Půjčka pro nezaměstnané ihned

Ocitnout se najednou bez práce není v současné nejisté době ničím výjimečným. S touto situací je však zároveň spojena ztráta pravidelného příjmu, ze kterého platíte nájem, energie, jídlo i případné splátky úvěrů. To může přidělat mnoho vrásek na čele, protože Vám v krajním případě může hrozit život na ulici. V tom případě je potřeba, abyste půjčku získali opravdu co nejdříve. Řešením je půjčka pro nezaměstnané ihned.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka pro nezaměstnané ihned

Peníze na ruku anebo převodem

Pokud jste se ocitli v těžké životní situaci, je půjčka mnohdy jediným řešením, jak si život alespoň trochu ulehčit. Přinese vám finanční prostředky, které můžete použít pro uhrazení běžných životních nákladů do doby, než se Vám opět podaří zajistit si pravidelný příjem ať již z nového zaměstnání anebo vlastního podnikání. Stačí vyplnit online formulář, doložit svoji totožnost, případně výpis z bankovního účtu dokladující vaši bonitu a vybrat si, zda si necháte vyplatit peníze na ruku anebo převodem na váš bankovní účet. Výplata v hotovosti je výhodná v případě, že potřebujete peníze ve svátek nebo o víkendu a nemůžete čekat na další pracovní den, až se uskuteční převod, anebo máte svůj bankovní účet obstavený.

Půjčka pro nezaměstnané ihned

Přišli jste o práci a nemáte finanční rezervu? V současné době nejste výjimkou. Bez práce se může ocitnout každý včetně těch nejschopnějších. Být nezaměstnaný tedy rozhodně neznamená být neschopný. Pokud jste si však nestačili vytvořit dostatečný zdroj financí na dobu, kdy budete bez příjmu, je potřeba aktuální situaci co nejrychleji řešit. Půjčka pro nezaměstnané ihned je tu právě pro to, aby pokryla pravidelné výdaje po dobu, kdy nebudete mít práci. Celý proces podání žádosti, dokladování potřebných informací i získání finančních prostředků je možno vyřídit z tepla domova bez nutnosti vysvětlovat bankovnímu úředníkovi proč a za jakých okolností jste se ocitli v situaci, která není příznivá. Banky nezaměstnaným lidem v nouzi nepůjčí. Nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu mnohem flexibilnější a také se snaží vyjít svým klientům vstříc. Díky tomu si můžete individuálně zvolit výši úvěru, ale také dobu splácení a splátky přizpůsobit svým aktuálním možnostem. Férová půjčka je tím, co vás vytáhne z bryndy, pokud to nejvíce potřebujete.

Pro koho je naše půjčka pro nezaměstnané určena?

Jedná se o řešení pro všechny, kteří náhle ztratili práci, ale i pro ty, kteří jsou bez zaměstnání už delší dobu. Peníze se budou hodit i důchodcům či maminkám na mateřské dovolené. Zatímco v minulosti byly půjčky pro nezaměstnané v podstatě nedostupné, v dnešní době se na tento typ klientů zaměřuje mnoho převážně nebankovních institucí. Jedná se o levnou a férovou půjčku, kterou lze zákazníkovi jednoduše přizpůsobit na míru. Tyto půjčky mají za úkol většinou pomoci financovat nečekané výdaje. Díky transparentně nastaveným úvěrovým podmínkám můžete získat nebankovní půjčku ještě dnes, aniž byste se museli zvedat od počítače.

Charakteristika půjčky pro nezaměstnané

Vzhledem k tomu, že je tento typ úvěru navržen tak, aby pomohl snížit negativní dopad nezaměstnanosti a byl jakousi první pomocí v nepříznivé době, jsou částky, které si lidé půjčují obvykle nižší. Řádově se jedná o jednotky, maximálně desítky tisíc korun. Zatímco v dřívější době byla půjčka pro nezaměstnané spíše výjimkou, dnes už ji nabízí mnoho, převážně nebankovních, institucí. Půjčku ihned na ruku tak můžete získat bez zbytečných komplikací a opravdu rychle. Podmínky bývají férové a především jasně dané již od začátku. Díky tomu se nemusíte obávat žádného nemilého překvapení v době trvání úvěru. Ztratili jste teď aktuálně práci? Tak už víte, co máte dělat.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.