Půjčka na auto

Bez auta dnes dokáže fungovat jen malá hrstka lidí. S vlastním automobilem zvládnete zajistit celou řadu osobních pochůzek mnohem efektivněji a za kratší dobu. Nebudete muset nosit nákupy v ruce a samozřejmě se i pohodlně dostanete do práce. Jestliže vám na něj chybí prostředky, můžete získat půjčku na auto díky výhodné nebankovní půjčce. S výhodnou půjčkou můžete mít auto na splátky ještě dnes.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka na auto

10.6.2021

Půjčka na auto vám pomůže jezdit s větrem ve vlasech

Vyhlídli jste si nablýskaného plechového krasavce a jako na potvoru na jeho plné uhrazení potřebujete ještě několik tisícikorun? Anebo byste rádi pořídili bezpečný vůz pro celou rodinu, který vás doveze za nákupy, ale i k příbuzným či do práce? Ať již je vaším snem nepřehlédnutelný kabriolet anebo pohodlný sedan, vždy pamatujte na to, že své sny nemusíte odkládat kvůli nedostatku peněz. Chybějící finanční prostředky si můžete bez obav půjčit a splácet je v době, kdy si už budete užívat se svým novým vozem.

Půjčka na auto patří k těm, které se vyplatí. Člověk bez auta má v dnešní době velmi ztíženou existenci, zvláště žije-li na menším městě či na vesnici, kde nemá v dosahu hromadnou dopravu. Auto vám ušetří spoustu času a ten jsou jak známo peníze. Proto jeho koupi neodkládejte, a jestliže jste narazili na výhodnou nabídku, vezměte si na ní půjčku ještě dnes. Nemusí se již opakovat a později byste si to vyčítali.

Abyste peníze získali co nejrychleji, využijte možnosti online nebankovní půjčky, s níž se k potřebným finančním prostředkům můžete dostat opravdu bleskově a navíc velice diskrétně. Nikdo, ani váš zaměstnavatel se tak nedozví, že si chcete půjčit a kolik. Předností nebankovních půjček na auto ale není jen rychlé vyřízení a diskrétní jednání. Často můžete v rámci tohoto typu půjček získat peníze i bez předchozího prověřování vaší přítomnost v registru dlužníků anebo bez dokladování bezdlužnosti.

Podmínky pro splácení si navíc nastavíte individuálně v souladu s vašimi možnostmi a těm můžete přizpůsobit také výši splátky či dobu splácení. Splátkový kalendář je navíc u většiny nebankovních půjček možné flexibilně měnit. Vše ale záleží na konkrétním znění smlouvy o půjčce, kterou si před podpisem opravdu důkladně pročtěte. A jestliže nebudete zvládat své závazky platit, i tak budete mít ještě spoustu možností, jako například refinancování či konsolidace půjček a jejich další individuální přizpůsobení.

20.3.2021

Málokdo má na auto našetřeno a kupuje jej za hotové, většina si prostředky na nové auto potřebuje půjčit. K tomu lze využít jak běžnou bankovní či nebankovní půjčku anebo leasing, který je přímo určen k financování nákupu automobilu.

Jestliže si chcete pořídit auto na splátky opravdu výhodně, všímejte si detailů půjčky, jako například způsobu komunikace poskytovatele půjčky. Mělo by vám být jasné, co lze vyřídit telefonicky nebo online a co všechno to bude obnášet. Jestliže nechcete kvůli všemu chodit na pobočku, vybírejte poskytovatele půjčky fungujícího v online prostředí, který vám navíc bude schopen poskytnout také výhodnější podmínky, protože nemusí hradit náklady pobočky.

Zajímat byste se měli také o možnosti pojištění schopnosti splácet, protože nikdy nevíte, kdy onemocníte nebo přijdete o práci. Díky pojištění pak budete schopni půjčku hradit i nadále a nepřijdete ještě navíc o auto.

