Rychlá půjčka bez Solusu

Půjčit si můžete, i když máte záznam v registru dlužníků. Schválení půjčky včetně důkladného prověření navíc může být opravdu rychlé. Nebankovní poskytovatelé půjček totiž dokážou být velice flexibilní a přizpůsobit se požadavkům klientům. Moderní doba přeje rychlým nebankovním půjčkám, zažádejte si o tu svoji i vy.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Rychlá půjčka bez Solusu

Rychlá nebankovní půjčka bez Solusu

Přestože z názvu tohoto druhu půjčky by mohlo plynout, že nedochází k prověřování zájemců, opak je pravdou. I v případě půjčky bez Solusu je každý zájemce na přítomnost v registrech dlužníků a tedy i v Solusu lustrován. Nebankovní poskytovatelé však na zájemce o půjčku pohlížejí poněkud benevolentněji a na rozdíl od banky si nechají vysvětlit, jak se dotyčný do Solusu dostal. A někdy je to opravdu snadné. Dostali jste se do Solusu? Zkuste i vy svoje štěstí, vyplňte online formulář a zažádejte o nebankovní půjčku, kterou mohou získat i lidé se záznamem v registru.

Nejste náhodou také v Solusu?

Někteří zájemci o půjčku se o své přítomnosti v registru dlužníků dozvědí, až v době, kdy si jdou pro půjčku do banky. Ta je jim samozřejmě zamítnuta. A překvapení a kolotoč nedostatku finančních prostředků narůstá. Cestou, jak z něho ven je oslovení nebankovní společnosti, která poskytne finanční prostředky i lidem se záznamem v registru. Pro to, aby se vaše jméno dostalo do Solusu stačí nezaplatit fakturu za elektřinu anebo vyúčtování za telefon. Problémem je bohužel také pozdní úhrada těchto plateb. K záznamu v Solusu vedou také minimálně tři po sobě jdoucí pozdě uhrazené nebo neuhrazené splátky předchozího dluhu.

V Solusu je možné zjistit i aktuální stav klienta

Možná se budete divit, ale proto, aby vám banka neposkytla úvěr na základě výpisu ze Solusu ani negativní záznam mít nemusíte. Úplně stačí, pokud máte aktuálně více nesplacených půjček. I přestože je řádně splácíte, u banky máte červenou a automaticky budete zasunuti do kolonky předlužení. Nikoho nezajímá, jak vysoký máte příjem. Přestože je hodnota takové informace nulová, zavře vám dveře k bankovní půjčce. Nebankovní půjčka se tak pro vás stane prakticky jediným způsobem, jak získat finanční prostředky.

K čemu je dobrá půjčka bez registru?

Rychlou půjčku bez Solusu lze využít na uhrazení svých závazků, například nájmu, platby za energie a podobně. Můžete si díky ní ale také snížit splátky svých stávajících úvěrů, pokud ji využijete pro konsolidaci půjček. Díky tomu, že je její schvalování opravdu rychlé, nemusíte zaplatit ani korunu navíc na splátkách, které jsou nevýhodné. Jednoduše zažádáte o půjčku a přesunete si k novému poskytovateli všechny svoje závazky. Samozřejmostí je nastavení splátkového kalendáře přesně podle vašich potřeb a přizpůsobení vašim finančním možnostem. Rychlou půjčku bez registru můžete použít také v případě, že vám chybí pár tisícovek a do další výplaty je ještě daleko.

Půjčka bez registru je vhodná pro každého

Nebankovní poskytovatelé se dokážou mnohem lépe než banky přizpůsobit požadavkům a možnostem svých klientů. Její schválení navíc trvá díky využití automatizovaného systému opravdu jen několik minut a vše lze navíc vyřídit online. K penězům se tak můžete dostat ještě týž den, kdy jste o půjčku zažádali. Rychlá půjčka v dnešní době již opravdu nemusí být záležitostí dnů, ale hodin a v některých případech dokonce i minut. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a uvidíte, že do banky se už pro peníze nevrátíte.

Články

Dlouhodobá Půjčka Bez Registru: Klíč k Flexibilnímu Finančnímu Řešení?

Co je dlouhodobá půjčka bez registru a proč by mohla být volbou pro ty, kdo se nacházejí ve finanční tísni?

Nebankovní půjčky jsou známy svou dostupností a rychlým zpracováním. Ale jak funguje varianta, která vám umožní dlouhodobější splácení bez ohledu na záznamy v registru dlužníků? Pojďme se podívat blíže na podstatu a vlastnosti dlouhodobých půjček bez registru.

Celý článek

Dlouhodobá půjčka bez prověřování registru: Jak funguje?

Máte na srdci otázku, co je to půjčka bez prověřování registru? Je to druh úvěru, při kterém poskytovatel ignoruje potenciálně negativní záznamy v registrech dlužníků a poskytuje vám peníze. Ale možná se ptáte, co znamená koncept dlouhodobé půjčky bez registru. Jak se liší od ostatních druhů půjček?

Celý článek

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.