Půjčka 20 000 Kč

Půjčte si od 1000 Kč až do 100 000 Kč, naše výhodné nebankovní půjčky jsou tady pro vás. Navíc pokud si půjčujete poprvé, máte u nás první půjčku zdarma. Stačí vyplnit online formulář s žádostí o půjčku a můžete mít peníze ještě dnes na účtu, případně vám vyplatíme půjčku na ruku.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 20 000 Kč

Potřebujete si půjčit na cokoli? Pak neváhejte a využijte jedinečné příležitosti. S námi si můžete půjčit výhodnou půjčku 20 000 Kč, nemusíte přitom dokládat žádné dokumenty jako třeba u banky. Naše půjčka bez registru je dostupná všem. Potřebujete si půjčit na dovolenou? Na opravu auta nebo na rekonstrukci? Jednoduše si půjčte, nemusíte nám dokládat účel půjčky, nemusíte ani ručit – půjčka bez ručitele je v dnešní době totiž naprostou samozřejmostí.

 

Výhodné a férové půjčky bez starostí, taková je naše filosofie. Naše půjčky jsou bez nesmyslných poplatků, s námi se nemusíte bát, že budete platit poplatky za poskytnutí půjčky, za její vedení nebo dokonce za předčasné splacení, nic takového. Půjčky bez poplatků jsou u nás pro každého. Užijte si jedinečný individuální přístup, my vás nebereme jako dlužníka, ale jako klienta a snažíme se, abyste byli maximálně spokojeni.

 

Půjčka 20 000 Kč bez registru může být na vašem účtu ještě dnes

 

Dbáme na to, aby naše půjčky měl klient na účtu rychle, nejlépe ještě dnes. Toho dosahujeme díky jedinečné flexibilitě a rychlosti, se kterou půjčky schvalujeme – avšak ne na úkor bezpečnosti a kvality. Každou žádost posuzujeme individuálně s přihlédnutím k daným možnostem klienta. Potřebujete své peníze rychle? To není problém, vaše žádosti totiž posuzujeme kdykoli, nezáleží na tom, zda je víkend, svátek nebo noc, my se vám budeme věnovat kdykoli.

 

Náš koncept nonstop půjček je jednoduchý, půjčky do 15 minut posoudíme, a to kdykoli. Následně vám ihned odešleme peníze, takže můžete mít půjčku na účtu ještě dnes. Není však podmínkou, že půjčku vyplatíme na účet. Pokud máte raději hotovostní půjčky, případně nemáte momentálně přístup ke svému účtu, můžeme vám vyplatit peníze přímo na ruku, záleží jen na tom, co preferujete. Půjčka na účet však přináší vyšší komfort i rychlost transakce.

 

Půjčka 20 000 Kč může být vaše už dnes. Nepotřebujete k tomu žádné doklady, jak se lidově říká, poskytujeme půjčku bez papírů. Věříme v odpovědnost našich klientů, kteří musí vědět, zda jsou schopni půjčku splatit. Pokud by přece jen došlo k problémům se splácením, jsme ochotni posunout splátky, snížit je nebo se domluvit na individuálním splátkovém kalendáři. Snažíme se nabízet poctivé a férové půjčky skutečně pro každého, aby si každá rodina mohla čas od času vylepšit svůj finanční rozpočet, když je to zrovna potřeba.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.