Půjčka na auto

Nové nebo ojeté? To je jediná otázka, kterou si budete muset vyřešit sami. Se vším ostatním vám pomůžeme. Půjčka na auto vám zprostředkuje vysněný rodinný vůz, nadupaný sporťák nebo stylový kabriolet aniž by zruinovala vaše finanční rezervy. Zažádejte o ni ještě dnes prostřednictvím online formuláře a zjistěte, jak sladká může být první jízda ve vašem novém autě.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka na auto

24.9.2020

 

V jakých případech má smysl zažádat o půjčku na auto?

 

 

Sníte již dlouho o pořízení nového či ojetého auta, které by vám a vaší rodině usnadnilo cestu do práce za každodenními nákupy či zábavou? S výhodnou půjčkou na auto to nikdy nebylo snazší. Zvolíte-li spolehlivého poskytovatele, čekají vás dokonce bonusy navíc v podobě výhodného povinného ručení či havarijního pojištění a navíc si budete moci sami určit také dobu splácení.

 

Zažádat o nebankovní půjčku na auto se vyplatí v případech, kdy vám vaše staré vozidlo dosluhuje anebo se již cena oprav vyšplhala tak vysoko, že se další investice do vašeho starého miláčka zkrátka nevyplatí. Předtím než se rozhodnete pro některou z online půjček, využijte praktickou úvěrovou kalkulačku, jež vám pomůže rychle poznat, která z vámi zvolených půjček bude nejvýhodnější.

 

Jestliže jste narazili na opravdu výhodnou nabídku na koupi ojetého auta a obáváte se, že o ni přijdete díky době nutné pro schválení úvěru, zaměřte se na nabídku rychlých půjček online. Ty vám na jedné straně vytrhnou trn z paty, protože se nikdo nebude ptát, na co chcete půjčit a prostředky získáte dokonce i v případě, kdy již máte záznam v rejstříku dlužníků, na druhé straně získáte peníze velice rychle. Zvolíte-li výplatu na ruku, můžete je mít ještě v den, kdy jste žádost podali.

 

Při sjednávání půjčky na auto ale myslete na to, že nejlevnější půjčka není vždy tak, která má nejnižší úrokovou sazbu. Počítat musíte také s dalšími poplatky za zřízení a vedení úvěru a různými sankcemi. Při žádosti o online půjčku si tak ohlídejte především hodnotu RPSN, což je index hodnotící roční procentuální sazbu nákladů na konkrétní půjčku. Právě ten obsahuje veškeré náklady na zřízení nebankovní půjčky a rychle z něho poznáte, kolik budete muset zaplatit navíc.

Budete-li k půjčce přistupovat odpovědně, můžete mít auto na splátky bez registru ještě dnes.

 

 

V čem se liší půjčka na auto od leasingu?

 

Chcete-li se stát právoplatným majitelem vašeho nového vozu, rozhodně si z těchto dvou variant vyberte půjčku na auto. V případě leasingu se totiž stanete pouhým nájemcem a auto bude i nadále vlastnit leasingová společnost. V případě, že zkrachuje, pravděpodobně použije k umoření dluhu i vaše vozidlo, o které pak logicky přijdete. Jestliže uvažujete o leasingu, měli byste mít navíc připravenu část ceny auta (akontaci), kterou budete muset zaplatit předem. O vysokých poplatcích za uzavření smlouvy ani nemluvě. Leasing zkrátka není pro každého a rozhodně není tím nejvýhodnějším způsobem, jak získat prostředky na pořízení nového vozu.

 

 

Výhody půjčky na auto předčí její rizika

 

Naproti tomu v případě, že si na auto sjednáte úvěr, získáte prostředky, za které si budete moci vůz koupit přímo do svého osobního vlastnictví. Připravit vás tak o něj může jen vaše neschopnost splácet, nikoliv krach jiné firmy, kterou neovlivníte. Půjčka je obvykle také ve srovnání s leasingem výrazně levnější, délku jejího splácení si můžete přizpůsobit na míru a v případě nenadálých potíží je možné si vyjednat odložení splátek. Jestliže se zadlužíte tak, že nebudete schopni půjčku na auto splácet, jednoduše vůz prodáte a své závazky doplatíte. Z mnoha úhlů pohledu je tak půjčka na auto výhodnější, ale i bezpečnější řešení než leasing. Půjčit si navíc můžete kdykoliv, i o víkendu. O půjčku na auto totiž zažádáte jednoduše online.

 

 

Kolik si mohu půjčit a jak dlouho budu splácet?

 

 Ať již potřebujete spolehlivé nové auto, které vás bude denně vozit do práce, nebo potřebujete druhé auto do rodiny, půjčka na auto je vždy tím nejrozumnějším řešením, v rámci něhož můžete prakticky obratem získat až 100.000 Kč. Dobu splatnosti vám nastavíme flexibilně v závislosti na vašich možnostech. Nejdelší může být až 84 měsíců. V případě, že nebudete zvládat splácet, nemusíte hned svého plechového miláčka prodávat, splátku vám odložíme až o 4 měsíce aniž bychom vám naúčtovali poplatky navíc. Půjčujete-li si poprvé, nemusíte platit navíc dokonce vůbec nic. Využijte naši akci na první půjčku zdarma a získejte prostředky, za které byste jinde museli tvrdě platit. Nejste si jisti, zda je pro vás půjčka na auto ta pravá? Vyzkoušejte ji, a jestliže vám nebude vyhovovat, můžete od ní do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit. To je férová nabídka.

 

 

Ovlivní stáří vozidla výši půjčky?

 

S námi si můžete pořídit auto nové, ale i ojeté, které by jiní poskytovatelé vyžadující zástavu neakceptovali. My po vás ale zástavu nechceme, proto si za prostředky od nás můžete pořídit opravdu jakýkoliv vůz. Jeho stav ani stáří v žádném případě neovlivní výši úvěru, tu si určujete sami v závislosti na vašem uvážení a momentální situaci. Nebudeme vás ani nutit kupovat si auto u autorizovaného prodejce, jak je tomu běžné u většiny účelových půjček se zajištěním. S námi si pořídíte auto z bazaru, od známého, ale i od úplně cizího člověka. Dostojíte-li svým závazkům a zvládnete sumu úvěru splatit, půjčíme vám třeba i na čtyřkolku.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.