Online půjčka o víkednu

Máte problém si půjčit o víkendu? Bohužel ne každý poskytovatel půjček, ať už se jedná o banku nebo nebankovního poskytovatele půjček, je ochoten vám poskytnout takový komfort, abyste si mohli půjčovat také o víkendech. My jsme se však rozhodli, že tady pro vás budeme nejen o víkendech, ale nonstop – ve svátcích, o víkendech, i v noci. Půjčte si tak kdykoli od 1000 Kč do 100 000 Kč a hoďte svou nepříznivou finanční situaci za hlavu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Online půjčka o víkednu

Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit online žádost o půjčku. My ji následně do 5 minut posoudíme, a pokud ji schválíme, budete mít peníze na účtu ještě dnes. Bez registru, bez doložení příjmů a podobných zbytečností.

 

Snažíme se poskytovat skutečně moderní půjčky, i to je důvod, proč jsme se rozhodli být pro vás finanční oporou 24 hodin denně, kdykoli. Nezáleží na tom, jestli vaše půjčka o víkendu bude 1000 Kč nebo 100 000 Kč, pečlivě ji vždy posoudíme a rozhodneme, zda je vhodné, abyste například půjčku do výplaty čerpali. Snažíme se půjčky poskytovat každému, kdo je schopný je splatit, statistika říká, že úspěšnost je přibližně 80 %, takže zkuste svou šanci vylepšit si finanční situaci i vy.

 

Nonstop půjčky jsou bezesporu moderní půjčkou 21. století

 

Doba, po kterou se půjčky schvalují a vyplácí, se za posledních několik let razantně snížila, což je pro klienty nepochybně dobrá zpráva. Zatímco dříve bylo běžné, že se na půjčku čekalo i déle než týden, dnes je to jen pár minut – tedy v případě nebankovních poskytovatelů půjček, jako jsme my. Online půjčka ihned o víkendu by tehdy byla nemyslitelná, dnes je v nebankovním sektoru zcela běžná. Přístup ke klientům se změnil.

 

Ovšem například klasické banky, které mnoho lidí ještě stále považuje za výhodnější a bezpečnější poskytovatele úvěrů, zůstal téměř „v pravěku“. Půjčky mnohdy posuzují i několik dní, protože požadují doložit doklad o zaměstnání, výši příjmů, a v některých případech dokonce požadují, aby se za vás někdo zaručil, případně, musíte ručit například nemovitostí. To je samozřejmě pro mnoho klientů příliš rizikové a nepřípustné.

 

My to samozřejmě chápeme, že není vhodné, abyste se zbytečně vystavovali takovému riziku. Naše půjčky jsou bezpečné a výhodné, neplatíte například žádný poplatek za poskytnutí úvěru a podobně. Naše rychlá půjčka o víkendu vylepší váš rozpočet a budete tak mít možnost, zaplatit neočekávané výdaje. Je to naprosto jednoduché, celá žádost o úvěr vám zabere jen pár minut, ale můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Neomezujte se tak zbytečně a využijte finanční injekci, kterou lehce splatíte třeba při další výplatě, ostatně půjčky do výplaty jsou velmi oblíbené.

 

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.