Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané vám pomůže překlenout období, než si najdete novou práci. Stejně tak může být startovním kapitálem, který pro novou práci potřebujete, často například v případě, že musíte nejprve nakoupit nářadí a podobně. Vyplňte online žádost a můžete mít dostatečnou rezervu i na několik měsíců bez práce, půjčíme vám až 100 000 Kč.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

V životě se stávají různé věci, jednou z nich je i to, že přijdete o zaměstnání. Přitom to není tak nepravděpodobná možnost, jak se může zdát. Podle statistik během svého života alespoň jednou změní zaměstnání až 80 % pracujících. Navíc pro nezaměstnané je často půjčka jediným řešením, jak zaplatit své účty a neskončit „pod mostem“, jak se lidově říká. Ano, zaplatit za nájem a energie je životně důležité, avšak mnohdy nesnadné.

 

Naše nejlevnější půjčka pro nezaměstnané a zadlužené skutečně pomáhá. Opakovaně ji využívá značná část našich klientů. Pravděpodobně také proto, že si jich skutečně vážíme a vždy se snažíme ke každému jedinci přistupovat maximálně individuálně, s ohledem na jeho potřeby. Víme totiž, jak moc je ve finančním sektoru důležitá důvěra, ale i diskrétnost. Věřte, že pro nás nejste dlužník v nevýhodné situaci, ale klient, kterému se skutečně snažíme pomoci.

 

Nečekejte zbytečně, než se z vás stanou dlužníci a svou situaci, pokud o práci přijdete, řešte raději ihned. Půjčka pro nezaměstnané je výhodným řešením. Peníze můžete mít na svém účtu ještě ten samý den, kdy o půjčku požádáte. Navíc se nemusíte bát ani skrytých poplatků a dalších nástrah, které se v minulosti u nebankovních poskytovatelů půjček tak často objevovaly. Ta doba je dávno minulostí a dnes zákony nic takového neumožňují.

 

Naopak se snažíme být maximálně klientsky přívětiví. Poskytneme vám až 100 000 Kč na 84 měsíců, ale délka splatnosti může být samozřejmě kratší, to záleží jen na vás, jaké máte možnosti. V případě, že se vaše finanční situace zlepší, můžete splatit více, klidně i celou částku, a to bez jakéhokoli postihu. Nebo naopak, chápeme i možnost, že se někdo ocitne v naprosté finanční tísni, pak si může jednoduše odložit splátky až o 4 měsíce.

 

Půjčky pro nezaměstnané a zadlužené stále častěji stoupají na žebříčku oblíbenosti, protože jsou pro klienty skutečně přínosné. Stále jsou ale dominantou nebankovních poskytovatelů půjček, protože pro klasické banky nebude nezaměstnaný člověk nikdy dostatečně bonitní. Naštěstí dnes už neplatí, že banky nabízejí lepší podmínky, to je velký omyl. Právě nebankovní společnosti se v rámci konkurenčního boje předbíhají v tom, kdo nabídce skutečně nejlevnější půjčku pro nezaměstnané a zadlužené.

 

Půjčky i pro zadlužené

 

Jistě oceníte, že nebankovní instituce pro poskytnutí spotřebitelského úvěru málokdy vyžadují doložení příjmů. Stejně tak nebankovní společnosti nezajímá, zda máte zápis v registru dlužníků.

Dnes může i zadlužený nebo nezaměstnaný člověk získat pohodlně a hlavně bez rizika nebankovní půjčku ve výši až 100 000 Kč, přitom nemusí vůbec nic dokládat, stačí doklad totožnosti. Situace na trhu úvěrů tak stále spěje k lepší situaci, kdy na půjčky dosáhnou i ti klienti, pro které jsou mnohdy životně důležité. Díky půjčkám tak nemusí být ztráta zaměstnání tak katastrofální, jako v opačném případě, nemusí mít téměř žádný dopad na chod rodiny. A my tak skutečně vidíme, jaký smysl má pomáhat klientům.

 

 

Pokud je tohle i váš případ, vyplňte jednoduše půjčku a můžete mít peníze na účtu už dnes. Bez zbytečných průtahů a dokládání dokumentů, které ve výsledku stejně nic nedokazují. Využijte nejlevnější půjčku pro nezaměstnané za výhodných podmínek a přestaňte řešit, jak seženete peníze na zaplacení nutných účtů, raději se naopak soustřeďte na hledání nového zaměstnání. S námi budete mít finanční rezervu i na několik měsíců.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.