Nebankovní půjčky pro každého bez Solusu

Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu, kterou můžete získat i v případě, že máte negativní záznam v registru dlužníků, je řešením pro všechny, které překvapí nenadálý výdaj, na který nemají vytvořenu finanční rezervu. Jde o jednu z nejlépe dostupných půjček na trhu, kterou může využít skutečně téměř každý.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Nebankovní půjčky pro každého bez Solusu

Nebankovní půjčky pro každého bez Solusu

Neříkejte nikomu, na co si chcete půjčit. Nebankovní půjčku můžete totiž získat, aniž byste se museli zpovídat úředníkovi a vysvětlovat mu, na co peníze vlastně potřebujete. Nebankovní půjčka bez Solusu je totiž neúčelová. Není tedy pevně vázána účelem půjčky. Pro úplnost lze dodat, že jako účelová půjčka, tedy pevně svázána s předmětem úvěru, je považována například hypotéka anebo leasing či půjčka na auto.

V bance vám ukázali záda?

Stát se to může každému. Vydáte se pro půjčku do banky a zjistíte, že ji nedostanete kvůli tomu, že máte záznam v registru dlužníků, o kterém jste nevěděli. Nic víc banku nezajímá a půjčku vám zamítne. Přitom k záznamu v Solusu stačí tak málo, pozdě zaplacená záloha za elektřinu, založená upomínka na platbu telefonnímu operátorovi a neštěstí je na světě. I tato situace má ale řešení. Tím je nebankovní půjčka, kterou si můžete vzít i se záznamem v Solusu. Nebankovní poskytovatelé půjček své klienty sice tak prověřují a o vašem šrámu se dozvědí, nedělají z něho ale takovou vědu, a pokud jde pouze o důsledek drobného opomenutí, půjčku obvykle schválí. Důležité je především individuální posouzení konkrétního případu a přístup na míru.

Nebankovní půjčka Vás vytáhne z potíží

Nebankovní půjčky jsou všeobecně velmi oblíbené a mnoho klientů jich využívá v nepříznivé finanční situaci, kdy potřebují rychle peníze na cokoli. Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu jsou stvořeny pro všechny, kteří zrovna nemají finanční rezervu, ale přesto je čekají vysoké výdaje. Výhodou nebankovních půjček je minimální papírování, ale také absence nutnosti dokládat potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Bohatě stačí výpis z účtu anebo čestné prohlášení žadatele. Vše lze navíc zařídit před internet z pohodlí Vašeho domova. Stačí vyplnit online formulář a ještě týž den můžete zjistit, zda vaší žádosti bude vyhověno. Pokud vše klapne, peníze můžete mít ještě dnes na účtu.

Nebankovní půjčky na ruku, rychle a bez registru

Úvěrový trh je dnes plný nebankovních půjček, jejich získání je skutečně jednoduché. Půjčit si můžete většinou až 100 000 Kč, přitom spodní hranice může být klidně jen 1 000 Kč. Výhodné jsou především proto, že v tomto případě nemusíte zbytečně dokládat několik dokumentů, které běžně vyžadují klasické banky – především jsou to doklady o zaměstnání, o výši příjmu, ale setkat se můžete také s tím, že banky budou požadovat ručitele.

Můžete si být jisti, že dnes už dávno neplatí pravidlo, že by nebankovní půjčky byly méně výhodné než klasické úvěry u banky. Divili byste se, jak výhodná může být nebankovní půjčka. Například, pokud využijete první půjčku zdarma, lze získat finanční prostředky úplně zadarmo, bez zbytečných poplatků, a dokonce i bez úroků navíc. V některých případech můžete narazit také na bezplatné předčasné splacení úvěru anebo na možnost odložení splátek na dobu, kdy budete mít trvalý příjem. To vše jsou výhody, které nabízejí nebankovní půjčky, a Vy jich můžete využít ve svůj prospěch. Je jen na Vás, zda je vyzkoušíte na vlastní kůži.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.