Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je skvělým řešením, jak získat rychle prostředky, které vám aktuálně chybí. Její předností je především nižší detailnost posuzování bonity klienta, díky níž na tento typ spotřebitelského úvěru dosáhne větší množství žadatelů než v případě půjčky bankovní, ale i vysoká variabilita a možnost přizpůsobení na míru každému žadateli. Chcete zjistit, kolik budete moci s naší nebankovní půjčkou získat najednou financí? Vyplňte nezávazný formulář a vydejte se s námi na cestu objevování vaší finanční rezervy.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Nebankovní půjčka

Pro koho je nebankovní půjčka vhodná?

 

Možnost půjčit si prostředky od nebankovní instituce ocení všichni, kteří potřebují půjčit nižší částky peněz na kratší dobu a nechtějí se vázat u banky. V úvahu připadá dokonce i možnost odložení splátek v případě, že nebudete schopni svým závazkům dostát. Nebankovní půjčka je šancí navíc pro všechny nezaměstnané, zadlužené, důchodce, matky samoživitelky, studenty, ale i živnostníky, kteří potřebují překlenout období do příchodu prostředků a nemohou žádat o půjčku banku.

 

Úspěšný žadatel o nebankovní půjčku by měl splnit několik důležitých podmínek, kterými jsou:

 

  • Věk alespoň 18 let.
  • České občanství nebo alespoň povolení k trvalému pobytu na území České republiky.
  • Vlastní e-mailovou schránku a přístup k internetu.
  • Mobilní telefon, na který přijde potvrzovací SMS.
  • Bankovní účet pro vyplacení prostředků. Tato podmínka není úplně nutná, protože finance lze vyplatit i v hotovosti.
  •  

 

Za jak dlouhou dostanete svoje prostředky?

Ve srovnání s půjčkou od banky je schválení žádosti a celé vyřízení nebankovní půjčky výrazně rychlejší. Rychlé nebankovní půjčky jsou schvalovány dokonce v řádech několika minut. Tato doba se prodlužuje zejména o svátcích a víkendech. Stále se však dokáže vejít do maximálně několika hodin. Posouzení žádosti o úvěr bankou se naproti tomu může protáhnout i na několik dní, což v případě, že potřebujete prostředky opravdu rychle, může být problém.

 

Co když potřebuje peníze o víkendu?

Ani to nepředstavuje pro nebankovní půjčku problém. Poskytne vám prostředky prakticky kdykoliv. V průběhu víkendu ale nastává problém s tím, že banky nepracují, proto není možné dostat peníze na účet. Jestliže ale potřebujete prostředky opravdu ihned, můžete zvolit vyplacení v hotovosti a své prostředky dostat opravdu bleskově na ruku i o svátcích a víkendech.

 

Na co si chcete půjčit?

Tuto otázku vám možná položí v bance. My vás s ní zatěžovat nebudeme. Naše nebankovní půjčka je neúčelová, to znamená, že nás nezajímá, na co prostředky chcete, prostě vám je poskytneme. Půjčit si můžete jakoukoliv částku od 1.000 Kč až do 100.000 Kč a její splácení si můžete odložit až o 4 měsíce. Obvyklá doba splatnosti se u naší nebankovní půjčky pohybuje v rozmezí 12 a 84 měsíců. Jestliže se k vám ale dostanou náhodou prostředky, kterými můžete půjčku uhradit najednou, vyjdeme vám vstříc a umožníme vám váš závazek bez sankcí jednorázově splatit. Naše nebankovní půjčka je totiž mimořádně flexibilní produkt umožňující mnoha lidem žít život podle jejich představ.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.