Nebankovní půjčka pro klienty v nesnázích

Potřebujete si půjčit peníze, přestože máte záznam v registru dlužníků? Banka se na vás díky tomu dívá skrz prsty, aniž by si zjistila, proč jste se do registru dostali? Pak právě pro vás je určena nebankovní půjčka, která má pomoci všem, kteří se díky své neutěšené finanční situaci ocitli v nesnázích, ale díky drobnému pochybení v minulosti mohou mít potíže se zařízením nové půjčky.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Nebankovní půjčka pro klienty v nesnázích

Půjčit si peníze může být poměrně snadné, pokud ale máte záznam v registru dlužníků, může to být už poněkud komplikovanější. Především na takovéto zájemce o půjčku mohou některé ústavy nahlížet jako na problémové klienty, aniž by si ověřili, proč se do registru dostali. A někdy to může být opravdu jen banalita. Stačí se jednou dvakrát opozdit se splátkou a můžete mít problém dostat například hypotéku anebo i mikropůjčku před výplatou. O situaci, kdy se do registru dlužníků dostanete například kvůli pozdě uhrazené záloze za elektřinu anebo díky tomu, že telefonnímu operátorovi například kvůli chybě v nastavení trvalého příkazu nedojde včas vaše platba za telefon, ani nemluvě. Registr dlužníků Solus totiž neshromažďuje pouze informace o klientech finančních ústavů, tedy těch, kteří si vzali půjčku a měli potíže s jejím splácením, ale také o klientech telefonních operátorů a společností zabývajících se prodejem energií. Díky tomu se do Solusu můžete dostat rychleji, než byste řekli švec. O tom, že vaše jméno figuruje v Solusu se navíc můžete dozvědět až v momentě, kdy se vydáte pro půjčku.

Půjčku lze získat i se záznamem v registru

Jestliže jste se v minulosti dostali do finančních nesnází a nezvládali splácet své dluhy anebo vaše jméno v registru dlužníků figuruje z jiného důvodu, i vy máte šanci získat novou půjčku. Nebankovní poskytovatelé totiž obvykle posuzují každý případ individuálně a na rozdíl od banky berou ohled na okolnosti, díky kterým se klienti do registru dostali. Samozřejmě, že existují důvody, pro které nedostanete půjčku ani od nebankovního poskytovatele. Ale pokud bylo vaše pochybení, kvůli němuž jste se dostali do nesnází, spíše drobné, můžete zkusit své štěstí a vyplnit online formulář. Verdikt o tom, zda máte šanci půjčku získat, se můžete dozvědět opravdu velmi rychle. Díky využití umělé inteligence a automatizaci všech procesů to může trvat opravdu jen pár minut. Pro získání nebankovní půjčky nemusíte žádat svého zaměstnavatele o potvrzení o příjmech anebo nemusíte dokládat svoji bezdlužnost. Poskytovatel nebankovních úvěrů si o vás vše sám zjistí a nabídne vám půjčku na míru.

Každý občas potřebuje půjčit peníze

Půjčku pro klienty v nesnázích můžete využít jak na pokrytí vašich nezbytných výdajů, tak například také na konsolidaci vašich stávajících závazků. Díky tomu získáte jednak férové podmínky nového úvěru a zároveň si všechny závazky sjednotíte hezky do jednoho. Díky tomu můžete splácet méně a půjčky splatit dokonce dříve ve srovnání se situací, kdy byste ke konsolidaci nepřistoupili. Půjčit si můžete přesně tolik, kolik potřebujete. Záleží jen na vás, zda to bude půjčka do 5 000 Kč anebo zvládnete splácet úvěr v řádech desítek tisíc korun. I půjčka pro klienty v nesnázích může být bezpečná a přijít v ten pravý čas. Peníze na váš účet může přinést ještě dnes a její splácení se vám vůbec nemusí vymknout kontrole. Stačí poctivě zvážit svoje finanční možnosti a odpovědně si spočítat, kolik můžete měsíčně na půjčku splácet. Půjčku pro klienty v potížích můžete získat opravdu rychle, často totiž mohou rozhodovat minuty a vaše situace se může zkomplikovat. Máte-li tedy finanční potíže, jednejte rychle a rozhodně.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.