Půjčka na OP

Půjčka na občanský průkaz je opravdu výhodná a pohodlná, nemusíte totiž složitě nic dokládat, vše vyřídíte pouze s dokladem totožnosti. Navíc s námi se dozvíte během pár minut, zda máte na půjčku nárok a pokud ano, peníze budete mít na účtu ještě dnes. Vše bez zbytečných průtahů. Nedělí vás tak ani den od vyplnění online žádosti a peněz na vašem účtu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka na OP

Najít dnes nejvýhodnější půjčku není jednoduché, nabídek je bezesporu více než dost, a tak je těžké se v nich orientovat. Na druhou stranu i díky tomuto konkurenčnímu boji můžete čerpat výhod skutečně levných nebankovních půjček, které můžete mít na účtu ještě ten stejný den, kdy vyplníte online žádost.  Celkově vám žádost o půjčku zabere maximálně 5 minut, můžete však díky ní mít ihned na účtu až 100 000 Kč.

 

Svých klientů si skutečně vážíme, i to je důvod, proč se snažíme maximálně vyhovět vašim požadavkům. Připravujeme nabídky, které si můžete značně individuálně upravit. Využít můžete například doby splácení až 84 měsíců, což je velmi dlouhá doba, takže měsíčně zaplatíte naprosté minimum. Myslíme také na to, že z nějakého důvodu zrovna nebudete moci splácet. Víme, že se to může stát každému, jsme proto připraveni vám oddálit splátky až o 4 měsíce.

 

Naše půjčka na OP tak představuje jedinečnou možnost, jak si výhodně půjčit peníze na cokoli. Ctíme diskrétnost každé půjčky a klienta, takže je jen vaše věc, na co získané peníze využijete. Zakládáme si na vzájemné důvěře a bereme vás jako obchodního partnera, jako klienta, nikoli jako dlužníka. Právě vzájemná důvěra zabezpečuje mimo jiné i to, že se nemusíte bát skrytých poplatků a dalších nástrah, které některé nebankovní společnosti využívají.

 

Víme, jak důležitá je rychlost a flexibilita, proto žádosti schvalujeme nejrychleji, jak jen je to možné, stejně tak rychle odesíláme peněžní částky na váš účet. V případě výhodné půjčky na občanský průkaz nemusíte vůbec nic dokládat. Nepotřebujeme znát výši vašeho příjmu, výpisy z bankovního účtu či dokonce výpis z registru dlužníků, jako třeba některé banky. Důvěřujeme vám a věříme ve vaši zodpovědnost.

 

Většina našich klientů využívá půjčky na OP opakovaně, často jako půjčku před výplatou, protože je opravdu jednoduché a rychlé ji získat. Jestliže nevycházíte každý měsíc jen o pár tisíc, můžete tak využít tento typ půjčky i vy. Není to však jediná možnost, peníze můžete využít prakticky na cokoli, na koupi nového auta, výbavu domácnosti, rekonstrukci nebo třeba luxusní dovolenou. Je tak skutečně jen na vás, na co budete peníze čerpat.

 

Nebankovní půjčky na OP jsou také výhodné hlavně proto, že se u nich obejdete bez ručitele, a to dokonce také v případě, kdy si půjčujete opravdu vysokou částku, například až 100 000 Kč. Ručení je pro ručitele velmi riskantní, a navíc pro klienty často velmi ztrapňující, pokud někoho musí žádat o tuto službu. Navíc se v takovém případě nelze ani bavit o důvěře a diskrétnosti, a právě na těchto dvou vlastnostech si velmi zakládáme.

 

Ukazuje se tak, že nebankovní půjčka je snadno dostupná také pro méně majetné klienty. Kteří často nejsou pro banky příliš bonitní, takže jsou navíc nebankovní půjčky jediným řešením, jak tito občané dosáhnou na úvěry. To může být i riziko, protože ne každý poskytovatel nebankovních půjček má čisté úmysly. To je důvod, proč byste měli být velmi obezřetní a dobře si vybrat, jakých služeb využijete. Ještě, než si půjčíte, prověřte si tak společnost podle referencí a hodnocení samotných klientů, protože to velmi vypovídá o průběhu půjčky. Skutečně si věřitele prověřit je důležitější, než si možná v tuto chvíli myslíte.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.