Půjčka Non-stop

Představte si, že nutně potřebujete půjčit peníze, ale je například víkend a klasické banky vám tedy nepůjčí. V lepším případě vám žádost posoudí během týdne, ale mnohdy i později. Co byste však řekli tomu, kdybychom vaši žádost o půjčku posoudili do 5 minut – a přitom by vůbec nehrálo roli, zda je noc nebo víkend. Není to jen představa, my totiž toto přání mnoha klientů měníme ve skutečnost a nabízíme online půjčky nonstop, kdy můžete mít do 24 hodin peníze na účtu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka Non-stop

Využijte jedinečné šance půjčit si kdykoli. Garantujeme posouzení žádosti do několika minut, v průměru nám to trvá pouhých 5 minut. Následně můžete mít ještě dnes peníze na účtu – stačí jen vyplnit online žádost o půjčku.

 

Přitom nonstop půjčky nejsou pravidlem. Banky vám většinou takový servis neposkytnou, mnohdy jim trvá i posouzení žádosti opravdu dlouho, a to nemluvíme o tom, že musíte doložit několik dokumentů, jako je potvrzení o zaměstnání, výši výdělku a v mnoha případech dokonce ručit. To je u nás však nemyslitelné, my vám zcela důvěřujeme, proto nepotřebujeme dokládat příjem a podobné zbytečnosti. Poskytujeme totiž moderní online půjčky 21. století.

 

Půjčky online a ihned na účet, to jsou půjčky nonstop

 

Online půjčky nonstop nejsou na trhu krátce, několik nebankovních společností je nabízí už delší dobu, my jsme jednou z nich. I díky tomu máme mnoho spokojených klientů, kteří naše půjčky využívají opakovaně. Velkou předností podle nich je, že s nimi jednáme férově a považujeme je za klienty, nikoli za dlužníky, i proto dbáme na jejich spokojenost. Přístup ke klientům je pro nás obzvláště důležitý.

 

V případě nonstop půjček nehraje roli jejich hodnota, tedy částka, kterou si půjčujete. Tuto službu poskytujeme plošně pro jakékoli žádosti, vyřídíme pro vás nonstop půjčku 1000 Kč, ale i 100 000 Kč. Právě tolik si u nás můžete půjčit. Nejnižší půjčka je 1000 Kč, nejvyšší pak 100 000 Kč, ale v některých případech si můžete zažádat o individuální půjčku, například 150 000 Kč. Záleží přitom na vaší bonitě a posouzení rizik.

 

Snažíme se půjčky (v jakékoli výši) poskytovat zodpovědně, to znamená, že každou žádost individuálně posoudíme. U nás však máte velkou šanci na poskytnutí výhodného nebankovního úvěru, průměrně schválíme až 80 % žádostí, což je skutečně hodně ve srovnání například s bankami. Půjčujeme i lidem se záznamem v registru dlužníků, ale i například důchodcům, věříme totiž v zodpovědnost každého jedince, že reálně dokáže posoudit, zda půjčku zvládne splatit. Na rozdíl od bank totiž víme, že se každý klient dokáže rozhodnout, zda je pro něj půjčka důležitá. A půjčit si můžete skutečně na cokoli, nemusíte nám dokládat účel půjčky. Užijte si výhody naší online půjčky na cokoli.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.