Půjčka pro nezaměstnané ihned

Pokud potřebujete půjčku ihned na ruku, obraťte se na naši společnost. S námi máte jistotu férových podmínek. Pokud jste se ocitli v těžké životní situaci, jsme tu proto, abychom vám pomohli.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka pro nezaměstnané ihned

Samozřejmě vás nechceme strašit, ale v dnešní době to není žádná výjimka. Bez práce se najednou může ocitnout každý, a to včetně velmi schopných lidí. Dokážete si představit, že najednou přijdete o svůj příjem a nevíte, z čeho zaplatit nájem nebo jídlo? Nečekané komplikace můžou potkat kohokoliv a může se tak stát, že nebudete mít žádnou finanční rezervu. Co v takovém případě dělat? Řešení s naší půjčkou ihned bylo navrženo i pro vás. Jediné, co pro získání půjčky musíte udělat, je vyplnit online formulář. Vaši žádost schválíme a posoudíme za malý okamžik. Získat potřebné peníze nikdy nebylo snadnější, že ano?

 

Pokud byste se v případě ztráty práce obrátili s žádostí o půjčku ihned na banku, patrně byste se dočkali odmítnutí. Čím to je? Pro banky je důležitý právě doklad o zaměstnání. Je to dokonce nezbytná podmínka pro to, aby vám půjčka byla poskytnuta. My však naše klienty podle toho, jestli pracují, nebo ne, neposuzujeme. Věříme, že pomoc v nouzi by měla být dostupná pro každého. Naše férově navržené půjčky vás zajisté příjemně překvapí mnoha svými výhodami. Určitě oceníte snížení, nebo dokonce odložení splátek – obojí pro vás zařídíme zcela bezplatně.

 

Pro koho je naše půjčka pro nezaměstnané určena? Jedná se o řešení pro všechny, kteří nenadále ztratili práci, ale i pro ty, kteří jsou bez zaměstnání už delší dobu. Peníze se budou hodit i důchodcům či maminkám na mateřské dovolené. Zatímco v minulosti byly půjčky pro nezaměstnané v podstatě nedostupné, v dnešní době se na tento typ klientů zaměřuje mnoho převážně nebankovních institucí. Jedná se o levnou a férovou půjčku, kterou lze zákazníkovi jednoduše přizpůsobit na míru. Tyto půjčky mají za úkol většinou pomoci financovat nečekané výdaje.

 

„Jako naši klienti zajisté oceníte, že schválení půjčky proběhne zcela zdarma, bez žádných poplatků. To vše vám zabere jen několik málo minut. Pak už bude jen na vás, na co se peníze rozhodnete využít.“

 

Proč vám banky nepůjčí? Nezaměstnaní zákazníci pro ně zkrátka představují příliš rizikovou skupinu. Proto musíte bance při žádosti o půjčku dokládat, že máte příjem. Dále si vás banka prověří v rejstříku dlužníků a bude po vás chtít mnoho dalších záležitostí. Může se tak snadno stát, že pomoc bude najednou v nedohlednu. Naopak pokud se obrátíte na nebankovního poskytovatele půjček ihned na ruku, zabere vám to jen minimum času a nikdo po vás doklad o zaměstnání chtít nebude. Dnes jsou i nezaměstnaní žadatelé oceňovanou skupinou zákazníků. Přesto, že můžou být jako klienti rizikovější, půjčka pro ně v sobě žádná rizika nemá.

 

Půjčky pro nezaměstnané byly navrženy tak, aby pomáhaly snížit dopad nezaměstnanosti. Proto obvykle nebývají nijak zvlášť vysoké. Jsou tady proto, aby vám pomohly překonat náročné životní období, než si najdete novou práci. Zatímco v dřívější době byla půjčka pro nezaměstnané spíše výjimkou, dnes už ji nabízí mnoho, převážně nebankovních, institucí. Každá z nich se snaží zákazníka nalákat na co nejvýhodnější podmínky. My vám exkluzivně garantujeme, že naše půjčka je skutečně férová a zcela bez rizika, zároveň na ni může dosáhnout prakticky kdokoliv.

 

Pokud máte zájem i vy, není nic snadnějšího, než požádat o vaši půjčku pro nezaměstnané ještě dnes. Vše je levné, zcela férové a hlavně rychlé. Pokud potřebujete půjčku ihned na ruku bez zbytečných komplikací, jsme tu právě pro vás. Půjčka online bez doložení příjmů je vyhledávaným řešením pro mnoho klientů a může pomoci také vám.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.