Půjčka 5000 Kč

Půjčte si s námi krátkodobou půjčku za výhodných podmínek. U nás neplatíte žádné nesmyslné poplatky, poplatky za poskytnutí půjčky a podobně neznáme. S námi máte jistotu výhodných podmínek a půjčky bez poplatků – vyplňte jednoduše žádost o půjčku online a přesvědčte se o tom sami. Můžete tak mít peníze ihned na účtu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka 5000 Kč

Velká spousta lidí má pocit, že půjčka musí být obrovská, aby se vyplatila. Nemá přece cenu půjčit si třeba půjčku 5000 Kč, ale raději se uskromnit. Přitom pravda je úplně jinde, právě krátkodobé půjčky jsou jedněmi z nejvýhodnějších půjček, a to především proto, že je nesplácíte dlouze, ale naopak naráz. Samozřejmě záleží na tom, kde si takovou půjčku vezmete, je třeba hledat výhodné půjčky, protože některé půjčky mají zkrátka lepší podmínky než jiné půjčky.

 

Půjčka 5000 Kč je takovou hranicí, kdy se ještě u většiny klientů jedná skutečně o krátkodobou půjčku, většinou o půjčku do výplaty. Vyšší půjčku už si klienti obvykle rozloží alespoň do 2 splátek – čímž ovšem ztrácí na výhodnosti. Právě krátkodobé půjčky do 5000 Kč jsou díky délce splácení a relativně malé částky jedny z nejvýhodnějších. Dokonce je často využívají důchodci jako půjčku do důchodu, ale také nezaměstnaní. Jedná se o půjčku bez rizika, kterou si může dovolit opravdu každý.

 

Půjčka do důchodu i do výplaty, půjčka 5000 Kč vám pomůže

 

Půjčka 5000 Kč pro každého, tak by se dala povaha těchto půjček shrnout. Lidé je využívají jako půjčku pro nezaměstnané, ale také jako půjčku do důchodu. Nejvíce se však využívá jako krátkodobá půjčka na konci měsíce, aby lidé, kteří na konci měsíce nevyjdou s financemi, nemuseli snižovat svůj životní standard. Opakovaně tak využívají půjčku do výplaty, někteří dokonce každý měsíc. To dokazuje, jak je krátkodobá půjčka do 5000 Kč výhodná a bez rizika.

 

V případě mikro půjček, což jsou půjčky do 5000 Kč, si klienti pochvalují především dobré a výhodné podmínky půjčky. Například u nás máte jistotu, že půjčku bez problémů dokážete splatit, stejně jako 97 % našich klientů, kteří si opakovaně půjčky do výplaty půjčují. Je to dáno tím, že naše půjčky jsou osvobozeny od nesmyslných poplatků, zbytečně tak nepřeplatíte více, než si můžete dovolit. Obecně je krátkodobá půjčka i svým úrokem velmi příznivá, jen je potřeba najít opravdu férovou půjčku bez poplatků.

 

Nakolik se jedná o férovou půjčku, se dozvíte v podmínkách takové půjčky. Jako férové považujeme především pomoc a vstřícnost, pokud se klient dostane do problémů se splácením. S naším klientským přístupem dbáme na to, abychom klientům vycházeli vstříc, není tak problém si odsunout splátky, případně si domluvit individuální splátkový kalendář. Férového poskytovatele nebankovních půjček poznáte hlavně ve chvíli, kdy se dostanete do problémů. Ovšem musíte si dát pozor, aby to už nebylo příliš pozdě.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.