Nebankovní půjčky pro každého bez Solusu

Jedna z nejlépe dostupných půjček na trhu – to je bezesporu nebankovní půjčka, kterou může využít skutečně každý, a to pro jakoukoli příležitost. Nebankovní půjčky jsou všeobecně velmi oblíbené a mnoho klientů jich využívá v nepříznivé finanční situaci, kdy potřebují rychle peníze na cokoli. Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu jsou stvořeny pro všechny, kteří zrovna nemají finanční rezervu, ale přesto je čekají vysoké výdaje.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Nebankovní půjčky pro každého bez Solusu

Stává se poměrně často, že lidé nemají zrovna peníze na zaplacení důležitých účtů a potřebují finančně výpomoc. My pro vás máme nebankovní půjčky ihned na účet, nemusíte dokládat příjem ani doklady o zaměstnání či svém příjmu. S námi máte jistotu, že zbytečně nebudeme plýtvat váš čas jako banky, které žádost posuzují i několik dnů – s námi máte jistotu, že vaši žádost posoudíme během několika málo minut a ještě dnes můžete mít peníze na účtu.

 

Nebankovní půjčka: u nás ihned online bez doložení potrvzení příjmu

 

Jediné, co musíte udělat, abyste dostali nebankovní půjčku, je vyplnit online formulář s žádostí. Zabere vám to necelých pět minut a následně jsou peníze na cestě k vám – skutečně jednoduché, že ano? Pomůžeme vám dostat se z nepříznivé finanční situace jednou provždy.

 

Jaká je představa, že během pár minut můžete mít své finance opět na účtu nebo hotově? Určitě lákavá, peníze totiž potřebuje každý. U nás máte navíc jistotu, že si vás jako klienta velmi vážíme a snažíme své služby přizpůsobovat na míru. Chápeme, že se občas může stát, že nebudete mít dostatek peněz na zaplacení splátky. V takovém případě splátky jednoduše snížíme nebo dokonce odložíme, navíc v případě první půjčky neplatíte žádné zbytečné poplatky. Neponižujte se jinde, nedokládejte zbytečně dokumenty navíc, my žádné nepotřebujeme, protože vám důvěřujeme.

 

Nechte se okouzlit půjčkou bez poplatků. Naše první půjčka zdarma je bez poplatků, jen těžko byste hledali výhodnější nebankovní úvěr.

 

Nebankovní půjčky na ruku, rychle a bez registru

 

Úvěrový trh je dnes plný nebankovních půjček, jejich získání je skutečně jednoduché. Půjčit si můžete většinou až 100 000 Kč, přitom spodní hranice může být klidně jen 1000 Kč. Výhodné jsou především proto, že v tomto případě nemusíte zbytečně dokládat několik dokumentů, které běžně vyžadují klasické banky – především jsou to doklady o zaměstnání, o výši příjmu, ale setkat se můžete také s tím, že banky budou požadovat ručitele.

 

Ručitel je většinou potřeba v případě, kdy jste jako klient málo bonitní, to znamená, že pro banku představujete velké riziko – a pokud se vám nakonec rozhodne peníze půjčit, pak bude vyžadovat ručitele či ručení jiným vlastním majetkem, většinou nemovitostí, vlastním automobilem a podobně. Naopak v případě nebankovních půjček si můžete být jisti, že vás nic takového nepotká. Nebankovní poskytovatelé se na rozdíl od bank rozhodli zbytečně zdlouhavě neověřovat tyto věci, dokonce nabízejí rychlé nebankovní půjčky bez registru ihned na ruku.

 

Během několika minulých let to byly především banky, kdo si diktoval podmínky, to už však dnes neplatí, protože nebankovní sektor se snaží úspěšně velkým bankám konkurovat a nutno dodat, že sem jim to daří. Mnohdy se může zdát, že klasické banky dokonce zaspaly dobu, ptáte se, jak je to možné? Jednoduše jsou málo flexibilní, právě ze své flexibility a rychlosti těží nebankovní věřitelé, vědí totiž, že klientů musí nabídnout něco více, většinou jsou to benefity při splácení půjčky.

 

Můžete si být jisti, že dnes už dávno neplatí pravidlo, že by nebankovní půjčky byly méně výhodné než klasické úvěry u banky. Mnohdy je tomu přesně naopak a divili byste se, jak výhodná může být nebankovní půjčka – ale samozřejmě vždy záleží, od koho si peníze půjčíte. My vám nabízíme dokonce bezplatné předčasné splacení úvěru. Víme, že taková věc by dnes měla být naprostou samozřejmostí, ale bohužel není. Přitom u malých půjček, například u nebankovních půjček do výplaty se něco takového přímo nabízí, protože klient může půjčku splatit vždy ihned, když mu přijde výplata. Podobně to může být u malých půjček pro důchodce, kteří běžně potřebují například jen 1000 Kč až 3000 Kč, aby vyšli s penězi do dalšího důchodu, ale následně mohou vše zaplatit přednostně a najednou. Jestliže si potřebujete půjčit, protože vám chybí finance, vždy pečlivě zvažte, kdo vám nabídne nejlepší podmínky.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.