První půjčka zdarma

Přemýšlíte nad tím, jak si půjčit co nejvýhodněji? A co si půjčit úplně zadarmo? Výhodnější už to být nemůže. První půjčku zdarma je benefitem, který lze získat, pokud si u konkrétního nebankovního poskytovatele půjček berete první úvěr a splníte všechny jeho podmínky, tedy maximální půjčovanou sumu i dobu splatnosti. Taková nabídka je pak opravdu výhodná, že jí nelze odolat.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

První půjčka zdarma

První půjčka zdarma -------------------

Jestliže si chcete svět úvěrů a půjček poprvé osahat a nechcete za tuto zkušenosti platit nic navíc, je první půjčka zdarma dokonalým řešením. Formulace „zdarma“ v tomto případě znamená nejen to, že neplatíte žádné zbytečné poplatky navíc, ale také to, že pokud půjčku splatíte v termínu, budou vám také odpuštěny všechny úroky. Na první půjčku zdarma můžete narazit nejen u nebankovních společností. Nabízí ji i některé banky. První půjčku zdarma můžete mít ještě dnes. Záleží jen na Vás, zda této příležitosti využijete. Stačí vyplnit online formulář a počkat na výsledek posouzení.

Kdo může využít první půjčku zdarma

Tato forma úvěru je určena pro všechny, kdo si od konkrétní bankovní či nebankovní společnosti půjčují úplně poprvé. Obvykle je tato forma benefitu součástí reklamní kampaně a rozhodně by byla škoda ji nevyužít. První půjčka ihned je oblíbená také u klientů, kteří využívají půjčky spíše sporadicky, ale vždy u jiné společnosti, aby nemuseli platit za poplatky. Tím se ale na druhou stranu připravují o výhody plynoucí z opakované půjčky u stejné společnosti. Díky první půjčce zdarma si také můžete otestovat přístup konkrétního poskytovatele úvěrů ke svým klientům. Jestliže se vám bude snažit za všech okolností vyhovět a pomoci, vybrali jste správně.

První půjčku zdarma lze využít i jako půjčku do výplaty

Jestliže se vám v půlce měsíce již nedostává finančních prostředků, a přesto musíte zaplatit nájem a z něčeho žít, může být výhodným řešením mikropůjčka před výplatou. I tu můžete sehnat za výhodných podmínek a její první získání může být úplně zadarmo. Důležité však je, že peníze budete mít opravdu rychle. A právě rychlost je důležitým benefitem půjček na nižší finanční částky, které mají pokrýt běžné výdaje domácnosti. Takové případy se v životě stávají – například se Vám porouchá auto a budete potřebovat akutně peníze na jeho opravu. Anebo přijdete o práci a než si najdete jinou, zajistí půjčka všechny vaše závazky. S první půjčkou zdarma máte jistotu, že pravděpodobně využijete té nejvýhodnější půjčky na trhu, protože nebudete muset platit žádné zbytečné poplatky.

Moderní půjčka nového tisíciletí

Aby půjčka opravdu pomohla, je potřeba, aby byla opravdu flexibilní, dala se vyřídit z pohodlí domova a bylo možné si ji přizpůsobit na míru. Každá minuta času moderního člověka je totiž drahá. Proto neztrácejte čas v bankách, které jsou schopny posuzovat vaši žádost o půjčku i několik dní, a rovnou si podejte online žádost o výhodnou nebankovní půjčku. Podle průzkumů nezávislé společnosti využívá nabídky první půjčky zdarma až polovina všech žadatelů o půjčku. Není se čemu divit, protože bez poplatků za půjčku můžete značně ušetřit. Běžně jsou poplatky za předčasné splacení, opoždění se při splácení, ale také za zřízení nebo pojištění, kdybyste nebyli schopni půjčku splatit. Během celého období vašich splátek mohou poplatky dosahovat i několika tisíc. A právě těchto nesmyslných poplatků se zbavíte, pokud si půjčíte zdarma.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.