Půjčka ještě dnes

Potřebujete si nutně půjčit peníze, ale nemáte zrovna kde? Víme, že některé výdaje zkrátka nepočkají a musíte je zaplatit ihned, abyste se vyhnuli nepříjemnostem plynoucím z pozdního uhrazení složenek a podobně. Jsme připraveni vám půjčit peníze 24 hodin denně, nenecháme vás v nesnázích. Naši půjčku můžete využít kdykoli, i o víkendech, a mít tak půjčku ještě dnes na účtu. Flexibilnost je dnes mezi poskytovateli půjček velmi důležitá a my jsme si toho vědomi, rychlá půjčka ještě dnes vám může ušetřit mnoho starostí, přitom získat ji je tak jednoduché.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka ještě dnes

Všechno, co musíte udělat, abyste získali půjčku ještě dnes na účet, je vyplnit online žádost. My ji následně posoudíme, a pokud bude vše v pořádku, do pár minut vám odešleme peníze na účet – jednodušší už to skutečně být nemůže.

 

Rychlou půjčku můžete využít na cokoli, je to jen vaše volba. Nemusíte nám dokládat účel půjčky. Věříme totiž, že podobné formality patří do minulého století. My se snažíme nabízet svým klientům skutečně flexibilní půjčky, zakládáme si na rychlosti, ale důležitá je pro nás také bezpečnost a samozřejmě spokojenost klientů, i to je důvod, proč nepožadujeme poplatky za vyřízení půjčky, jako někteří jiní poskytovatelé, zejména banky.

 

Nebojte se nebankovní půjčky, přináší řadu výhod

 

Každý, kdo se rozhodne si půjčit větší či menší objem peněz, má možnost výběru, zda si půjčí od klasických bank, nebo nebankovních poskytovatelů půjček. Zatímco dříve lidé do velké míry upřednostňovali banky, a to zejména kvůli jisté nedůvěře, která na finančním trhu panovala, dnes je situace zcela jiná. Ukazuje se totiž, že stále více klientů využívá nebankovních půjček, a má to několik důvodů nebo spíše výhod, které z takové půjčky plynou.

 

Tou hlavní výhodou je rychlost a flexibilita, kterou vám klasické banky jen těžko mohou nabídnout. Je samozřejmé, že se snaží poskytovat úvěry v co nejkratší době, ovšem kvůli velké byrokracii, poměrně velkému ověřování (a to také v případě malých částek), se může stát, že jen na schválení úvěru budete čekat až několik dní – jaký je to obrovský rozdíl, když schválení nebankovní půjčky u nás trvá průměrně 5 minut, a tak můžete mít půjčku ještě dnes na ruku, případně do několika minut na účet.

 

Svou roli hraje také bezpečnost, která je samozřejmě velmi důležitá pro klienta, který si půjčí peníze, ale také pro věřitele – tedy toho, kdo mu peníze půjčí. My si zakládáme na vzájemné důvěře a zodpovědnosti. Žádosti o rychlou půjčku posuzujeme zodpovědně a důkladně, protože se snažíme ochránit některé nezodpovědné klienty, kteří si chtějí půjčit i přesto, že reálně jejich finanční situace neumožňuje v budoucnu půjčku splatit. Samozřejmá je však i bezpečnost naší investice.

 

Půjčka ještě dnes, rychle a pohodlně na váš účet

 

Je naprosto zřejmé, že půjčit si peníze od nebankovního poskytovatele půjček s sebou nese stejné riziko, jako v případě půjčky od klasických bank – je tedy spojeno s výší úvěru, počtem i hodnotou splátek, délkou úvěru a podobně. Pro nepoctivé poskytovatele půjček není dnes na finančním trhu místo, proto nemusíte mít strach. Pokud jste ještě rychlé nebankovní půjčky nevyzkoušeli, neváhejte a objevte řadu výhod, které přináší. Budete mile překvapeni.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.