Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

Ocitli jste se ze dne na den bez práce a teď přemýšlíte, kde vezmete peníze? Půjčka pro nezaměstnané je řešením právě na období, kdy jste bez příjmu a čas, který najednou máte, potřebujete na hledání nové práce. Využít ji můžete také na nákup potřebného vybavení pro vaše podnikání, pokud se rozhodnete, že si místo nové práce zařídíte živnost.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

Hrozí vám ztráta zaměstnání?

Přijít o zaměstnání je snazší než si myslíte. Společnost, ve které pracujete, může ukončit svoje podnikání, zavřít pobočku anebo jen snižovat stavy. Podle statistik během svého života alespoň jednou změní zaměstnání až 80 % pracujících. Jakmile se jednou dostanete na listinu zaměstnanců k propuštění, je čas jednat. Především si rozmyslete, zda budete opět hledat další práci anebo se raději vrhnete na rozjezd vlastního podnikání. Na obojí můžete využít velice oblíbenou půjčku pro nezaměstnané, o kterou můžete zažádat přes internet. Stačí vyplnit online formulář a celý proces získání úvěru se rychle rozjede.

Zajistěte se na období nezaměstnanosti

Bohužel i v době, kdy nemáte práci, je potřeba zaplatit nájem, energie a nechat si stranou něco také na jídlo a další základní životní potřeby. V případě, že máte nárok na podporu v nezaměstnanosti, nemusíte si dělat starosti. Ty nejnutnější výdaje pokryjete. Bohužel ale pouze po omezenou dobu. Jestliže si ani po jejím uplynutí práci nenajdete anebo na podporu už od začátku nárok nemáte, je jediným řešením jak předejít tomu, abyste přišli o bydlení, půjčka. Pro tu se lze vypravit do banky anebo využít nabídku některé z nebankovních společností. Jestliže jste se v období zaměstnanosti díky vidině pravidelného příjmu zadlužili, nezbývá vám nic jiného, než zažádat o nebankovní půjčku pro zadlužené a nezaměstnané. V bance se k vám totiž automaticky obrátí zády.

Nejlevnější půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

Jestliže najdete nabídku opravdu výhodné online půjčky, nebojte se využít ji opakovaně. Půjčka s nízkým úrokem může být také šikovným prostředkem, jak si snížit splátky prostřednictvím konsolidace stávajících půjček. Díky té všechny svoje závazky sloučíte do jednoho a máte jasnou představu o tom, kolik a kam budete platit. Zároveň si výši splátek a dobu splácení můžete přizpůsobit vaší aktuální finanční situaci anebo dokonce požádat o splátkové prázdniny. V případě využití nebankovní půjčky jsou Vaše možnosti mnohem flexibilnější než u půjčky bankovní. V některých případech můžete dokonce při splnění všech podmínek dostat první půjčku zdarma.

Proč využít půjčku pro zadlužené a nezaměstnané?

Nejlevnější půjčka pro nezaměstnané a zadlužené skutečně pomáhá. Jde totiž o produkt, který je zaměřen na osoby bez příjmu anebo jen s minimálním příjmem, u kterých je však potenciál pravidelného vyššího příjmu v budoucnu, kdy bez problémů svoje závazky splatí. Půjčka pro nezaměstnané tak pomáhá překlenout složité životní období a nabízí individuální přístup, který je v případě náročné finanční situace prakticky nutností. Po podání žádosti, která probíhá online, můžete mít peníze na účtu ještě týž den. Nečekají vás žádné skryté poplatky ani další nástrahy, které by vám zkomplikovaly život. Jakmile se vaše finanční situace zlepší a vy například získáte novou práci anebo rozjedete úspěšné podnikání, můžete splatit celou půjčku najednou, aniž byste za tuto iniciativu byli nějak postiženi. Výše půjčky je také zcela individuální. Záleží jen na Vás, kolik si chcete půjčit a kolik zvládnete z budoucího příjmu splatit. Půjčit si tak můžete i několik tisícikorun a využít tak půjčku pro nezaměstnané jako mikropůjčku před výplatou anebo si vzít spotřebitelský úvěr ve výši několika desítek tisíc korun a pokrýt z něho nenadálé výdaje Vaší domácnosti. Díky nejlevnější půjčce pro nezaměstnané můžete získat finanční rezervu na několik měsíců.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.