Nebankovní půjčky online

Přijít o práci může dnes každý, není to žádná výjimka, ani ojedinělá situace. V takovém případě potřebujete velkou finanční rezervu, abyste přečkali období bez finančního příjmu, než si najdete novou práci. Pokud takovou rezervu nemáte, pak vám pomůže nebankovní půjčka pro nezaměstnané, díky které toto těžké období hravě překonáte a splatíte ji bezpečně z první či dalších výplat. Stejně tak může dokonale nebankovní půjčka online sloužit například lidem v důchodovém věku.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Nebankovní půjčky online

Nabízíme nebankovní půjčky online ihned na účet. Jedná se o skvělou příležitost pro všechny, kteří potřebují finanční rezervu, ať už nezaměstnané nebo důchodce, ale poskytujeme i půjčky studentům. Každou žádost posuzujeme individuálně, u nás máte téměř jistotu schválení půjčky. V minulosti jsme pomohli mnoha nezaměstnaným, kteří se díky naší finanční pomoci opět postavili na nohy a začali znovu pracovat.

 

Krátkodobé nebankovní půjčky dokonce i pro nezaměstnané, studenty i důchodce

 

Nebankovní půjčky online pro každého, je to jednoduché – stačí vyplnit online formulář přes internet a můžete mít peníze během pár minut na účtu. Vše posuzujeme a zařizujeme ihned, takže s námi nemusíte zdlouhavě čekat jako v případě banky, kde schválení a vyplacení úvěru trvá běžně i několik dní. Dejte přednost naší profesionalitě a uvidíte, že i nebankovní půjčky mohou být výhodné.

 

Naše nejlevnější půjčka pro nezaměstnané vám přináší několik benefitů, které budete u konkurence jen těžko hledat. Například si můžete oddálit měsíční splátky nebo je snížit, pokud zrovna nebudete finančně vycházet. S naším individuálním přístupem se budeme vždy snažit vám vyhovět v každé situaci. Navíc naše první půjčka je zdarma a žádná další neskrývá skryté poplatky, zkrátka se snažíme být maximálně možně transparentní. Využijte naší nebankovní půjčky a mějte peníze ještě dnes.

Zpříjemněte si dny před výplatou. Jestliže nevycházíte s penězi do výplaty, vyzkoušejte naše půjčky bez registru do 5 minut.

 

Rychlé schválení online – ihned přes internet

 

Nebankovní půjčky online jsou nejrozšířenější mezi lidmi, kteří nemají velkou šanci, aby dostali půjčku u bank, ať už z důvodu toho, že nemohou doložit potřebné dokumenty nebo například v případě, kdy zkrátka pro banku nejsou dostatečně bonitní – typicky jsou to všichni, kteří z nějakého důvodu přišli o práci, ale také například studenti nebo důchodci. Přitom nebankovní půjčky mohou čerpat všichni, existují půjčky pro důchodce i speciální půjčky pro studenty.

 

Není to však pravidlem, že by rychlé nebankovní půjčky využívali především lidé, kteří z nějakého důvodu nedosáhnou na klasickou půjčku u banky. Naopak, mnoho klientů využívá nebankovní půjčky zejména díky své rychlosti, kdy máte peníze prakticky ihned na účtu, což se za některých situací zajisté vyplatí. Schválení během několika minut a odeslání celé částky ihned na účet, to zdaleka nenabízí každý poskytovatel nebankovní půjčky.

 

Schválení půjčky probíhá online, jednoduše vyplníte online formulář, který ihned posoudíme, a během několika málo minut se dozvíte, zda máte na půjčku nárok – a pokud ano, peníze vám odešleme ihned na účet. To je příjemná změna, protože dříve byly například půjčky pro nezaměstnané prakticky nedostupné kvůli riziku, kterému se věřitel vystavoval. Málokdo si dokázal představit, že by klient bez práce mohl půjčku splatit, ovšem jak se ukazuje, je to naprostý standard.

 

Proto se nebankovní půjčky online staly oblíbenými také v případě exekucí, jelikož jsou dostupné i pro žadatele, kteří jsou prokazatelně v registru dlužníků, a je na ně dokonce uvalena exekuce. Dříve byla půjčka pro takové klienty nemyslitelná, dnes se ale ukazuje, že naopak pomohla mnoha rodinám vyplatit se z exekuce a vrátit se k normálnímu životu.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.