Půjčka 90 000 Kč

Potřebujte vysokou půjčku na cokoliv? Rozhodně vás neláká hledání ručitele či ručením svojí střechou nad hlavou? Nechcete platit žádné nesmyslné poplatky navíc? Peníze chcete mít na účtu opravdu rychle? Pak je tím pravým řešením nebankovní půjčka 90 000 Kč. Nechte se překvapit tím, jak příjemné může být půjčit si.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka

Jak půjčka funguje?

Půjčka 90 000 Kč

V minulosti bylo zvykem, že nebankovní půjčky jsou ve srovnání s těmi bankovními spíše nižší. Typickým příkladem nebankovních úvěrů jsou půjčky 5 000 Kč a nižší. To dnes již ale neplatí. Klienti nebankovních společností rádi a často přichází i s žádostmi na půjčku v řádech desítek tisíc korun. Půjčky 40 000 Kč či 90 000 Kč dnes již nejsou výjimkou. Ať již si půjčujete jakoukoliv částku, vždy se v případě nebankovní půjčky můžete těšit na půjčku bez poplatků, což je ve srovnání s úvěrem z banky příjemná změna. Často není potřeba ani dokládat stoh dokumentů, který si musíte připravit, pokud se vydáte pro půjčku do banky. Sjednat si nebankovní půjčku je dnes již tak jednoduché.

Vysoká půjčka nemusí znamenat vysoké riziko

V období vysoké inflace jsou půjčky nejvýhodnější. Právě tehdy má smysl si půjčovat i vyšší částky, protože úroky, které za půjčku zaplatíte, inflace výhodně poníží. Jestliže se odhodláváte k půjčení vyšší částky, zkuste nezávazně vyplnit online formulář a zjistěte ještě dnes, kolik si můžete půjčit. Půjčit si mohou i ti, kteří mají z nějakého důvodu obstavený účet. V tomto případě je potřeba ale zvolit výplatu peněz v hotovosti. Pokud jste se do takové situace dostali, je půjčka na ruku jediným řešením, jak získat peníze navíc. Peníze v hotovosti vám dokonce mohou pomoci vyplatit se z exekuce a často se jedná o výhodnější řešení, než nechat rozprodat svůj majetek zbytečně pod cenou, jak se tostává v případě exekuční aukce.

Výhodná půjčka na cokoliv

V případě nebankovní půjčky nemusíte dokladovat, na co si chcete půjčit. Jednoduše si půjčíte a peníze použijete na to, co momentálně nejvíce potřebujete. Není potřeba žádat zaměstnavatele o potvrzení výše vašich příjmů, ani podstupovat ponižující procedury jako v bance. O tom, že si půjčujete peníze od nebankovního poskytovatele, se nemusí dozvědět vůbec nikdo. Přitom můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Šance na poskytnutí nebankovní půjčky je poměrně vysoká a záleží jen na vás, jak rychle budete mít celý proces vyřízen.

Vysoká půjčka s nízkým úrokem

Obecně platí pravidlo, že čím je půjčka vyšší, tím je také rizikovější. Takové riziko, že ji nebudete moci splatit, můžete vyřešit prodloužením doby splácení – měsíčně tak budete splácet menší sumu, avšak o to déle. Z toho plyne, že na konci tak přeplatíte půjčku o vyšší sumu, než v případě, kdy byste ji spláceli kratší dobu. Proto si v případě půjčky 90 000 Kč dejte obzvláště záležet na volbě poskytovatele úvěru a vybírejte takového, který vám nabídne co nejnižší úrok nejlépe v kombinaci s nízkými nebo žádnými poplatky. Doba, kdy se nesmyslně platilo za vyřízení půjčky, za předčasné splacení, nebo také za vedení půjčky, jsou dávno pryč. Jestliže natrefíte na opravdu výhodnou půjčku s nízkým úrokem i celkovým RPSN, nemusíte se obávat půjčovat si opakovaně. Podruhé, potřetí i počtvrté už půjdete najisto a nebudete muset opět ztrácet čas pracným prohledáváním internetu a porovnáváním podmínek jednotlivých poskytovatelů nebankovních půjček. V případě, že zvolíte výhodnou půjčku, se nemusíte bát ani příliš vysokého rizika. Stačí, když budete dbát na to, aby byla výhodná půjčka také férová půjčka. Potom se nemusíte zbytečně strachovat a můžete si vylepšit finanční rozpočet ze dne na den.

Často kladené dotazy

Hodnocení našich spokojených klientů

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Potřebujete poradit?

Zanechte nám kontakt. My se vám do 24 hodin ozveme a zodpovíme vaše případné dotazy nebo pomůžeme s žádostí o půjčku.