Půjčka 20 000 Kč

Půjčte si od 1000 Kč až do 100 000 Kč, naše výhodné nebankovní půjčky jsou tady pro vás. Navíc pokud si půjčujete poprvé, máte u nás první půjčku zdarma. Stačí vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze ještě dnes na účtu, případně vám vyplatíme půjčku na ruku.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka 20 000 Kč

Potřebujete si půjčit na cokoli? Pak neváhejte a využijte jedinečné příležitosti. S námi si můžete půjčit výhodnou půjčku 20 000 Kč, nemusíte přitom dokládat žádné dokumenty jako třeba u banky. Naše půjčka bez registru je dostupná všem. Potřebujete si půjčit na dovolenou? Na opravu auta nebo na rekonstrukci? Jednoduše si půjčte, nemusíte nám dokládat účel půjčky, nemusíte ani ručit – půjčka bez ručitele je v dnešní době totiž naprostou samozřejmostí.

 

Výhodné a férové půjčky bez starostí, taková je naše filosofie. Naše půjčky jsou bez nesmyslných poplatků, s námi se nemusíte bát, že budete platit poplatky za poskytnutí půjčky, za její vedení nebo dokonce za předčasné splacení, nic takového. Půjčky bez poplatků jsou u nás pro každého. Užijte si jedinečný individuální přístup, my vás nebereme jako dlužníka, ale jako klienta a snažíme se, abyste byli maximálně spokojeni.

 

Půjčka 20 000 Kč bez registru může být na vašem účtu ještě dnes

 

Dbáme na to, aby naše půjčky měl klient na účtu rychle, nejlépe ještě dnes. Toho dosahujeme díky jedinečné flexibilitě a rychlosti, se kterou půjčky schvalujeme – avšak ne na úkor bezpečnosti a kvality. Každou žádost posuzujeme individuálně s přihlédnutím k daným možnostem klienta. Potřebujete své peníze rychle? To není problém, vaše žádosti totiž posuzujeme kdykoli, nezáleží na tom, zda je víkend, svátek nebo noc, my se vám budeme věnovat kdykoli.

 

Náš koncept nonstop půjček je jednoduchý, půjčky do 15 minut posoudíme, a to kdykoli. Následně vám ihned odešleme peníze, takže můžete mít půjčku na účtu ještě dnes. Není však podmínkou, že půjčku vyplatíme na účet. Pokud máte raději hotovostní půjčky, případně nemáte momentálně přístup ke svému účtu, můžeme vám vyplatit peníze přímo na ruku, záleží jen na tom, co preferujete. Půjčka na účet však přináší vyšší komfort i rychlost transakce.

 

Půjčka 20 000 Kč může být vaše už dnes. Nepotřebujete k tomu žádné doklady, jak se lidově říká, poskytujeme půjčku bez papírů. Věříme v odpovědnost našich klientů, kteří musí vědět, zda jsou schopni půjčku splatit. Pokud by přece jen došlo k problémům se splácením, jsme ochotni posunout splátky, snížit je nebo se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři. Snažíme se nabízet poctivé a férové půjčky skutečně pro každého, aby si každá rodina mohla čas od času vylepšit svůj finanční rozpočet, když je to zrovna potřeba.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.