Půjčka 40 000 Kč

Co si můžete koupit za 40 000 Kč. Ojeté auto, vybavení domácnosti, oblečení na celý rok, výbavu pro miminko, školní lyžařský zájezd pro vaše děti, novou ložnici anebo třeba tuzemskou dovolenou? 40 000 Kč je částka, která se hodí k pokrytí běžných životních potřeb a rozhodně se vám bude dařit lépe s ní, než bez ní. Získat ji můžete na pár kliknutí.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 40 000 Kč

Finanční rezervu ve výši alespoň 2 měsíčních platů dnes na účtu mnoho lidí nemá. Přestože jde o minimální částku, ze které lze pokrýt nenadálé výdaje, pro někoho je problematické ji našetřit. Aby také ne. Máte-li doma malé i odrostlejší děti, které mají svoje nároky, anebo pokud musíte ze svého platu podporovat také rodiče v důchodu, spořit na horší časy se vám bude jen těžko. Podle výzkumů je pro většinu obyvatel České republiky problém i nenadálý výdaj ve výši 10 000 Kč. Právě pro výdaje, se kterými jste nepočítali, ale můžete využít půjčku 40 000 Kč, se kterou hravě zaplatíte například rekonstrukci, opravu auta anebo dovolenou. Záleží jen na vás, na co nebankovní online půjčku využijete. Nikomu se s tím nemusíte svěřovat, ani není potřeba vysvětlovat na přepážce banky, proč si potřebujete půjčit.

Půjčka na pár kliknutí

Peníze v rámci půjčky 40 000 Kč můžete získat opravdu rychle. Opravdu stačí jen pár kliknutí a chvilka vašeho času. Vyplnění online formuláře vám totiž více než pár minut nezabere. Posouzení vaší žádosti a zhodnocení vaší bonity bude díky využití moderních technologií otázkou dalších několika minut. Pak záleží již jen na vás, jak rychle doručíte své osobní údaje a podepíšete smlouvu. Vzhledem k tomu, že vše lze vyřešit online, můžete mít v případě své rychlé reakce peníze na účtu ještě týž den.

Půjčka bez poplatků je samozřejmostí

V dnešní době, která je typická širokou nabídkou bankovních i nebankovních půjček všech typů, je půjčování bez poplatků navíc samozřejmostí. Najděte si takového poskytovatele, který nebude vyžadovat poplatek za zřízení úvěru, za jeho vedení ani za předčasné splacení. Nechcete přece platit nesmyslné částky navíc. V některých případech můžete dokonce narazit na první půjčku zdarma. Ta je obvykle podmíněna splacením úvěru do několika dní či desítek dní od jeho zřízení. Pokud však všechny podmínky splníte, získáte na několik dní peníze, které nutně potřebujete, a nebude vás to stát ani korunu navíc. A to je opravdu výhodné. Dávno není pravda, že online nebankovní půjčky mají vysoký úrok. Stačí, když si dáte práci a čas s hledáním kvalitního poskytovatele. Nabídek je opravdu plný internet. Jakmile už jednou narazíte na výhodnou nabídku, využijte ji klidně opakovaně. Ušetříte tak čas a samozřejmě také peníze. Půjčky s výhodným úrokem jsou vaší finanční rezervou na horší časy, kterou máte vždy po ruce.

Půjčka bez registru vyžaduje individuální posouzení

V případě půjčky 40 000 Kč platí, že každý žadatel musí být prověřován v registrech dlužníků. Jestliže však víte, že v některém z nich vaše jméno figuruje, je dobrou zprávou, že u nebankovních poskytovatelů půjček nemáte automaticky červenou jako u banky. Každý případ je posuzován individuálně a s ohledem na okolnosti. Řekněte si tedy o svoji druhou šanci a splaťte všechny svoje drobné závazky anebo konsolidujte nevýhodné půjčky u férového poskytovatele. Výhodné nebankovní půjčky se pomalu, ale jistě stávají realitou. Jejich předností je především absence poplatků, které vám v bance rozhodně neodpustí. U nebankovního poskytovatele si navíc můžete půjčit non-stop, tedy o víkendu, ve svátek, ale také ve dne i v noci. Opravdoví profesionálové vám vyjdou vstříc kdykoliv.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.