Půjčka 90 000 Kč

Víte, že v současnosti je nejlepší doba pro vysokou půjčku na cokoli? Využijte všech výhod, než bude pozdě. Dnes nemusíte dokládat žádné dokumenty, navíc se jedná o půjčky bez registru, takže máte více než 80% šanci na poskytnutí výhodné půjčky bez poplatku. Vyplňte online žádost o půjčku a nechte se překvapit, jak rychle můžete mít peníze ještě dnes na účtu.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak Turbocredit funguje?

Půjčka 90 000 Kč

Vždy bylo spíše zvykem, že nebankovní půjčky jsou v porovnání s bankovními spíše menší, například půjčky do 10 000 Kč. Dnes je ale situace jiná, klienti rádi a dokonce opakovaně využívají nebankovní půjčku 90 000 Kč a více, což jen dokazuje, jak jsou dnes výhodné nebankovní půjčky. Jednak se jedná o půjčky bez poplatků, kde neplatíte zbytečné poplatky jako v bance, ale navíc nemusíte dokládat žádné dokumenty, půjčky bez registru jsou totiž dnes naprostým standardem.

 

Pro všechny, kteří mají z nějakého důvodu odstavený účet, půjčujeme také hotovostní půjčky, a to do výše až 100 000 Kč. Hotovostní půjčka 90 000 Kč na ruku tak není žádný problém. Půjčky na ruku jsou výhodné pro všechny, kteří mají například exekuci na účet, je to jediná cesta, jak se k takovým klientům dostanou peníze, pomocí kterých se dokonce mohou z exekuce na poslední chvíli vyplatit – a věřte, že je to vždy výhodnější, než nechat rozprodat svůj majetek zbytečně pod cenou, jako se stává v případě exekuční aukce.

 

Vysoké půjčky nejsou rizikové, pokud si umíte dobře vybrat

 

Obecně platí pravidlo, že čím je půjčka vyšší, tím je také rizikovější. Takové riziko, že ji nebudete moci splatit, můžete vyřešit prodloužením doby splácení – měsíčně tak budete splácet menší sumu, avšak o to déle, z čehož plyne nevýhodný úrok, na konci tak přeplatíte například i 40 % z celkové půjčené částky, což opravdu výhodné není. Proto volte takové půjčky, které vám poskytnou především dobrý úrok. Nejlépe v kombinaci s nízkými nebo žádnými poplatky – jako je tomu v naší bezkonkurenční nabídce výhodných půjček.

 

Víme, jak důležité je osvobodit klienty od zbytečných poplatků. Doby, kdy se nesmyslně platilo za v\řízení půjčky, za předčasné splacení, nebo také za vedení půjčky, jsou dávno pryč. Vyzkoušejte naše výhodné půjčky bez poplatků. Velkým bonusem je fakt, že pokud si půjčujete poprvé, můžete mít první půjčku zdarma, díky tomu si můžete být jistit, že výhodnější půjčku budete shánět jen těžko. Věříme, že taková férová půjčka napomůže každému, aby se následně rozhodl, zda se stane našim klientem.

 

Opakovaně si u nás půjčuje až 40 % klientů. Půjčte si i vy. Půjčka 90 000 Kč vám pomůže zaplatit nové auto, opravit byt, vybavit ho, pokud jste se zrovna nastěhovali a podobně. V případě, že zvolíte výhodnou půjčku, se nemusíte ani bát příliš vysokého rizika, stačí, když budete dbát na to, aby byla výhodná půjčka také férová půjčka. Potom se nemusíte zbytečně strachovat a můžete si vylepšit finanční rozpočet ze dne na den.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.