Online půjčka o víkednu

Máte problém si půjčit o víkendu? Bohužel ne každý poskytovatel půjček, ať už se jedná o banku nebo nebankovního poskytovatele půjček, je ochoten vám poskytnout takový komfort, abyste si mohli půjčovat také o víkendech. My jsme se však rozhodli, že tady pro vás budeme nejen o víkendech, ale nonstop – ve svátcích, o víkendech, i v noci. Půjčte si tak kdykoli od 1000 Kč do 100 000 Kč a hoďte svou nepříznivou finanční situaci za hlavu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Online půjčka o víkednu

Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit online žádost o půjčku. My ji následně do 5 minut posoudíme, a pokud ji schválíme, budete mít peníze na účtu ještě dnes. Bez registru, bez doložení příjmů a podobných zbytečností.

 

Snažíme se poskytovat skutečně moderní půjčky, i to je důvod, proč jsme se rozhodli být pro vás finanční oporou 24 hodin denně, kdykoli. Nezáleží na tom, jestli vaše půjčka o víkendu bude 1000 Kč nebo 100 000 Kč, pečlivě ji vždy posoudíme a rozhodneme, zda je vhodné, abyste například půjčku do výplaty čerpali. Snažíme se půjčky poskytovat každému, kdo je schopný je splatit, statistika říká, že úspěšnost je přibližně 80 %, takže zkuste svou šanci vylepšit si finanční situaci i vy.

 

Nonstop půjčky jsou bezesporu moderní půjčkou 21. století

 

Doba, po kterou se půjčky schvalují a vyplácí, se za posledních několik let razantně snížila, což je pro klienty nepochybně dobrá zpráva. Zatímco dříve bylo běžné, že se na půjčku čekalo i déle než týden, dnes je to jen pár minut – tedy v případě nebankovních poskytovatelů půjček, jako jsme my. Online půjčka ihned o víkendu by tehdy byla nemyslitelná, dnes je v nebankovním sektoru zcela běžná. Přístup ke klientům se změnil.

 

Ovšem například klasické banky, které mnoho lidí ještě stále považuje za výhodnější a bezpečnější poskytovatele úvěrů, zůstal téměř „v pravěku“. Půjčky mnohdy posuzují i několik dní, protože požadují doložit doklad o zaměstnání, výši příjmů, a v některých případech dokonce požadují, aby se za vás někdo zaručil, případně, musíte ručit například nemovitostí. To je samozřejmě pro mnoho klientů příliš rizikové a nepřípustné.

 

My to samozřejmě chápeme, že není vhodné, abyste se zbytečně vystavovali takovému riziku. Naše půjčky jsou bezpečné a výhodné, neplatíte například žádný poplatek za poskytnutí úvěru a podobně. Naše rychlá půjčka o víkendu vylepší váš rozpočet a budete tak mít možnost, zaplatit neočekávané výdaje. Je to naprosto jednoduché, celá žádost o úvěr vám zabere jen pár minut, ale můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Neomezujte se tak zbytečně a využijte finanční injekci, kterou lehce splatíte třeba při další výplatě, ostatně půjčky do výplaty jsou velmi oblíbené.

 

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.