Půjčka bez doložení příjmu

Doložení příjmů je jednou ze zásadních složek posouzení bonity žadatele o bankovní či nebankovní půjčku. Může mít podobu dokumentu, který vystaví žadateli zaměstnavatel, případně může jít pouze o výpis z běžného účtu. V některých případech stačí dokonce pouze čestné prohlášení žadatele o dostatečné výši příjmů a bezdlužnosti.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka bez doložení příjmu

Při posuzování příjmů se berou v úvahu vaše příjmy, ale i výdaje

Banky si dokladem příjmů obvykle ověřují, do jaké míry bude schopen klient dostát svým závazkům a úvěr splatit. Do posouzení úvěruschopnosti žadatele o půjčku se však zahrnuje nejenom příjem, ale také výdaje. Mezi ty může patřit například nájemné, splátka leasingu na auto, kreditní karta, kontokorent, splátky spotřebitelských úvěrů apod. Právě tyto výdaje mohou váš měsíční rozpočet ořezat na téměř neúnosnou míru. Snadno se pak může stát, že s prostředky, které vám zbudou, jednoduše nevystačíte, a budete si potřebovat půjčit. Banka se k vám ale obrátí zády, protože nemáte šanci na úspěšné absolvování kolečka prokazování bonity a doložení dostatečné výše příjmů.

Půjčka bez doložení příjmu je cestou ze začarovaného kruhu

Dostat se do finančních těžkostí není důvodem k tomu, aby se na vás kdokoliv díval přes prsty. Vysoké výdaje mohou zaskočit každého, a pokud se k nim dokážete postavit čelem a krátkodobý nedostatek peněz efektivně vyřešit například chytrou nebankovní půjčkou bez doložení příjmu, velice rychle na toto nepříznivé období zapomenete a budete si moci opět užívat hojnosti a dostatku. V rámci půjčky bez doložení příjmu si můžete půjčit na cokoliv, co je pro vás momentálně důležité. Počítat můžete s diskrétností a absencí otázek, na co chcete půjčit. Zažádat můžete o úvěr ve výši od 1.000 Kč do 100.000 Kč a jeho splatnost si flexibilně nastavit v závislosti na svých možnostech na dobu od 12 až do 84 měsíců.

Jaké doklady jsou k žádosti o půjčku potřeba?

Kromě vyplnění formuláře, který je dostupný online, po vás bude požadováno pouze jednoznačné prokázání vaší totožnosti. Tedy nejlépe skenem či fotografií vašeho občanského průkazu, případně průkazu řidičského. Podmínkou pro schválení vaší žádosti je také věk nad 18 let a české občanství, případně trvalý pobyt na území České republiky. Bude-li vaše žádost schválena, můžete mít peníze na účtu v řádu několika minut, maximálně hodin. Půjčka bez doložení příjmů je maximálně flexibilním úvěrem, k němuž potřebujete minimum dokladů a žádného ručitele. Navíc si můžete sami zvolit výší své měsíční splátky a v případě, že vám nebude zbývat na splátky, jednoduše si je můžete nechat odložit až o 4 měsíce.

Kdo si nejčastěji obstarává prostředky prostřednictvím půjčky bez doložení příjmu?

Tradičními žadateli jsou zaměstnaní lidé, kteří hledají půjčku do výplaty nebo utrpěli krátkodobý výpadek příjmů a hledají další zdroj financí, který by jim pomohl splnit své závazky. Další velmi početnou skupinou jsou studenti a důchodci, tedy lidé bez stálého příjmu nebo jen s minimálními zdroji. Nezanedbatelné procento klientů tvoří matky na rodičovské dovolené či samoživitelky, kterým otcové jejich dětí neposílají pravidelně alimenty. Velmi často o tento druh úvěru žádají i nezaměstnaní nebo lidé na sociálních dávkách, zkrátka všichni, kdo potřebují peníze rychle a bez okolků.

Nepříznivé životní okolnosti můžou potkat každého. Bez peněz se najednou můžete ocitnout i vy. Co v takovém případě dělat? Vezměte si na pomoc chytrou nebankovní půjčku bez registru. Pro její získání stačí jednoduše vyplnit žádost online. Zabere vám to jen malou chvilku. Ani se tomu nechce věřit, ale přesvědčit se o tom můžete sami. Získat můžete jakoukoliv částku až do výše 100 000 Kč. Vše je bezpečné a férové a vyřízení vaší žádosti navíc nezabere víc než 15 minut. Pak už je půjčka bez doložení potvrzení příjmu vaše.

Získat finanční pomoc není žádná věda. Vyberte si půjčku bez registru nebo půjčka bez doložení příjmů. Za vyřízení a poskytnutí půjčky by nemělo být nutné platit nic navíc. Pokud nebudete s půjčkou spokojeni, můžete ji kdykoliv během prvních 14 dní od poskytnutí vrátit. A co víc, výši vašich splátek si můžete jednoduše upravit, nebo je i odložit. To vše zcela bez sankcí.

Půjčky bez registru jsou velmi vyhledávaným produktem. Mají totiž řadu předností, pro které si je klienti velmi oblíbili. Především znamenají rovnoprávné podmínky pro všechny. Nikdo vás nebude nesmyslně obtěžovat se sháněním potvrzení příjmů nebo nahlížením do rejstříku dlužníků. Jedinou podmínkou je vaše schopnost splatit poskytnutý úvěr. Půjčky online jsou navíc skvělým řešením, které vám ušetří čas i zbytečné papírování.

Půjčka bez doložení příjmů není žádný výmysl. Půjčka bez registru online je řešením i pro vás

Zatímco bankovní instituce většinou zdlouhavě prověřují registr dlužníků, online nebankovní poskytovatelé půjček vám mohou poskytnout půjčku online prakticky ihned. Nemusíte se obávat doložení příjmů od zaměstnavatele ani žádných podobných informací. Půjčka bez doložení příjmů se většinou pohybuje v řádu několika tisícovek, ale samozřejmě můžete získat i daleko větší částku. To záleží na tom, jaké má každý z nebankovních poskytovatelů možnosti.

Proč jsou půjčky online bezpečné? Malá půjčka s sebou zkrátka nese malé riziko a spokojený je tak věřitel i dlužník. Klienti většinou nemají žádný problém takto malou částku, která pro ně ale zároveň představuje neocenitelnou pomoc, splatit. Věřitel tak poskytnutou částku získá zpět prakticky bez rizika. Jedná se tedy o nabídku obsahující řadu výhod pro obě strany. S vyššími částkami je to už samozřejmě komplikovanější, protože k jejich poskytnutí dojde i ze strany nebankovní instituce jen za určitých podmínek. Přesto určitě nejsou podmínky nebankovních poskytovatelů tak náročné a budou s vámi jednat ochotněji než banky.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.