Půjčka 20 000 Kč

Co byste si pořídili, kdybyste měli 20 000 Kč navíc? Konečně byste zařídili dětem pokojíček? Anebo byste raději doplnili svoji úspory a pořídili si automobil, který by byl novější a méně poruchový než ten, ve kterém jezdíte v současné době? Anebo byste si raději koupili novou energeticky úspornější lednici, díky které byste v konečném důsledku ušetřili za elektřinu? Možností je mnoho. Záleží jen na vás, co zrovna potřebujete a s čím vám půjčka 20 000 Kč pomůže.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 20 000 Kč

Půjčka 20 000 Kč již nepatří ke krátkodobým půjčkám. Většina z nás ji nezvládne splatit najednou. Přesto jde o stále velmi často využívanou půjčku, jejíž výše není tak přemrštěná, aby ji nebylo reálné splatit, ale přitom není tak nízká, aby ji bylo možno použít jen jako urgentní překlenutí období, kdy máme hluboko do kapsy. Půjčku 20 000 Kč můžete získat i v případě, že nemáte trvalé zaměstnání anebo jste v invalidním či starobním důchodu. Pokud je váš příjem dostatečný pro její postupné splacení, můžete vyplnit online formulář a zjistit, zda půjčku dostanete.

Výhody nebankovní půjčky 20 000 Kč

Pokud se pro půjčku 20 000 Kč vydáte do banky, pravděpodobně ji ani nedostanete. Většina bank totiž takto nízké částky svým klientům nepůjčuje. Jednoduše se jim nevyplatí vynaložený čas na zaměstnance. Naštěstí se můžete obrátit na nebankovní poskytovatele půjček, kteří často využívají moderní technologie a půjčku vám zařídí online. Díky tomu vám mohou poskytnout i částky v řádech tisíců a desetitisíců korun, aniž by se ptali, na co je potřebujete. Vše je navíc transparentní, férové a navíc i velmi rychlé. Posouzení vaší žádosti o úvěr zabere jen několik minut, maximálně hodin, rozhodně nemusíte čekat několik dní, jak je to běžné při podání žádosti o úvěr v bance. Nebankovní poskytovatelé půjček jsou navíc také velice flexibilní. Díky tomu si můžete sami zvolit délku splácení vašeho úvěru a výši splátek tak přizpůsobit vaší momentální finanční situaci. Problémem pak obvykle nebývá ani předčasné splacení anebo odložení splátek. Nebankovní půjčka 20 000 Kč, ale i jiných částek, se zkrátka vyplatí.

20 000 Kč si můžete půjčit online

Výhodou nebankovních půjček je zejména jejich možnost zařídit vše online, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. K tomu, abyste získali nebankovní půjčku, vám prakticky stačí pouze počítač s připojením k internetu anebo chytrý telefon. Úvěrovou smlouvu jednoduše podepíšete a vyfotíte nebo naskenujte. Veškerou komunikaci s poskytovatelem úvěru tak zařídíte prostřednictvím e-mailu či sms. Nemusíte tedy chodit do banky a vysvětlovat, na co si chcete půjčit či zdůvodňovat výši půjčované částky.

Výplata v hotovosti nebo převodem

Způsob výplaty vašich peněz si můžete určit při sjednávání vašeho úvěru. Převážná většina klientů volí výplatu převodem na bankovní účet. Je to pohodlné, snadné a rychle vidíte, kdy peníze přišly. Bohužel však všechny banky ještě nepodporují okamžité platby, takže se snadno může stát, že v případě výplaty převodem se k penězům nedostanete o víkendu či ve svátky, kdy banky nepracují. Právě v tuto dobu se vyplatí výplata peněz v hotovosti, tedy na ruku. Tu uvítáte i v případě, kdy budete mít obstavený účet anebo jiné finanční potíže. Nebankovní půjčka 20 000 Kč je totiž určena také pro z hlediska bank problémové klienty.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.