Rychlá půjčka bez Solusu

O rychlé nebankovní půjčce bez registru nemusíte jen snít, u nás ji máte do 5 minut. Získat půjčku je dnes jednodušší, než jste si možná mysleli. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář, který vám zabere přibližně pět minut. Můžete tak mít rychle na účtu až 100 000 Kč.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Rychlá půjčka bez Solusu

Bonita klientů dnes ustupuje do pozadí, tedy především u nás. Dávno jsou pryč časy, kdy schválení půjčky trvalo několik dní, protože bylo potřeba ověřit všechny možné i nemožné registry. My jsme zvolili jiný přístup, nebojíme se půjčit nezaměstnaným ani důchodcům, protože věříme, že máte dostatek financí, abyste zvládli půjčku včas splatit. Neděláme rozdíly a půjčka bez registru je pro nás standardem.

 

A starosti můžete hodit za hlavu, pomůžeme vám férově a s klientským přístupem vyřešit jednou provždy vaše finanční problémy. Neptáme se, jestli vám zrovna chybí na nájem, a nebudete tak mít kde bydlet, nebo že nemáte z čeho živit rodinu. Staráme se o to, abyste měli rychlou půjčku bez Solusu na účtu ihned, jak jen bude potřeba – bez zbytečného zdržování a ověřování, které se často protáhne až na několik dnů.

 

Pokud vás zajímá, proč si půjčit zrovna od nás, podívejte se, co o nás říkají klienti, kteří si už půjčili. A není jich málo, jsou jich stovky. Přečtěte si reference a přesvědčte se o tom sami. Všech referencí si vážíme, protože jen potvrzují náš spolehlivý a férový přístup, založený na vzájemné důvěře a respektu. U nás nejste dlužník, ale klient – a to je velký rozdíl, i když se to nemusí na první pohled zdát, jenže my si vás skutečně vážíme.

 

Je půjčka bez registru vhodná i pro mě?

 

Určitě, protože půjčka bez registru je prakticky vhodná pro všechny. Většinou hlavně pro ty, kteří potřebují své peníze na účet rychle, bez dlouhého čekání na ověření, které se mnohdy značně protáhne. V případě nejasností navíc musíte dokládat příjem a další dokumenty. Půjčky bez registru nic takového nepožadují, můžete tak mít peníze rychle na účtu, ještě tentýž den, což je u bank naprosto nepředstavitelné, protože banky mají přece stále na všechno čas.

Rychlost a flexibilita je dnes standardem, proto se nebankovní poskytovatelé půjček snaží přizpůsobit požadavkům klientů, a nutno podotknout, že se jim to opravdu daří. Stále více lidí dnes raději využije nebankovních společností, protože už dávno neplatí, že nabízí horší služby, naopak, často jsou jejich úroky ještě nižší než v případě banky. A to nemluvíme o celkovém servisu pro klienta.

 

Nahlížení do registrů dlužníků už nemá smysl, protože získat negativní záznam a jako dlužník můžete být veden velmi rychle. Stačí jedno pozdě uhrazené vyúčtování u operátora a rázem jste vedeni jako dlužník, navíc o tom ani nevíte, což je ještě horší. Těžko se tak můžete bránit. Registr dlužníků ve většině případů jen zkresluje informace o žadateli o půjčku, proto se tolik rozmohly rychlé půjčky bez registru.

 

Konec konců, nahlížení do registru má ještě jedno velké úskalí. Nemusíte totiž vůbec nic dlužit, a přesto vám banka nepůjčí. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše podle údajů v registru vyčtou, kolik máte půjček a zda jste předluženi. Výše vašeho příjmu je ale nezajímá, takže hodnota takové informace je sice nulová, ale zavře vám dveře k bankovní půjčce.

 

V dnešní době je opravdu nejjednodušší možností půjčka bez registru. Oproti jiným půjčkám je její získání skutečně snadné a hlavně rychlé, nic vás zbytečně neomezuje. Zažádejte ještě dnes a získejte své půjčku do 5 minut. Před námi žádné dluhy potupně tajit nemusíte. Každého klienta si totiž bez rozdílu vážíme a přistupujeme k němu maximálně zodpovědně. Můžete se tak připojit mezi stovky klientů, kteří našich půjček bez omezení opakovaně využívají.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.