Mikropůjčky před výplatou

Co je to tzv. mikropůjčka? Jak název sám napovídá, jde o půjčku na minimální finanční částku, která nezatíží rodinný rozpočet tak jako běžné půjčky a pohodlně ji splatíte z další výplaty. Mikropůjčky začínají již na několika stokorunách a nejčastěji se půjčované částky pohybují okolo 1 000 Kč. Za poskytnutí mikropůjčky nemusíte očekávat žádné skryté poplatky, ani pokuty za předčasné splacení. Vše je jednoduché a transparentní.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Mikropůjčky před výplatou

Mikropůjčky před výplatou

Mikropůjčky jsou bezpečné. Podle interních statistik je dokáže splatit až 98 % klientů. Přičemž mnozí z nich je využívají opakovaně. Vylepšete váš rozpočet i vy! Jediné, co musíte udělat, je vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Mikropůjčku před výplatou může využít úplně každý včetně důchodců, studentů či nezaměstnaných. Jde o to, abyste měli nějaký pravidelný příjem, z něhož bude možné půjčku do několika dní splatit. Pokud jej máte, nemusíte se vůbec ničeho obávat a rozhodně není důvod odkládat koupi něčeho, co nutně potřebujete a čekat, až přijdou peníze.

Mikropůjčky se vyplatí, jsou totiž bezpečné

Obliba mikropůjček za posledních několik let razantně stoupla. Je to dáno především tím, že je mnoho klientů využívá na konci měsíce, kdy jim nezbývají peníze před výplatou. Další podstatnou část klientely pak tvoří důchodci, kteří mikropůjčky využívají jako půjčky do důchodu, protože ani oni často nemají na zaplacení neočekávaných výdajů. V České republice je totiž velká skupina lidí, kteří nemají vybudovanou finanční rezervu pro nenadálé situace. A právě mikropůjčka je její plnohodnotnou náhradou.

To je také důvod, proč jsou mikropůjčky a nebankovní půjčky před výplatou natolik rozšířené, často totiž dokážou pokrýt neočekávané výdaje v celé výši. Můžete tak poměrně jednoduše vyřešit nepříznivou finanční situaci. Představte si, že vám přijde nedoplatek za elektřinu ve výši 4 500 Kč. Za nezaplacení složenky vás čeká nemálo problémů. S malou půjčkou do 5 000 Kč ji však zaplatíte vše ještě týž den a všem potížím tak elegantně předejdete.

Proč se nebát mikropůjček?

Při tak malé půjčce se nevystavujete téměř žádnému riziku. Mikropůjčky jsou bezpečné. Jedná se o částku, kterou hravě zaplatíte z výplaty nebo na ni zkrátka vyděláte jinde. Máte jistotu, že se kvůli 5 000 Kč nedostanete do registru dlužníků a podobně. Statistiky ukazují, že celých 98 % klientů nemá problém se splacením mikropůjčky. Podstatná část klientů ji splatí dokonce předčasně – což je ve většině případů samozřejmě možné bez sankcí. Pokud máte neočekávané výdaje, je mikropůjčka skvělým řešením.

Výhody mikropůjček

  • Vše lze vyřešit online a flexibilně s ohledem na vaši finanční situaci.
  • Individuální nastavení výše splátek i doby splácení.
  • Při splnění všech podmínek můžete získat první půjčku zdarma.
  • Možnost předčasného splacení bez skrytých sankcí a penále.
  • Výše půjčovaných finančních částek je tak nízká, že půjčku pohodlně splatíte z další výplaty a nezatíží tak váš rodinný rozpočet více, než by bylo nutné.
  • Podmínky pro získání mikropůjčky jsou obvykle nastaveny velmi benevolentně.
  • V rámci mikropůjčky si lze obvykle půjčit nižší finanční částky v řádech stovek až tisíců korun.
  • Drtivá většina klientů splatí mikropůjčku bez potíží včas.
  • Celý proces žádosti o půjčku i dokladování potřebných podkladů lze vyřídit online z pohodlí vašeho domova.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.