Půjčka ještě dnes

Potřebujete si nutně půjčit peníze, ale nemáte zrovna kde? Víme, že některé výdaje zkrátka nepočkají a musíte je zaplatit ihned, abyste se vyhnuli nepříjemnostem plynoucím z pozdního uhrazení složenek a podobně. Jsme připraveni vám půjčit peníze 24 hodin denně, nenecháme vás v nesnázích. Naši půjčku můžete využít kdykoli, i o víkendech, a mít tak půjčku ještě dnes na účtu. Flexibilnost je dnes mezi poskytovateli půjček velmi důležitá a my jsme si toho vědomi, rychlá půjčka ještě dnes vám může ušetřit mnoho starostí, přitom získat ji je tak jednoduché.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka ještě dnes

Všechno, co musíte udělat, abyste získali půjčku ještě dnes na účet, je vyplnit online žádost. My ji následně posoudíme, a pokud bude vše v pořádku, do pár minut vám odešleme peníze na účet – jednodušší už to skutečně být nemůže.

 

Rychlou půjčku můžete využít na cokoli, je to jen vaše volba. Nemusíte nám dokládat účel půjčky. Věříme totiž, že podobné formality patří do minulého století. My se snažíme nabízet svým klientům skutečně flexibilní půjčky, zakládáme si na rychlosti, ale důležitá je pro nás také bezpečnost a samozřejmě spokojenost klientů, i to je důvod, proč nepožadujeme poplatky za vyřízení půjčky, jako někteří jiní poskytovatelé, zejména banky.

 

Nebojte se nebankovní půjčky, přináší řadu výhod

 

Každý, kdo se rozhodne si půjčit větší či menší objem peněz, má možnost výběru, zda si půjčí od klasických bank, nebo nebankovních poskytovatelů půjček. Zatímco dříve lidé do velké míry upřednostňovali banky, a to zejména kvůli jisté nedůvěře, která na finančním trhu panovala, dnes je situace zcela jiná. Ukazuje se totiž, že stále více klientů využívá nebankovních půjček, a má to několik důvodů nebo spíše výhod, které z takové půjčky plynou.

 

Tou hlavní výhodou je rychlost a flexibilita, kterou vám klasické banky jen těžko mohou nabídnout. Je samozřejmé, že se snaží poskytovat úvěry v co nejkratší době, ovšem kvůli velké byrokracii, poměrně velkému ověřování (a to také v případě malých částek), se může stát, že jen na schválení úvěru budete čekat až několik dní – jaký je to obrovský rozdíl, když schválení nebankovní půjčky u nás trvá průměrně 5 minut, a tak můžete mít půjčku ještě dnes na ruku, případně do několika minut na účet.

 

Svou roli hraje také bezpečnost, která je samozřejmě velmi důležitá pro klienta, který si půjčí peníze, ale také pro věřitele – tedy toho, kdo mu peníze půjčí. My si zakládáme na vzájemné důvěře a zodpovědnosti. Žádosti o rychlou půjčku posuzujeme zodpovědně a důkladně, protože se snažíme ochránit některé nezodpovědné klienty, kteří si chtějí půjčit i přesto, že reálně jejich finanční situace neumožňuje v budoucnu půjčku splatit. Samozřejmá je však i bezpečnost naší investice.

 

Půjčka ještě dnes, rychle a pohodlně na váš účet

 

Je naprosto zřejmé, že půjčit si peníze od nebankovního poskytovatele půjček s sebou nese stejné riziko, jako v případě půjčky od klasických bank – je tedy spojeno s výší úvěru, počtem i hodnotou splátek, délkou úvěru a podobně. Pro nepoctivé poskytovatele půjček není dnes na finančním trhu místo, proto nemusíte mít strach. Pokud jste ještě rychlé nebankovní půjčky nevyzkoušeli, neváhejte a objevte řadu výhod, které přináší. Budete mile překvapeni.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.