Ptejte se také na to, zda je nutno při pořízení auta na splátky tímto vozem ručit. Někteří poskytovatelé půjček to vyžadují, což vás může zavázat k tomu, že auto nebudete moci prodat, když se dostanete do potíží. Vybírejte proto raději takovou půjčku, za kterou ručení autem nebude požadováno. Ručení autem nejčastěji požadují banky. Větší svobodu v nakládání s vaším majetkem v tomto ohledu poskytne nebankovní půjčka.

Při uzavírání smlouvy na půjčku na auto by vám mělo být jasné, jaké vedlejší poplatky budete muset uhradit a na jakou celkovou částku vás úvěr vyjde. Rozhodně se nenechte nalákat pouze nízkým úrokem, ale zajímejte se také, co je za ním.

Leasing je také půjčkou na auto. Funguje však spíše jako pronájem. Každý měsíc musíte za používání auta leasingové společnosti zaplatit předem dohodnutou částku. Pro někoho to ale nemusí být vůbec špatné řešení, protože nic nevlastní a nemusí řešit opravy a údržbu. Automobil tedy zůstává stále ve vlastnictví leasingové společnosti, která zajišťuje vše od pojištění po případnou opravu po havárii. Vy máte za svoje peníze pouze záruku, že budete mít neustále k dispozici automobil.

Nenechte se zlákat výhodnými nabídkami půjček od autosalonů. Jejich provozovatelé sice rozumí autům, ale ve finančních záležitostech se vyznají lépe v bance nebo nebankovní finanční společnosti. Svůj záměr s pořízením auta na splátky tedy raději předložte některému online či offline finančnímu ústavu a do autosalonu se vydejte raději už s předem připravenými prostředky.

1.12.2020

Půjčka na auto přinese prostředky na vysněný nový vůz

Sníte o tom, že si konečně poprvé v životě pořídíte úplně nový vůz? Chcete si vychutnat tu situaci, kdy si automobil jdete vybrat ne do bazaru, ale do autosalonu? Rádi byste okusili prvotřídní péči prodejců? Ale chybí vám na to prostředky? Pak si můžete na pořízení nového automobilu vzít leasing anebo jej financovat částečně z úspor a částečně z nebankovního spotřebitelského úvěru.

V případě, že máte k dispozici finanční prostředky, které ale nekryjí celou cenu vysněného vozu, můžete zbytek peněz krýt z nebankovního úvěru, který může být v konečném důsledku výhodnější než leasing. Zbavíte se tak i rizika zabavení vozu v případě vynechání jediné splátky. To v případě, že si na auto vezmete leasing, opravdu hrozí. Prostřednictvím nebankovní půjčky můžete získat částku od několika stokorun, tak i chybějící desetitisíce či statisíce na doplacení celé ceny vozu.

Výhodou nebankovních úvěrů na vyšší částky je zejména nižší úrok při zachování stejné flexibility jako u nízkých částek a pak také delší doba splácení. Obvykle v řádech měsíců až let. Jestliže nebudete zvládat splácet, není nic jednoduššího než si splátky rozložit do delšího časového období. Nebankovní spotřebitelské úvěry jsou obvykle velice variabilní a nebudete-li před svými závazky utíkat, lze si dojednat prakticky jakoukoliv úpravu.

Nebankovní půjčky na nový automobil se tak nemusíte obávat. Získat jej navíc můžete online a bez ručitele či zástavy nemovitosti. Při vyšších částkách může být požadováno doložení vašich příjmů. K tomu plně postačí předložit výplatní pásky za poslední 3 měsíce, potvrzení od zaměstnavatele již potřeba není. Díky tomu se nikdo nedozví, že si berete úvěr a vy můžete již za několik dní do práce dorazit zbrusu novým vozem.

Jelikož ale nebankovní poskytovatelé úvěrů bývají ve svých nárocích poměrně benevolentní, měli byste být schopni sami posoudit svoji schopnost splácet. Berete-li si tedy půjčku na auto, ve výši několika set tisíc korun, měli byste mít alespoň stálé zaměstnání. V případě výpadku příjmu ale můžete vždy svoje půjčky konsolidovat anebo refinancovat.

