První půjčka zdarma

První půjčka zdarma je zajisté zajímavým benefitem, který nabízí nejen nebankovní společnosti, ale také klasické banky. Jedná se o skvělou příležitost, jak si vyzkoušet přístup jednotlivých věřitelů, a přitom máte garantované nulové poplatky, takže nemůžete naletět. První půjčka ihned bez registru je oblíbená také u klientů, kteří využívají půjčky spíše sporadicky, ale vždy u jiné společnosti, aby nemuseli platit za poplatky – na druhou stranu tím přichází o výhody z opakované půjčky u stejné společnosti.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

První půjčka zdarma

My nabízíme první půjčku zdarma, ale spolu s ní i další nespočet výhod. Především je to klientský přístup, který k vám od začátku zaujímáme. Snažíme se každou žádost posuzovat individuálně, a stejně tak k vám následně přistupujeme – u nás totiž nejste jen číslo smlouvy, ale opravdový člověk, který má jméno a svůj příběh. Za každých okolností se vám snažíme pomoci a vyhovět vaším požadavkům.

 

Užijte si s námi první půjčku zdarma, ideální půjčka do výplaty

 

Vyzkoušejte, jaké to je, být vnímám jako klient, ne jako dlužník. Naše půjčky vám umožní celou částku předčasně a bez postihu splatit. Naopak, pokud se dostanete do finančně nepříznivé situace, jsme připraveni vám splátky snížit, případně oddálit, abyste se nedostali do ještě větších problémů. Naše půjčky se snaží vám primárně pomoci, podle toho také vypadá náš přístup a celkově výhody i vlastnosti daných nebankovních půjček.

 

Stačí vyplnit online formulář, to vám zabere ani ne 5 minut, následně vše pečlivě posoudíme a zašleme vám peníze ihned na účet – bez zbytečných průtahů, jako je registr dlužníků, doklad o příjmech, potvrzení zaměstnání nebo dokonce ručení. My nabízíme půjčky 21. století, rychlé, flexibilní a především online, kdy všechno vyřídíte pohodlně z domova – víme, že i pro vás je čas drahý, proto nejsme jako banky, které si dávají běžně na čas a posuzují žádosti i několik dní.

 

Objevte s námi kouzlo skvělých nebankovních půjček v hotovosti. Úvěr vám nemusí poskytovat jen nevýhodné banky.

 

První půjčku zdarma vám nenabídne každý

 

První půjčka zdarma může být ideálním řešením, kdy potřebujete peníze do výplaty. Stává se běžně, že nevyjdete s financemi do výplaty – zkrátka vám po zaplacení všech účtů a dalších poplatků už nezbude na důležité věci. Pak máte dvě možnosti – živořit, nebo si pohodlně půjčit od nás, rychle, výhodně a hlavně bezpečně. Všechny podmínky půjčky víte dostatečně předem, u nás si můžete být jisti, že žádné skryté poplatky nehrozí.

 

Další příležitostí, kdy se vyplatí využít první půjčku zdarma online a bez registru, je v případě, kdy potřebujete ihned větší obnos peněz, a to co nejrychleji. Takové případy se v životě stávají – například se vám pokazí auto a vy budete potřebovat akutně peníze na opravu. S první půjčkou zdarma máte jistotu, že pravděpodobně využijete té nejvýhodnější půjčky na trhu, protože nebudete muset platit žádné zbytečné poplatky.

 

Podle průzkumů nezávislé společnosti využívá nabídky první půjčky zdarma až polovina všech žadatelů o půjčku. Není se čemu divit, protože bez poplatků za půjčku můžete značně ušetřit. Běžně jsou poplatky za předčasné splacení, opoždění se při splácení, ale také za zřízení nebo pojištění, kdybyste nebyli schopni půjčku splatit. Během celého období vašich splátek mohou poplatky dosahovat i několika tisíc.

 

V případě, že využijete naší první půjčky zdarma, však nemusíte nic takového řešit. Navíc si můžete být jisti, že využíváte férovou půjčku, která je maximálně bezpečná. Právě náš individuální přístup si klienti nejvíce cení. My se totiž na rozdíl od jiných poskytovatelů online nebankovních půjček skutečně zajímáme o vaše pohodlí, podle toho vám také můžeme nabídnout půjčku na míru, která vyřeší vaši zdánlivě bezvýchodnou finanční situaci.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.