Rychlá půjčka bez Solusu

O rychlé nebankovní půjčce bez registru nemusíte jen snít. Získat půjčku je dnes jednodušší, než jste si možná mysleli. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář, který vám zabere přibližně pět minut. Můžete tak mít rychle na účtu až 100 000 Kč.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Rychlá půjčka bez Solusu

Dávno jsou pryč časy, kdy schválení půjčky trvalo několik dní, protože bylo potřeba ověřit všechny možné i nemožné registry. 

 

Je půjčka bez registru vhodná i pro mě?

 

Určitě, protože půjčka bez registru je prakticky vhodná pro všechny. Většinou hlavně pro ty, kteří potřebují své peníze na účet rychle, bez dlouhého čekání na ověření, které se mnohdy značně protáhne. V případě nejasností navíc musíte dokládat papírový příjem a další dokumenty. Půjčky bez registru nic takového nepožadují, můžete tak mít peníze rychle na účtu, ještě tentýž den, což je u bank naprosto nepředstavitelné, protože banky mají přece stále na všechno čas.

Rychlost a flexibilita je dnes standardem, proto se nebankovní poskytovatelé půjček snaží přizpůsobit požadavkům klientů, a nutno podotknout, že se jim to opravdu daří. Stále více lidí dnes raději využije nebankovních společností, protože už dávno neplatí, že nabízí horší služby, naopak, často jsou jejich úroky ještě nižší než v případě banky. A to nemluvíme o celkovém servisu pro klienta.

 

Stačí jedno pozdě uhrazené vyúčtování u operátora a rázem jste vedeni jako dlužník, navíc o tom ani nevíte, což je ještě horší. Těžko se tak můžete bránit. Registr sice poskytovatel půjčky prověřit musí, ale záznam nemusí nutně znamenat překážku k poskytuní půjčky.

Konec konců, nahlížení do registru má ještě jedno velké úskalí. Nemusíte totiž vůbec nic dlužit, a přesto vám banka nepůjčí. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše podle údajů v registru vyčtou, kolik máte půjček a zda jste předluženi. Výše vašeho příjmu je ale nezajímá, takže hodnota takové informace je sice nulová, ale zavře vám dveře k bankovní půjčce.

 

V dnešní době je opravdu nejjednodušší možností půjčka bez registru. Oproti jiným půjčkám je její získání skutečně snadné a hlavně rychlé, nic vás zbytečně neomezuje. Zažádejte ještě dnes a získejte své půjčku do 5 minut

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.