Mikropůjčky před výplatou

Půjčka do výplaty, i tak bychom mohli shrnout mikro půjčky, které jsou u našich klientů snad jednou z nejoblíbenějších forem krátkodobých půjček. Je to pochopitelné, protože umožňují si půjčit opravdu malé částky, a to už od 1000 Kč. U nás navíc nemusíte dokládat žádné zbytečné dokumenty, jako je doložení příjmů a podobné zbytečnosti. V případě takto malých půjček nic takového nevyžadujeme, a navíc vám neúčtujeme poplatky za poskytnutí půjčky.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Mikropůjčky před výplatou

Mikropůjčky jsou bezpečné, podle našich statistik je dokáže splatit 98 % klientů, mnoho z nich je využívá opakovaně. Vylepšete váš rozpočet i vy, jediné, co musíte udělat, je vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze na účtu ještě dnes.

 

Miikropůjčky do výplaty jsou hitem současnosti, zažádejte si o ni ještě dnes

 

Nebankovní mikro půjčky jsou však jen jednou z oblastí, které se věnujeme. Půjčit si u nás samozřejmě můžete daleko více, a to až 100 000 Kč. Navíc za velmi výhodných podmínek, neúčtujeme si poplatky za poskytnutí půjčky, nemusíte ničím ručit, ani dokládat příjem – navíc půjčujeme i problémovým klientům.

 

Mikro půjčky se vyplatí, jsou totiž bezpečné

 

Obliba mikro půjček za posledních několik let razantně stoupla, je to dáno především tím, že je mnoho klientů využívá na konci měsíce, kdy jim nezbývají peníze před výplatou. Další podstatnou část klientely pak tvoří důchodci, kteří mikro půjčky využívají jako půjčky do důchodu, protože ani oni často nemají na zaplacení neočekávaných výdajů. Podle průzkumů má rezervy větší než 20 000 Kč jen čtvrtina populace v České republice.

 

To je také důvod, proč jsou mikro půjčky natolik rozšířené, často totiž dokáží pokrýt neočekávané výdaje v celé výši. Můžete tak poměrně jednoduše vyřešit nepříznivou finanční situaci. Představte si, že vám přijde nedoplatek za elektřinu ve výši 4 500 Kč. Za nezaplacení složenky vás čeká nemálo problémů, s malou půjčkou do 5000 Kč však zaplatíte vše ještě tentýž den.

 

Při tak malé půjčce se navíc nevystavujete téměř žádnému riziku, mikro půjčky jsou bezpečné. Jedná se o částku, kterou hravě zaplatíte z výplaty, nebo na ni zkrátka vyděláte jinde. Máte jistotu, že se kvůli 5000 Kč nedostanete do registru dlužníků a podobně. Naše statistika ukazuje, že celých 98 % klientů nemá problém se splacením mikropůjčky. Podstatná část klientů ji splatí dokonce předčasně – bez sankcí, samozřejmě. Pokud máte neočekávané výdaje, je mikro půjčka skvělým řešením.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.