6.11.2020

Je půjčka na auto výhodnější než leasing?

Získali jste novou práci, do které se ale již hromadnou dopravou nedostanete? Pak vám nezbude nic jiného než si pořídit nový automobil. Máte-li na něj připravené finanční prostředky stranou, bod pro vás. Jestliže jste je ale našetřit nestihli, nemusíte zoufat. I tak existují možnosti, jak si nový automobil pořídit a přitom nemuset krást ani se doprošovat příbuzných.

V případě shánění prostředků na pořízení auta máte prakticky 2 možnosti. Buď si vezmete běžný úvěr na auto, nebo využijete leasing. Pravidla pro získání leasingu nejsou tak přísná, proto si jej může dovolit téměř každý. To ale také bývá kamenem úrazu. V případě žádosti o leasing sice nejsou tak důkladně prověřovány platební možnosti žadatele už jen z toho důvodu, že automobil nepřechází do jeho vlastnictví. To znamená, že jakmile vynecháte jednu splátku, leasingová společnost vám jednoduše vypoví smlouvu a automobil zabaví. To se v případě půjčky na automobil stát nemůže.

Další výhodou pořízení automobilu na úvěr je i to, že vás nikdo nebude omezovat v počtu ujetých kilometrů. Naproti tomu některé leasingové společnosti nastavují jasné maximum, které nesmíte překročit. V případě, že je nedodržíte, je velmi pravděpodobné, že si budou inkasovat pokutu anebo vám navýší splátku leasingu.

Operativní či finanční leasing volí nejčastěji firmy a podnikatelé, kteří se nechtějí starat o provozní stav své flotily a potřebují mít auto vždy k dispozici. Výhodou leasingu je také to, že leasingová společnost vyřeší veškeré formality spojené s vyjetím auta na silnici. Tedy i povinné ručení a havarijní pojištění. To pro mnoho podnikatelů představuje snížení byrokratické zátěže.

Naproti tomu domácnosti se nejčastěji při pořizování nového auta spoléhají na spotřebitelský úvěr, který jim zaručí, že svůj vůz budou moci používat bez omezení a nikdo jim ho v případě vynechání jediné splátky nevezme.

24.9.2020

=

V jakých případech má smysl zažádat o půjčku na auto?

Sníte již dlouho o pořízení nového či ojetého auta, které by vám a vaší rodině usnadnilo cestu do práce za každodenními nákupy či zábavou? S výhodnou půjčkou na auto to nikdy nebylo snazší. Zvolíte-li spolehlivého poskytovatele, čekají vás dokonce bonusy navíc v podobě výhodného povinného ručení či havarijního pojištění a navíc si budete moci sami určit také dobu splácení.

Zažádat o nebankovní půjčku na auto se vyplatí v případech, kdy vám vaše staré vozidlo dosluhuje anebo se již cena oprav vyšplhala tak vysoko, že se další investice do vašeho starého miláčka zkrátka nevyplatí. Předtím než se rozhodnete pro některou z online půjček, využijte praktickou úvěrovou kalkulačku, jež vám pomůže rychle poznat, která z vámi zvolených půjček bude nejvýhodnější.

Jestliže jste narazili na opravdu výhodnou nabídku na koupi ojetého auta a obáváte se, že o ni přijdete díky době nutné pro schválení úvěru, zaměřte se na nabídku rychlých půjček online. Ty vám na jedné straně vytrhnou trn z paty, protože se nikdo nebude ptát, na co chcete půjčit a prostředky získáte dokonce i v případě, kdy již máte záznam v rejstříku dlužníků, na druhé straně získáte peníze velice rychle. Zvolíte-li výplatu na ruku, můžete je mít ještě v den, kdy jste žádost podali.

Při sjednávání půjčky na auto ale myslete na to, že nejlevnější půjčka není vždy tak, která má nejnižší úrokovou sazbu. Počítat musíte také s dalšími poplatky za zřízení a vedení úvěru a různými sankcemi. Při žádosti o online půjčku si tak ohlídejte především hodnotu RPSN, což je index hodnotící roční procentuální sazbu nákladů na konkrétní půjčku. Právě ten obsahuje veškeré náklady na zřízení nebankovní půjčky a rychle z něho poznáte, kolik budete muset zaplatit navíc.

