Půjčka Non-stop

Představte si, že nutně potřebujete půjčit peníze, ale je například víkend a klasické banky vám tedy nepůjčí. V lepším případě vám žádost posoudí během týdne, ale mnohdy i později. Co byste však řekli na půjčku, kterou můžete získat o víkendu, ale i ve svátek a požádat o ni můžete 24 hodin denně, ve dne i v noci? Tato představa se vám může snadno splnit. Online půjčka non-stop je řešením pro všechny, kdo potřebují peníze nezávisle na okolnostech.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka Non-stop

Půjčte si peníze kdykoliv. Stačí vyplnit online formulář, a když splníte všechny podmínky, můžete mít peníze na účtu ještě týž den. Vyplnění žádosti vám zabere jen pár minut a poradí si s ním i lidé, kteří s počítačem nepracují na denní bázi. Nemusíte se tedy ničeho obávat. Vyřízení půjčky je kompletně online. To znamená, že kromě odeslání formuláře se žádostí, vyřešíte přes internet také podpis smlouvy a zaslání vašich osobních údajů, v ideálním případě skenu či fotografie vašeho občanského průkazu. Potvrzení o zaměstnání není na rozdíl od bankovní půjčky v tomto případě vůbec potřeba. Plně postačí, pokud vaši bonitu prokážete například výpisem z účtu. Pokud si ale půjčujete nízkou částku v řádech jednotek tisíc korun, prokazování bonity obvykle není vyžadováno.Mikropůjčky před výplatou totiž zvládne většina lidí hravě splatit z další výplaty či důchodu. V případě půjčky non-stop nemusíte shánět ani věřitele anebo ručit majetkem Vše je o vzájemné důvěře a přizpůsobení půjčky na míru. Půjčka non-stop je moderním finančním nástrojem nového tisíciletí.

Kolik si lze půjčit?

V rámci online non-stop půjček si můžete půjčit jednorázově částku v řádek desítek tisíc korun, oblíbená je například půjčka do 20 000 Kč, ale také si půjčovat opakovaně menší částky. Výhodou je, že půjčka je k dispozici kdykoliv. Nemusíte si tedy sjednávat půjčku s vidinou, že peníze budete asi potřebovat, ale pak je stejně nepoužijete. Jednoduše si půjčíte, až tehdy, když je ze situace jasné, že teď je ta správná doba.

Kdo si nejčastěji půjčuje non-stop?

Nonstop půjčku mohou využít jak studenti, tak důchodci, ale i podnikatelé či maminky na mateřské. Ty si nejčastěji půjčují peníze v řádech tisícikorun, které poté splatí z další mateřské či rodičovské. Půjčit si ale můžete i 100 000 korun anebo jakoukoliv libovolnou částku v závislosti na vaší bonitě.

Výhody nebankovních non-stop půjček

Velkou předností nebankovní non-stop půjčky je především férové jednání a otevřený a věcný přístup. Nemusíte se obávat zeptat na cokoliv, čemu nerozumíte a stejně tak nemusíte mít strach ani ze skrytých kliček a peripetií, které by mohly doprovázet předčasné splacení půjčky, rozložení splátek do delšího časového období anebo odložení splácení v případě, že se dostanete do finančních potíží. Každá žádost je posouzena individuálně a opravdu velmi záleží na vaší aktuální finanční situaci a také na tom, jak se jí snažíte řešit. Jestliže například přijdete o práci a nemáte tedy z čeho půjčku splácet, je tím nejhorším, co můžete dělat, tvářit se, že se nic neděje. Tak si domů snadno pozvete i exekutora. Jestliže však svoji situaci aktivně řešíte a podáte žádost o rozložení splátek anebo konsolidujete své stávající půjčkypod jedinou, která je výhodnější, snadno se dostanete i z velmi prekérní situace. Nebankovní poskytovatelé půjček svým klientům rozumí a snaží se jim vyjít vstříc, musí ale vidět snahu o aktivní řešení.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.