můžete získat v řádech několika minut maximálně hodin, zatímco na schvalovací procesy bankovních institucí se musíte obrnit trpělivostí a spoustou času. A právě ten hraje roli v situaci, kdy se vám porouchá auto, vypoví službu pračka nebo vám vítr odnese část střechy.

 

Za jakých podmínek je možné rychlou půjčku získat?

Rychlá půjčka slouží především k pokrytí nenadálých výdajů, tomu odpovídá i rozsah sumy, kterou si lze půjčit. Ta se pohybuje od 1.000 Kč do 100.000 Kč a splatnost lze v závislosti na výši příjmů volit v rozsahu 12 až 84 měsíců. Nemusíte se obávat žádných skrytých podmínek ani toho, že bychom vám házeli klacky pod nohy. Své klienty považujeme za partnery a v případě, že se jim momentálně nedaří, jsme schopni jim vyjít vstříc například možností odložení splátek až o 4 měsíce. Zlepší-li se naopak vaše finanční situace tak, že budete schopni půjčku splatit předčasně, oslavíme to s vámi a nabídneme vám tuto možnost bez jakýchkoliv sankcí.

Pro koho je rychlá půjčka vhodná?

Rychlou půjčku s možností vyřízení online ocení všichni, kdo se i bez vlastního zavinění dostali do rejstříku dlužníků a banky z něho kvůli maličkosti dělají nedůvěryhodného člověka. My vám věříme! Drobný škraloup není důvodem pro to, abychom vás hodili přes palubu. Proto si u nás o rychlou půjčku mohou požádat všichni, kteří:

 

  • Potřebují rychle získat finanční prostředky.
  • Chtějí vše vyřídit online a neradi se zdržují návštěvou banky.
  • Nechtějí nebo nemohou dokládat své příjmy.
  • Potřebují půjčit částku do maximálně 100.000 Kč.
  • Mají stálý příjem a jsou schopni řádně splácet.
  • Jsou starší 18 let a mají české občanství nebo alespoň trvalý pobyt na území České republiky.
  • Mají zápis v rejstříku dlužníků a čekají na jeho výmaz.
  • Vlastní e-mailovou schránku a bankovní účet, na který budou zaslány peníze.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.