Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané vám pomůže překlenout období, než si najdete novou práci. Stejně tak může být startovním kapitálem, který pro novou práci potřebujete, často například v případě, že musíte nejprve nakoupit nářadí a podobně. Vyplňte online žádost a můžete mít dostatečnou rezervu i na několik měsíců bez práce, půjčíme vám až 100 000 Kč.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Oblíbená půjčka pro zadlužené a nezaměstnané

V životě se stávají různé věci, jednou z nich je i to, že přijdete o zaměstnání. Přitom to není tak nepravděpodobná možnost, jak se může zdát. Podle statistik během svého života alespoň jednou změní zaměstnání až 80 % pracujících. Navíc pro nezaměstnané je často půjčka jediným řešením, jak zaplatit své účty a neskončit „pod mostem“, jak se lidově říká. Ano, zaplatit za nájem a energie je životně důležité, avšak mnohdy nesnadné.

 

Naše nejlevnější půjčka pro nezaměstnané a zadlužené skutečně pomáhá. Opakovaně ji využívá značná část našich klientů. Pravděpodobně také proto, že si jich skutečně vážíme a vždy se snažíme ke každému jedinci přistupovat maximálně individuálně, s ohledem na jeho potřeby. Víme totiž, jak moc je ve finančním sektoru důležitá důvěra, ale i diskrétnost. Věřte, že pro nás nejste dlužník v nevýhodné situaci, ale klient, kterému se skutečně snažíme pomoci.

 

Nečekejte zbytečně, než se z vás stanou dlužníci a svou situaci, pokud o práci přijdete, řešte raději ihned. Půjčka pro nezaměstnané je výhodným řešením. Peníze můžete mít na svém účtu ještě ten samý den, kdy o půjčku požádáte. Navíc se nemusíte bát ani skrytých poplatků a dalších nástrah, které se v minulosti u nebankovních poskytovatelů půjček tak často objevovaly. Ta doba je dávno minulostí a dnes zákony nic takového neumožňují.

 

Naopak se snažíme být maximálně klientsky přívětiví. Poskytneme vám až 100 000 Kč na 84 měsíců, ale délka splatnosti může být samozřejmě kratší, to záleží jen na vás, jaké máte možnosti. V případě, že se vaše finanční situace zlepší, můžete splatit více, klidně i celou částku, a to bez jakéhokoli postihu. Nebo naopak, chápeme i možnost, že se někdo ocitne v naprosté finanční tísni, pak si může jednoduše odložit splátky až o 4 měsíce.

 

Půjčky pro nezaměstnané a zadlužené stále častěji stoupají na žebříčku oblíbenosti, protože jsou pro klienty skutečně přínosné. Stále jsou ale dominantou nebankovních poskytovatelů půjček, protože pro klasické banky nebude nezaměstnaný člověk nikdy dostatečně bonitní. Naštěstí dnes už neplatí, že banky nabízejí lepší podmínky, to je velký omyl. Právě nebankovní společnosti se v rámci konkurenčního boje předbíhají v tom, kdo nabídce skutečně nejlevnější půjčku pro nezaměstnané a zadlužené.

 

Půjčky i pro zadlužené

 

Jistě oceníte, že nebankovní instituce pro poskytnutí spotřebitelského úvěru málokdy vyžadují doložení příjmů. Stejně tak nebankovní společnosti nezajímá, zda máte zápis v registru dlužníků.

Dnes může i zadlužený nebo nezaměstnaný člověk získat pohodlně a hlavně bez rizika nebankovní půjčku ve výši až 100 000 Kč, přitom nemusí vůbec nic dokládat, stačí doklad totožnosti. Situace na trhu úvěrů tak stále spěje k lepší situaci, kdy na půjčky dosáhnou i ti klienti, pro které jsou mnohdy životně důležité. Díky půjčkám tak nemusí být ztráta zaměstnání tak katastrofální, jako v opačném případě, nemusí mít téměř žádný dopad na chod rodiny. A my tak skutečně vidíme, jaký smysl má pomáhat klientům.

 

 

Pokud je tohle i váš případ, vyplňte jednoduše půjčku a můžete mít peníze na účtu už dnes. Bez zbytečných průtahů a dokládání dokumentů, které ve výsledku stejně nic nedokazují. Využijte nejlevnější půjčku pro nezaměstnané za výhodných podmínek a přestaňte řešit, jak seženete peníze na zaplacení nutných účtů, raději se naopak soustřeďte na hledání nového zaměstnání. S námi budete mít finanční rezervu i na několik měsíců.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.