Budete-li k půjčce přistupovat odpovědně, můžete mít auto na splátky bez registru ještě dnes.

V čem se liší půjčka na auto od leasingu?

Chcete-li se stát právoplatným majitelem vašeho nového vozu, rozhodně si z těchto dvou variant vyberte půjčku na auto. V případě leasingu se totiž stanete pouhým nájemcem a auto bude i nadále vlastnit leasingová společnost. V případě, že zkrachuje, pravděpodobně použije k umoření dluhu i vaše vozidlo, o které pak logicky přijdete. Jestliže uvažujete o leasingu, měli byste mít navíc připravenu část ceny auta (akontaci), kterou budete muset zaplatit předem. O vysokých poplatcích za uzavření smlouvy ani nemluvě. Leasing zkrátka není pro každého a rozhodně není tím nejvýhodnějším způsobem, jak získat prostředky na pořízení nového vozu.

Výhody půjčky na auto předčí její rizika

Naproti tomu v případě, že si na auto sjednáte úvěr, získáte prostředky, za které si budete moci vůz koupit přímo do svého osobního vlastnictví. Připravit vás tak o něj může jen vaše neschopnost splácet, nikoliv krach jiné firmy, kterou neovlivníte. Půjčka je obvykle také ve srovnání s leasingem výrazně levnější, délku jejího splácení si můžete přizpůsobit na míru a v případě nenadálých potíží je možné si vyjednat odložení splátek. Jestliže se zadlužíte tak, že nebudete schopni půjčku na auto splácet, jednoduše vůz prodáte a své závazky doplatíte. Z mnoha úhlů pohledu je tak půjčka na auto výhodnější, ale i bezpečnější řešení než leasing. Půjčit si navíc můžete kdykoliv, i o víkendu. O půjčku na auto totiž zažádáte jednoduše online.

Kolik si mohu půjčit a jak dlouho budu splácet?

Ať již potřebujete spolehlivé nové auto, které vás bude denně vozit do práce, nebo potřebujete druhé auto do rodiny, půjčka na auto je vždy tím nejrozumnějším řešením, v rámci něhož můžete prakticky obratem získat až 100.000 Kč. Dobu splatnosti vám nastavíme flexibilně v závislosti na vašich možnostech. Nejdelší může být až 84 měsíců. V případě, že nebudete zvládat splácet, nemusíte hned svého plechového miláčka prodávat, splátku vám odložíme až o 4 měsíce aniž bychom vám naúčtovali poplatky navíc. Půjčujete-li si poprvé, nemusíte platit navíc dokonce vůbec nic. Využijte naši akci na první půjčku zdarma a získejte prostředky, za které byste jinde museli tvrdě platit. Nejste si jisti, zda je pro vás půjčka na auto ta pravá? Vyzkoušejte ji, a jestliže vám nebude vyhovovat, můžete od ní do 14 dnů bez udání důvodu odstoupit. To je férová nabídka.

Ovlivní stáří vozidla výši půjčky?

S námi si můžete pořídit auto nové, ale i ojeté, které by jiní poskytovatelé vyžadující zástavu neakceptovali. My po vás ale zástavu nechceme, proto si za prostředky od nás můžete pořídit opravdu jakýkoliv vůz. Jeho stav ani stáří v žádném případě neovlivní výši úvěru, tu si určujete sami v závislosti na vašem uvážení a momentální situaci. Nebudeme vás ani nutit kupovat si auto u autorizovaného prodejce, jak je tomu běžné u většiny účelových půjček se zajištěním. S námi si pořídíte auto z bazaru, od známého, ale i od úplně cizího člověka. Dostojíte-li svým závazkům a zvládnete sumu úvěru splatit, půjčíme vám třeba i na čtyřkolku.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.