Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Půjčit si peníze v případě, že jste označeni v registrech dlužníků jako problémový klient, je téměř nemožné – tedy alespoň u klasických bank. U těch mnohdy nedostanete půjčku ani v případě, že v registrech dlužníků nejste, mají totiž své vlastní bankovní registry, kde mimo jiné zaznamenávají také platební morálku a podobně. Stačí se jednou dvakrát opozdit se splátkou a můžete mít problém dostat například hypotéku, přitom je jasné, že problémovým klientem nejste.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

 

My poskytujeme bezpečné nebankovní půjčky pro problémové klienty. Vyplňte online žádost o půjčku a můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Navíc nemusíte dokládat své příjmy, potvrzení o zaměstnání, ani jiné zbytečnosti. Vše vyřídíme během několika málo minut.

 

Nebankovní půjčku poskytneme i problémovým klientům

 

Pro nás totiž nejsou záznamy v registrech překážkou, víme, jak lehké je se do nich dostat. Stačí se jednou zpozdit s platbou za telefon a rázem máte záznam jako problémový klient. My vám naopak dáme šanci a peníze vám půjčíme, zakládáme si totiž na vzájemné důvěře a klientském přístupu, pro nás nejste jen dlužníkem, ale naopak klientem a snažíme se, aby naši klienti byli za každých okolností maximálně spokojeni.

 

Problém se splácením je často lehce řešitelný

 

Celková situace s úvěry není v České republice příliš příznivá, ještě stále mnoho lidí má problém své půjčky splácet, přestože se situace z dlouhodobého hlediska zlepšuje. A právě proto, že takovýmto problémovým klientům potom nikdo nepůjčí, stanou se snadno obětí exekutorů – a dostat se z exekučního kolečka je opravdovým problémem. Exekutor totiž často zasahuje nepřiměřeně a prodá například vaše auto vysoce pod cenou.

 

Jako nebankovní poskytovatel půjček pro problémové klienty se snažíme takovýmto životním tragédiím zabránit, proto poskytujeme půjčky pro klienty, kteří mají záznam v registrech, jsou často označeni za problémové a podobně – jenže do problémů se splácením se může skutečně dostat každý. Využijte ještě dnes naší půjčky až 100 000 Kč a vyplaťte se lehce z exekuce, pomůžeme vám žít důstojný život.

 

Každý občas potřebuje peníze, vylepšit si finanční rozpočet je bezpochyby lákavé, avšak vždy zvažte rizika a možnosti, nakolik budete schopni půjčku splatit. Naše půjčky pro problémové klienty jsou bezpečné, navíc nepotřebujete dokládat příjem ani jiné, mnohdy zbytečné dokumenty. Neváhejte tak vyplnit online žádost o úvěr, vše posoudíme do 5 minut a můžete mít peníze na účtu ještě dnes, bez zbytečných průtahů, protože víme, že mnohdy rozhodují i minuty. Poskytujeme navíc nebankovní půjčky až do 100 000 Kč bez zbytečných poplatků, jako je třeba poplatek za poskytnutí půjčky.

 

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.