Půjčka na OP

Půjčka na občanský průkaz je jednoduchá a kromě OP pro ni nepotřebujete žádný další doklad totožnosti. Půjčku na OP snadno podepíšete SMSkou. Vše od podání žádosti, po její posouzení i podpis smlouvy vyřešíte pouze s mobilem.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka na OP

Půjčka na OP je jednoduchá

A právě v jednoduchosti spočívá příčina jejího úspěchu. Žádné složité prokazování totožnosti ani shánění ručitele kvůli půjčce, která vám má zajistit váš životní standard, na který jste zvyklý. Jednoduše zažádáte o půjčku vyplněním online formuláře, a pokud vám peníze budou přiklepnuty, zašlete e-mailem váš naskenovaný či vyfocený občanský průkaz. Na základě něho pak bude řízen celý proces včetně prověřování vaší přítomnosti v registrech dlužníků apod. Výhodou je, že pro půjčku na OP nepotřebujete potvrzení zaměstnavatele o výši vašeho příjmu. Půjčit si mohou dokonce i ti, kteří zaměstnání nemají, například senioři, studenti, maminky na mateřské anebo invalidní důchodci. Důležité je mít alespoň minimální pravidelný příjem, z něhož bude možné hradit splátky úvěru. Ty je možné nastavit individuálně tak, aby je mohl splácet naprosto každý. Záleží jen na vás kolik a na jak dlouho si půjčíte.

Na co lze použít půjčku na OP?

To je jen na vás. Koupíte za ni dětem potřeby do školy anebo jim zaplatíte lyžařský kurz? Nebo si konečně pořídíte exotickou letní dovolenou? Nové auto by také nebylo k zahození. Na to všechno si můžete půjčit v rámci nebankovní půjčky online, u které nebude nikoho zajímat, na co si půjčujete. Nepotřebujete ani ručit nemovitostí anebo shánět ručitele, ani není nutné zažívat trapné chvíle na personálním oddělení při podávání žádosti o potvrzení výše příjmu. Nikdo se zkrátka nedozví, že jste si půjčili. Diskrétnost je tedy u této půjčky tím hlavním. A to je jeden z důvodů, proč je půjčka na OP tak oblíbená.

Půjčte si, kolik potřebujete

Půjčka na OP je velmi flexibilní. Díky tomu si můžete půjčit i jen tisíce korun a využít ji podobně jako nebankovní půjčku do výplaty, která vás podrží na konci měsíce, kdy už se vám nedostávají finanční prostředky na běžné výdaje. Anebo v rámci této půjčky můžete požádat o desítky tisíc korun a využít ji na pokrytí nenadálých výdajů, na které nestačí vaše úspory. Je jen na vás, kolik si půjčíte, ale také jakou výši splátek a jak dlouho budete platit. Vše lze nastavit individuálně. Půjčka na OP patří k těm nejvýhodnějším půjčkám, které můžete získat, aniž by vám kdokoliv diktoval podmínky, které by vám nevyhovovaly.

Opravdu stačí jen OP?

Z hlediska dokládání vaší totožnosti nic dalšího není potřeba. Zbytek prověřovacího procesu je podobný jako v případě bankovních půjček, jen o něco rychlejší. Prověřit se vaše žádost v registru samozřejmě musí, ale záznam nemusí být překážkou. V případě žádosti o půjčku v bance dostanete samozřejmě v případě, že máte negativní záznam v registru, okamžitě stopku. Nebankovní poskytovatelé posuzují každý případ individuálně a zajímají se o to, proč se klient do registru dostal. Díky tomu je nebankovní půjčka snadno dostupná i pro méně majetné klienty anebo pro ty, kteří se dostali do registru a stejně potřebují půjčit. Při výběru kvalitní nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, buďte obezřetní a důkladně si prostudujte reference předchozích klientů. Právě ty nejvíce vypovídají o tom, jak bude celý proces probíhat i ve vašem případě a jaké šance budete mít na získání peněz.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.